"Nisam jeo prekjučer, jučer a ni danas, držim se koliko mogu"
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 83

Tema: "Nisam jeo prekjučer, jučer a ni danas, držim se koliko mogu"

Poznat Guede (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    317

Podrazumevano "Nisam jeo prekjučer, jučer a ni danas, držim se koliko mogu"

Sinoć smo upoznali nevjerovatnog dječaka Alena, koji je izgubio oca prije nešto malo više od 40 dana a majka mu je na postelji jer joj je, nažalost, dijagnosticirano maligno oboljenje na čak tri mjesta. Život je težak, djeca su gladna a nema ko da im donese ni jedan hljeb.

Pogledajte emisiji "ISPUNI MI ŽELJU" koja nas je ostavila bez teksta i koja nas je natjerala da shvatimo surovost i bolnu realnost života u ovoj zemlji.

http://www.6yka.com/novost/128497/nisam-jeo-prekjucer-jucer-a-ni-danas-drzim-se-koliko-mogu
    Kad ce vise taj trenutak da se sve zapali majka mu stara ? Do kad cemo slusati i gledati ovo dok politicari zgrcu milione i rade sta hoce ? KOliko smo u stanju da trpimo i sutimo ... mali Alen je samo kap u ovom Balkanskom moru zalosti i bijede

http://www.kurir.rs/region/bosna-i-h...-cete-zanemeti
    Poslednji put ažurirao/la đavolčić : 01.09.2017. u 19:45
    "Nemoj men te vjere ba, ja vama ne vjerujem nista"

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: "Nisam jeo prekjučer, jučer a ni danas, držim se koliko mogu"

Citat Original postavio Guede Pogledaj poruku
    Kad ce vise taj trenutak da se sve zapali majka mu stara ? Do kad cemo slusati i gledati ovo dok politicari zgrcu milione i rade sta hoce ? KOliko smo u stanju da trpimo i sutimo ... mali Alen je samo kap u ovom Balkanskom moru zalosti i bijede
    Шта се нама жалите, јел смо вас ми терали да правите џамахирију? Тема није за наш форум.

Poznat Guede (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    317

Citat Original postavio markojunk Pogledaj poruku
    Шта се нама жалите, јел смо вас ми терали да правите џамахирију? Тема није за наш форум.
    Khm, da dodam, u procesu sveopsteg paljenja, pored politicara ne izostaviti ni slucajno kreature ...

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    210

Баш тако, а ови хоће да лече неког Ратка Младића и остала балаканска гоМна,
    која су покрла милијарде.

Да се разумемо мислим на све!!!
    Poslednji put ažurirao/la đavolčić : 01.09.2017. u 14:39
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Poznat Guede (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    317

Citat Original postavio sveznadar Pogledaj poruku
    Баш тако, а ови хоће да лече неког Смратка Крадића и остала балаканска гоМна,
    која су покрла милијарде.

Да се разумемо мислим на све!!!
    Ista bratija koja se potkosurava bez stida, kako mrtvim,tako i zivim ... svasta nesto prave svetim, a nista im sveto nije

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

moraš da jedeš makar i na silu

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2261

Трагично је то што имамо СВЕ ВИШЕ ДЕЦЕ КОЈА УМИРУ ОД ГЛАДИ а у исто време имамо дебилну власт која је у дилу са незамисливим лоповима и уопште не могу да схватим и да разумем да ова СНС власт брани рецимо "Југодрво" или "Нелт" (УДБАШКЕ ФИРМЕ) - А ТО ЧИНЕ У СТВАРНОСТИ.... њихови службеници краду и преправљају документе - врши се ПОКУШАЈ невиђене пљачке А ДЕЦА НАМ УМИРУ ОД ГЛАДИ........

