MMF: Uspešno završena sedma revizija stendbaj aranžmana sa Srbijom

Po oceni MMF-a inflacija se kreće u granicama dozvoljenog odstupanja od cilja, dok je deficit tekućeg računa platnog bilansa značajno smanjen, navodi se u saopštenju koje je prenela Narodna banka Srbije (NBS).

Odbor izvršnih direktora MMF-a konstatovao je da je poslovno okruženje u Srbiji unapredjeno i preporučuje se dalji napredak u sprovodjenju strukturnih reformi a od posebnog značaja je modernizacija obrazovanja, jačanje poreske administracije i restrukturiranje javnih preduzeća.


http://beta.rs/ekonomija/ekonomija-...-sedma-revizija-stendbaj-aranzmana-sa-srbijom

Zašto se niko ne interesuje za finansijsko zdravlje Republike Srbije?

Ovo su dobre vesti.
 
Чим се заврши аранжман семемеф, Вучић ће моћи да подигне плате и пензије.


А мора да подигне плате и пензије да би имао о чему да мантра у наредних годину дана, јер од приче како нам расте БДП више нема ништа, па ће прећи на причу како расту пензије као никад у новијој историји.
 
Чим се заврши аранжман семемеф, Вучић ће моћи да подигне плате и пензије.


А мора да подигне плате и пензије да би имао о чему да мантра у наредних годину дана, јер од приче како нам расте БДП више нема ништа, па ће прећи на причу како расту пензије као никад у новијој историји.

:eek:

Zar ga smatras tol'kim bolesnikom?
 
Po oceni MMF-a inflacija se kreće u granicama dozvoljenog odstupanja od cilja, dok je deficit tekućeg računa platnog bilansa značajno smanjen, navodi se u saopštenju koje je prenela Narodna banka Srbije (NBS).

Odbor izvršnih direktora MMF-a konstatovao je da je poslovno okruženje u Srbiji unapredjeno i preporučuje se dalji napredak u sprovodjenju strukturnih reformi a od posebnog značaja je modernizacija obrazovanja, jačanje poreske administracije i restrukturiranje javnih preduzeća.


http://beta.rs/ekonomija/ekonomija-...-sedma-revizija-stendbaj-aranzmana-sa-srbijom

Zašto se niko ne interesuje za finansijsko zdravlje Republike Srbije?

Ovo su dobre vesti.
Aham ... :manikir:

Od toliko dobrih vesti može da se crkne !

(Npr: Strukturom se bavi WB, a od 2003.g. do 2017.g. je "napravljeno" od 750,000 na 1,500,000 nelegalnih objekata !?!? . Dakle i oni falsifikuju u WB svoje neuspešne projekte po banana državama )

- - - - - - - - - -

Pokusavam verovati da nije potpuno skren'o s uma.

Neko će ga ukloniti ...kao i Đikija, ...
 
Aham ... :manikir:

Od toliko dobrih vesti može da se crkne !

(Npr: Strukturom se bavi WB, a od 2003.g. do 2017.g. je "napravljeno" od 750,000 na 1,500,000 nelegalnih objekata !?!? . Dakle i oni falsifikuju u WB svoje neuspešne projekte po banana državama )

Svetska banka nije niciji tata. Mo's izgradit' jos 2 mil. Njih to ne zanima.

Neko će ga ukloniti ...kao i Đikija, ...

Nece. Nema vise Slobinih.
 
Svetska banka nije niciji tata. Mo's izgradit' jos 2 mil. Njih to ne zanima.



Nece. Nema vise Slobinih.


Upucali su 2004 oko 32.mil us$ i 2016. su napravili program na 35mil. us$, ali ćorak ...PAD su oni pisali sa svojim "ekspertima" !!!

- - -

Nema kod nas, ali interes zamrznutog konflikta za KiM u svetu je izuzetno jak !
Bude li još nešto potpisivao za KiM popiće metak.
Npr. Vatikan i Izrael su protiv potpisivanja i predaje KiM-a
Amerima odgovara zamrznuti konflikt još 30tak god !
 
