Š t o ?m i s l i t e__? o zenoljupstvu _?_ kao PSIHOLOSKOM FENOMENU!!

Svaka čast, treba smislit ovo.

Nisam nista smisljao ni mislio...i nepovezano sam nesto povezao u jednu temu bio i kliknuo da se OPEN da bi je otvorio, misleci da je izbrisano sto ne treba i izmijenjeno sto treba, a izmijenjeno je drugo nesto, i tu je prebacen slucajno dio za drugu temu...i nenormalno...Ja se ne bi tome odusevljavao...Ali je lijepo sto sam napisao da postoje 2 potpuno razlicite struje u psihologiji, jer vecina misli da je svako ko je psiholog dobar donekle, a to znaci da su jedni varalice, to se slazem da je trebalo povezat i smislit, ali je mozda plod rutine neke u procitavanju jednog istog 100 puta dok se ne svhati...Ali ostali na forumu koji ista znaju o psihologiji nece da objasne da je ZVANICNA psihologija ustvari DVIJE SUPROTNE psihologije.
 
promeni terapiju..

A ti promijeni taj seljacki avatar koji govori da se hvalis selu kako si bila na more i kako jedina u selu imas crvene naocari, ona zena koja je dama, za razliku od tebe, kad oce da se slika gola ne sstavlja slike s plaze i da se obavezno vidi pijesak ili padiline...
Ti si klasicna prostakusa sa takvim avatarom i nacinom ponasanja, tebe bas ni rodjena majka ne pita da li da promijeni terapiju...Smijesno, poklopi se usima
 
Poslednja izmena:
još si i agresivan :lol:

Pa da ti objasnim, samo sam pametan pa vidim nepamet u tom slikanju: kad oce, postena zena i zena koja je zanimljiva, dama znaci, da se slika malo obnazeno ili nesto, izazovno, onda ona nikako nece to da radi na neprivlacan i neoriginalan nacin pa slobodno i bezlican i slabicki na koji moze svako, i da kao lazno opravdanje ZA GOLOTINJU, KORISTI PLAZU, i prica kako je slikala ljudsko uzivanje od sunca a NE ..OD MOG KU...
Znaci, nepostenje tvoje i iskrenosti neodstatak zbog koga tebe ni rodjena majka, tvrdim,nece pitaati da li da promijeni terapiju, a kamo li ja, to je zaista zasmijavajuce
 
Pa da ti objasnim, samo sam pametan pa vidim nepamet u tom slikanju: kad oce, postena zena i zena koja je zanimljiva, dama znaci, da se slika malo obnazeno ili nesto, izazovno, onda ona nikako nece to da radi na neprivlacan i neoriginalan nacin pa slobodno i bezlican i slabicki na koji moze svako, i da kao lazno opravdanje ZA GOLOTINJU, KORISTI PLAZU, i prica kako je slikala ljudsko uzivanje od sunca a NE ..OD MOG KU...
Znaci, nepostenje tvoje i iskrenosti neodstatak zbog koga tebe ni rodjena majka, tvrdim,nece pitaati da li da promijeni terapiju, a kamo li ja, to je zaista zasmijavajuce

ja sam poštena starleta, šta se kočoperiš?
 
Pa da ti objasnim, samo sam pametan pa vidim nepamet u tom slikanju: kad oce, postena zena i zena koja je zanimljiva, dama znaci, da se slika malo obnazeno ili nesto, izazovno, onda ona nikako nece to da radi na neprivlacan i neoriginalan nacin pa slobodno i bezlican i slabicki na koji moze svako, i da kao lazno opravdanje ZA GOLOTINJU, KORISTI PLAZU, i prica kako je slikala ljudsko uzivanje od sunca a NE ..OD MOG KU...
Znaci, nepostenje tvoje i iskrenosti neodstatak zbog koga tebe ni rodjena majka, tvrdim,nece pitaati da li da promijeni terapiju, a kamo li ja, to je zaista zasmijavajuce

Nije ovo ona, ona ima 150 godina minimum.
 
PREUREDJENO jer Nemam pojma sto sam pisao, nisam pratio sam sebe nesto sinoc...
Sta mislite, da li je za zenoljubstvo potpuno potrebno moci umrijeti radi zene?
DA::Da volis dobre i dobar si, to rado da prihvatis smrt znaci!
. . . . . . . . . . .KAKVA GOD DA JE - _edit_ tu se misli bas da si selektivan u vezi "zene", ali ne smrti...znaci ne misli se na neki mazohizam, nego recimo nesto kao kad onaj u pjesmi nosi kofer i vidi da je tezak i da je pun droge i ako ga uhvate...ali se ipak samo MOLI bogu i nastavlja da nosi, jer je selma dobra u dusu, pa oce da joj ucini, jer policija protekciju njemu mozda da kada ga uhvati, a selma je nova u drog dilovanju pa ona nema potplacene policajce i to...predivna pjesma, hrabra...to bi bilo isto, jer bi se u zatvoru dok robija za taj kofer 20 godina prerezao na vene...
donji dio izbacen radi nepotrebnosti, ne znam sto ce tu...

izmijenjeno u obliku: da li fantazija vasa o tome razlogu zbog kojeg vas zene vole ili bi trebalo da vas vole ukljucuje, ne mislim na fantaziju uz koju drkate nego ono sto BI SPROVELI U DJELO kad bi imali prilike i za sta se obicno bude ispostovan kasnije od strane Boga pa bi onda i priliku dobili za to, to da vi, da bi dobro dobrim zenama i vama bilo, ili one, ili svi na kraju, moraju da umru, rano i prije 40te sto veli Dostojevski da je preko 40te nepristojno zivjet, i kao u Sekspirova djela?