бојим се да је једино решење ГОВЊИВА МОТКА !!!
    Poslednji put ažurirao/la eremita : 01.09.2017. u 14:36
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Poznat Guede (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    317

Citat Original postavio L DJ S P N P Z 2 Pogledaj poruku
    moraš da jedeš makar i na silu
    Jsta, pitanje koliko ce i humor kao zadnji bastion normalnosti koju srecemo u tragovima moci da podnese ovu bujicu ludila koja samo navire

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    408

Zivot pise romane. hiljade dece je ubijeno u ratovima. Silovano. Svakog dana neki olos sverca devojcice za prostituciju. Umiru od raka.

Ne moze se svima pomoci. Neke ljude sreca jednostavno odbija da pogleda. Njima je bolje da umru.

Poznat Guede (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    317

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Трагично је то што имамо СВЕ ВИШЕ ДЕЦЕ КОЈА УМИРУ ОД ГЛАДИ а у исто време имамо дебилну власт која је у дилу са незамисливим лоповима и уопште не могу да схватим и да разумем да ова СНС власт брани рецимо "Југодрво" или "Нелт" (ДБАШКЕ ФИРМЕ) - А ТО ЧИНЕ У СТВАРНОСТИ.... њихови службеници краду и преправљају документе - врши се ПОКУШАЈ невиђене пљачке А ДЕЦА НАМ УМИРУ ОД ГЛАДИ........

бојим се да је једино решење ГОВЊИВА МОТКА !!!

Slazem se, ali kad, ko i gdje ... zar ih nije strah da ce neko ko nema sta da izgubi, a takvi je sve vise i nisu svi idioti, napokon zakucati na prava vrata ?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Droid Pogledaj poruku
    Zivot pise romane. hiljade dece je ubijeno u ratovima. Silovano. Svakog dana neki olos sverca devojcice za prostituciju. Umiru od raka.

Ne moze se svima pomoci. Neke ljude sreca jednostavno odbija da pogleda. Njima je bolje da umru.

Rat je drugo, a njega nema vec dve decenije

Aktivan član Komikum (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    27

Pazi molim te ,on bi da jede svaki dan.Gde to bre ima.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

nek se seti Tomče kako se dostojanstveno držao dok je gladovao

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    210

Citat Original postavio L DJ S P N P Z 2 Pogledaj poruku
    nek se seti Tomče kako se dostojanstveno držao dok je gladovao
    Он је тајно јео стиропор !
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Poznat Guede (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    317

Samo se klipani sprdaju, nema zena sa slicnim komentarima ... a i od ovih komedijasa, sumnjam da neki ima dijete

Nevalja vam to momci, zastraniste daleko i duboko

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

Samo se klipani sprdaju, nema zena sa slicnim komentarima ... a i od ovih komedijasa, sumnjam da neki ima dijete

Nevalja vam to momci, zastraniste daleko i duboko
    Pusti budale. To su ti oni likovi što nosekajle i krstove od lažnog zlata i koji još uvek uvlače trenerku u bokserice.

Elita Nosferatu___2 (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

http://www.kurir.rs/region/bosna-i-h...-cete-zanemeti
    Е, а знаш шта ће да се догоди кад се све запали?

Уместо једног Алена добићеш око 100 000.

Зато бисмо, уместо да све запалимо, можда могли да организујемо неку групу грађана која би помогла Алену. То се зове доброчинство.

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.03.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    23
    Reputaciona moć
    0

Zar je bitno odakle je dete? Ima ih gladnih i na Kosovu, i u celoj ovoj balkanskoj kaljuzi.
    Poslednji put ažurirao/la Ljuta Tica : 03.09.2017. u 00:33

Poznat Guede (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    317

Citat Original postavio Nosferatu___2 Pogledaj poruku
    Е, а знаш шта ће да се догоди кад се све запали?

Уместо једног Алена добићеш око 100 000.

Зато бисмо, уместо да све запалимо, можда могли да организујемо неку групу грађана која би помогла Алену. То се зове доброчинство.
    Ne sumnjam da je to vec uradjeno ... ali koliko ih je jos takvih od Kosova do Hrvatske ? Hocemo da krpimo camac do besvijesti, ili je vrijeme da ga promijenimo ?