Upucali su 2004 oko 32.mil us$ i 2016. su napravili program na 35mil. us$, ali ćorak ...PAD su oni pisali sa svojim "ekspertima" !!!

- - -

Nema kod nas, ali interes zamrznutog konflikta za KiM u svetu je izuzetno jak !
Bude li još nešto potpisivao za KiM popiće metak.
Npr. Vatikan i Izrael su protiv potpisivanja i predaje KiM-a
Amerima odgovara zamrznuti konflikt još 30tak god !

I na onoj temi nisi izlazio iz domena teorija zavere.
 
Po oceni MMF-a inflacija se kreće u granicama dozvoljenog odstupanja od cilja, dok je deficit tekućeg računa platnog bilansa značajno smanjen, navodi se u saopštenju koje je prenela Narodna banka Srbije (NBS).

Odbor izvršnih direktora MMF-a konstatovao je da je poslovno okruženje u Srbiji unapredjeno i preporučuje se dalji napredak u sprovodjenju strukturnih reformi a od posebnog značaja je modernizacija obrazovanja, jačanje poreske administracije i restrukturiranje javnih preduzeća.


http://beta.rs/ekonomija/ekonomija-...-sedma-revizija-stendbaj-aranzmana-sa-srbijom

Zašto se niko ne interesuje za finansijsko zdravlje Republike Srbije?

Ovo su dobre vesti.

Možda za tebe dobre jer ti ja plaćam letovanje.
 
Kakve zavere ? Pusti me naivnosti !

Bez bezbednosti nema strategije, ekonomije, nema tržišta, nema ničega - to je reformsko mazanje očiju i iscrpljivanje za budale i sirotinju !

Bez bezbednosti si lovina ...

- - - - - - - - - -

Њега ћемо да уклањамо као Цобета а не као Ђикита.

Nećemo Mi, jer smo kilavi, utamničeni i poniženi !

Ukloniće ga moćnici, samo ako nastavi da im ide kontra.

Vučić se usro šta je Pens pre mesec dana rekao u CG !
 
Sto pre to bolje. Meni bi odgovarao sto slabiji dinar i inflacija. Nego mi deluje da SNS drzi restriktivnu monetarnu politiku. Ovaj pad dinara sa 100 na 119 od 2010. godine je vrlo vrlo restriktivan.

Tako je treba da štampamo pare jer dinar ne vredi ni 180-190 din/E ...

Samo uvozničkom lobiju odgovara neralno precenjen dinar ...
 
Kakve zavere ? Pusti me naivnosti !

Bez bezbednosti nema strategije, ekonomije, nema tržišta, nema ničega - to je reformsko mazanje očiju i iscrpljivanje za budale i sirotinju !

Драге моје колеге, *******и, докле ћете да будете глупи као дупета? Безбедност са економијом везе нема,

Ево ти које су земље најбогатије. Нигде корелација безбедност - економија.

1. Katar

2. Luksemburg

3. Singapur

4. Norveška

5. Brunej

6. Hong Kong
(Zasebna kineska administrativna jedinica je za potrebe ovog istraživanja analizirana kao država.)

7. Sjedinjene Američke Države

8. Ujedinjeni Arapski Emirati

9. Švajcarska

10. Australija

11. Kanada

12. Austrija

13. Irska

14. Holandija

15. Švedska

16. Island

17. Tajvan

18. Nemačka

19. Kuvajt

20. Danska

21. Belgija

22. Japan

23. Ujedinjeno Kraljevstvo Velike Britanije

http://www.nationalgeographic.rs/vesti/6540-23-najbogatije-zemlje-na-svetu.html
 
Po oceni MMF-a inflacija se kreće u granicama dozvoljenog odstupanja od cilja, dok je deficit tekućeg računa platnog bilansa značajno smanjen, navodi se u saopštenju koje je prenela Narodna banka Srbije (NBS).