Brate, ajde vrati se procitaj sta si napisao, pa probaj da razumes sebe
Inace
Klon detektid v2.0
 
promeni terapiju..

Hahahhaha bravo kraljice. Auuu jos si i zensko, auu to ce ga ubiti, on je erotoman, misli da je neodoljiv zenskom rodu, auuu sada ce mu Branka psihijatar dati troduplu dozu lekica hi hi hi .

P.s. Je l ima neko copy paste izbrisanog uvodnog posta, da se smejem malo, tj vristim od smeha dok citam lupetanja?
 
Pa da ti objasnim, samo sam pametan pa vidim nepamet u tom slikanju: kad oce, postena zena i zena koja je zanimljiva, dama znaci, da se slika malo obnazeno ili nesto, izazovno, onda ona nikako nece to da radi na neprivlacan i neoriginalan nacin pa slobodno i bezlican i slabicki na koji moze svako, i da kao lazno opravdanje ZA GOLOTINJU, KORISTI PLAZU, i prica kako je slikala ljudsko uzivanje od sunca a NE ..OD MOG KU...
Znaci, nepostenje tvoje i iskrenosti neodstatak zbog koga tebe ni rodjena majka, tvrdim,nece pitaati da li da promijeni terapiju, a kamo li ja, to je zaista zasmijavajuce

Auuu koje ti probleme imas sa zenama sunce ti tvoje crnogorsko ccccc.

Je l vidis da sam te i tu lepo dijagnostikovao, imas opasne probleme sa zenama drugar. A mene zene vole u ta taaaa, sada ces da ih jos vise mrzis hehehe.
E moj erotomane, nesh ovako ti nikad ebat.

Ako je ova cura bezlicna, neoriginalna i neprivlacna, a sta si onda ti majke ti? Nemoj da joj kazem da ukucava na fejsbuk "Bozo Zgradic" pa da ona tebe proucava malo koliko si bezlican, neprivlacan i slicno;....

Kako te nije sramota da ovako pises, pre svega za jednu damu? Ko si ti da sudis zenama kako ce se slikati, gde, kada, govoriti da nije dama, da je nepametna i ostale gluposti? Je l tebe da pita da li sme da okaci fotku sa plaze i da li je to moralno ok a da je ne nazoves prostakusom, nepametnom, ovakvom, onakvom? Tebe, psihijatrijskog pacijenta, i budalu koja se hvalila da je unosila droge na Filozofski fakultet?
Ti nisi za psihijatriju samo nego i za zatvor.

Imas covece debelu patologiju u socijalnim kontaktima sa suprotnim polom u partnerskim relacijama, a i uopste i sa muskim polom u kojim god socijalnim relacijama.

Vidis da ti 99% ljudi ovde napisase da menjas terapiju! Sto je najgore i najtuzije, i u pravu su.

Vidimo se do sledeceg puta, moj forumski pacijentu :D
 
Poslednja izmena:
Isekoše te junače-đetiću ka ptićku,oca im ybm fašističkog !:hahaha::rotf:
Ovo neće da prođe bez metadona nikako...
Svak se već fata da te iznervira i provocira...
Pa i ova sredovećna starleta...Da je poštena!
Da šta je nego poštena,ako li se pošteno i poyebe nakon svih tih navlačenja nadobudnih yebača na svoju ogradu!
Ako li joj to služi samo za iživljavanje psihićko-to je boles,ali ybg-od toga boluje pola žemskih...Umni AIDS...
A za tebe nemam savet...Probao si i u manastiru i ne vredi...Da napraviš neko sranje i zaglaviš u Spuž,možda i neko
rešenje,ali i tamo svašta stiže tako da ,nema ti baš nekih varijanti na koje bi odigrao...
Bruz-Li ne vidi tvoj slučaj kao simptomatićan društveni,a trebao bi...
Ima tu materijala za proučavanje...
 
Hahahhaha bravo kraljice. Auuu jos si i zensko, auu to ce ga ubiti, on je erotoman, misli da je neodoljiv zenskom rodu, auuu sada ce mu Branka psihijatar dati troduplu dozu lekica hi hi hi .

P.s. Je l ima neko copy paste izbrisanog uvodnog posta, da se smejem malo, tj vristim od smeha dok citam lupetanja?

nije ona žensko ne zavaravaj se
 
ti si meni napisao i izvinjenje na temi, jer si me proganjao da sam muško, gde god slovo napišem..i supermod je živi svedok tog izvinjenja koje si napisao, dakle-presaberi se i mani me tvojih tripova i tračeva po forumu.

Ej verujem ti na ex, jer i ovaj ludak mene proganja da sam zensko, jer u bRu zLi nicko imaju slova B i R sto je njemu pametnici indikator da sam ja Branka njegov psihijatar zenski koji ga uhodi na forumu ahahahhahah

Je l vidis sta droge mogu uraditi mozgu haha.
 

Back
Top