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.03.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    23
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio đavolčić Pogledaj poruku
    Izvor nije u APR. Ključ.
    Citat Original postavio đavolčić Pogledaj poruku
    Izvor nije u APR. Ključ.
    Sramota je da za ovakvu temu dajes kljuc, koji uzgred ne umes da stavis.
    Gladne dece ima i bez APR-a. Ako to nije politika, ne znam sta je. Valjda ova naklapanja o Hrvatskoj, Vucicu, Bosku i slicnim s.ranjima kojima punite prvu stranu.

Poznat Guede (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    317

Citat Original postavio Marija Pogledaj poruku
    Sramota je da za ovakvu temu dajes kljuc, koji uzgred ne umes da stavis.
    Gladne dece ima i bez APR-a. Ako to nije politika, ne znam sta je. Valjda ova naklapanja o Hrvatskoj, Vucicu, Bosku i slicnim s.ranjima kojima punite prvu stranu.
    Kolega je ispravio izvor i tako ostavio temu na zivotu, hvala mu na tome ... dok ja nisam znao za novo pravilo, kako medij, portal, mora biti striktno iz Srbije ... a o tome sta mislim ne bih javno

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Zao mi je svakog ko nema za hranu, ali nemam nekog posebnog sazaljenja i empatije za narode koji su dokazani krvnici mom narodu. Iz tih naroda se radjaju, rastu i postaju ustaski demoni. To je ono sto mi je stalno u svesti i sto treba da bude u svakom Srbinu.
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Elita Nosferatu___2 (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

Ne sumnjam da je to vec uradjeno ... ali koliko ih je jos takvih od Kosova do Hrvatske ? Hocemo da krpimo camac do besvijesti, ili je vrijeme da ga promijenimo ?
    Проблем је што сваки пут кад мењаш чамац, из њега испадне пола путника.

Тачно, време је за промене.

Али некакве нове социјалистичке револуције воде само у даљу Смрт.

Људи морају да се више уздају у себе, у своје способности, и да просто траже од државе да их остави на миру.

Да их остави на миру да хране своје гладне, подижу своје сирочиће, и зарађују свој новац.

Јер НИКАДА неће постојати на Балкану држава која ће новац утрошен на порезе дати сирочићима. Просто, неће. Јер смо такви.

Али зато, уместо да се држава брине о њима, можда би било боље да се ми бринемо о њима, а да од државе тражимо да нам остави више пара за то.

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

Citat Original postavio KraNp Pogledaj poruku
    Zao mi je svakog ko nema za hranu, ali nemam nekog posebnog sazaljenja i empatije za narode koji su dokazani krvnici mom narodu. Iz tih naroda se radjaju, rastu i postaju ustaski demoni. To je ono sto mi je stalno u svesti i sto treba da bude u svakom Srbinu.
    Srbi nisu takvi, već upravo drugačiji.

Poznat Guede (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    317

Citat Original postavio KraNp Pogledaj poruku
    To vi sto tako mislite na sudnjem danu se pravdajte, mada sumnjam da ce vam biti neki argument

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Marija Pogledaj poruku
    Moras da zagadis svaku pricu.
    Zar je bitno odakle je dete? Ima ih gladnih i na Kosovu, i u celoj ovoj balkanskoj kaljuzi.
    Мени је битно, исто као и њему и теби. Колико вас заболе за нашу децу, толко мебне заболе за вашу.

Slične teme

1. Isus je bio vegetarijanac - nije jeo meso!
    Autor MegiS u forumu Religija
    Odgovora: 254
    Poslednja poruka: 13.01.2010., 10:53
  2. Nesto najruznije sto si u zivotu jeo/la?
    Autor saki8050 u forumu Kulinarstvo
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 04.04.2006., 10:40
  3. Nesto najruznije sto si u zivotu jeo/la?
    Autor saki8050 u forumu Arhiva
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 03.04.2006., 10:47
  4. "ZAUVJEK MOJA" PLAGIJAT "NO VOY A LLORAR"
    Autor toodles u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.03.2005., 22:41
  5. Šta je dobro i interesantno u seriji "seks i grad"
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 09.02.2005., 16:55

Pravila za slanje poruka