Odbor izvršnih direktora MMF-a konstatovao je da je poslovno okruženje u Srbiji unapredjeno i preporučuje se dalji napredak u sprovodjenju strukturnih reformi a od posebnog značaja je modernizacija obrazovanja, jačanje poreske administracije i restrukturiranje javnih preduzeća.


http://beta.rs/ekonomija/ekonomija-...-sedma-revizija-stendbaj-aranzmana-sa-srbijom

Zašto se niko ne interesuje za finansijsko zdravlje Republike Srbije?

Ovo su dobre vesti.

Dobre su vesti ali je rast srpske privrede i dalje slab, standard tavori, dovlacenje investicija je jako sporo. Prolaze decenije a ova drzava je i dalje dno Evrope.
 
Драге моје колеге, *******и, докле ћете да будете глупи као дупета? Безбедност са економијом везе нема,

Ево ти које су земље најбогатије. Нигде корелација безбедност - економија.

1. Katar

2. Luksemburg

3. Singapur

4. Norveška

5. Brunej

6. Hong Kong
(Zasebna kineska administrativna jedinica je za potrebe ovog istraživanja analizirana kao država.)

7. Sjedinjene Američke Države

8. Ujedinjeni Arapski Emirati

9. Švajcarska

10. Australija

11. Kanada

12. Austrija

13. Irska

14. Holandija

15. Švedska

16. Island

17. Tajvan

18. Nemačka

19. Kuvajt

20. Danska

21. Belgija

22. Japan

23. Ujedinjeno Kraljevstvo Velike Britanije

http://www.nationalgeographic.rs/vesti/6540-23-najbogatije-zemlje-na-svetu.html

:klap:
 
Dobre su vesti ali je rast srpske privrede i dalje slab, standard tavori, dovlacenje investicija je jako sporo. Prolaze decenije a ova drzava je i dalje dno Evrope.

Naravno, kada cure informacije, curi i ekonomija !

Probaj ti da napraviš sa dvojicom kolega posao u hodniku gde svi prolaze i slušaju !

Pa tako ne možeš ni dete napraviti !

- - -
Mi ne krvarimo mi liptimo u svakom pogledu ...

- - - - - - - - - -

Списак показује да безбедност нема везе са развијеношћу привреде.

Dečački naivna izjava !

- - - - - - - - - -

Ja kada pravim posao radim ga u "loži" !

A ne da svi znaju !!!!

E, deco, deco ...
 
Naravno, kada cure informacije, curi i ekonomija !

Probaj ti da napraviš sa dvojicom kolega posao u hodniku gde svi prolaze i slušaju !

Pa tako ne možeš ni dete napraviti !

- - -
Mi ne krvarimo mi liptimo u svakom pogledu ...

- - - - - - - - - -



Dečački naivna izjava !

- - - - - - - - - -

Ja kada pravim posao radim ga u "loži" !

A ne da svi znaju !!!!

E, deco, deco ...

Sve zavisi koji posao ako misliš na nesto gde veštine nisu potrebne već samo lova onda da. ako misliš na nekog ko koristi ruke i znanje uz onda curenje ne igra toliku ulogu.... Ima toga samo što 90% koji pune budjet i od kojih bi trebalo da se živi ne spadaju u tu kategoriju..lake love ionako nema za sve.
 
Poslednja izmena:
Srbija je na dobrom putu, konacno nakon tri decenije mraka.


:fdlan: ...

- - - - - - - - - -

Sve zavisi koji posao ako misliš na nesto gde veštine nisu potrebne već samo lova onda da. ako misliš na nekog ko koristi ruke i znanje uz onda curenje ne igra toliku ulogu.... Ima toga samo što 90% koji pune budjet i od kojih bi trebalo da se živi ne spadaju u tu kategoriju..lake love ionako nema za sve.

Kod nas se ne prave poslovi na znanje, već na golu privilegiju i silu !

Ne mislim na robove
 

Back
Top