oprašivanje (seksi saveti iskusne komšinice)

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.791
ne družim se nešto sa komšilukom..nisam u tom filmu..eventualno popijem kafu jednom u 2-3 meseca sa jednom starijom komšinicom (ima 45 godina), nekako je zabavna u malim dozama takoreći..
uvek ima neke priče,te tako okolo-naokolo krene ona temu o seksu..braku..pa i ljubavnicima..
kaže meni komšinica begonija, da je poslušam, ako zatreba (tj ako se udam, a ja nisam voljna za sad..)
1.udata žena samo oženjenog ljubavnika treba da ima, nikako nekog slobodnog (bilo da je udovac, raspuštenik, momak...)
2. udata žena uvek treba da je zaposlena-kako bi mogla povremeno da izmisli neki seminar, ako ga baš realno i nema..kao i da nauči muža da ponekad je ok da izlazi sa drugaricama(pa će to nekada biti drugarice, nekada ljubavnik)
3. udata žena treba da drži do sebe, na forumima, fejsbuku, instagramu i ostalim socijalnim mrežama-nikada da se ne ispoveda, u realnosti eventualno 1 osobi il najbolje nijednoj(bio to pop,drugarica, sestra, hortenzija..)
Kaže, to isto važi i za oženjene muškarce.
I ona zaista vidim funkcioniše sa mužem, emotivno-seksualno-finansijski, kaže skladna su porodica.
šta vi mislite, ako uopšte mislite?
 
ne družim se nešto sa komšilukom..nisam u tom filmu..eventualno popijem kafu jednom u 2-3 meseca sa jednom starijom komšinicom (ima 45 godina), nekako je zabavna u malim dozama takoreći..
uvek ima neke priče,te tako okolo-naokolo krene ona temu o seksu..braku..pa i ljubavnicima..
kaže meni komšinica begonija, da je poslušam, ako zatreba (tj ako se udam, a ja nisam voljna za sad..)
1.udata žena samo oženjenog ljubavnika treba da ima, nikako nekog slobodnog (bilo da je udovac, raspuštenik, momak...)
2. udata žena uvek treba da je zaposlena-kako bi mogla povremeno da izmisli neki seminar, ako ga baš realno i nema..kao i da nauči muža da ponekad je ok da izlazi sa drugaricama(pa će to nekada biti drugarice, nekada ljubavnik)
3. udata žena treba da drži do sebe, na forumima, fejsbuku, instagramu i ostalim socijalnim mrežama-nikada da se ne ispoveda, u realnosti eventualno 1 osobi il najbolje nijednoj(bio to pop,drugarica, sestra, hortenzija..)
Kaže, to isto važi i za oženjene muškarce.
I ona zaista vidim funkcioniše sa mužem, emotivno-seksualno-finansijski, kaže skladna su porodica.
šta vi mislite, ako uopšte mislite?

Ja imam utisak da ti ta komsinica bas i ne zeli dobro.
 
ona to po svom receptu..nije pričala nešto što ne živi..
nego ja pitam šta misliš? daj neki drugi recept koji održava uspešne brakove, ako se zaista poželim udati.

Tako reci, ne mogu bas puno o tome da kazem jer nikada nisam bio u braku ali ako nisi u braku a vec razmisljas o tome ko bi bio najbolji za svalera i kako ga odabrati i kako se sa njim vidjati, onda se tvom buducem muzu ne pise dobro. A potencijalno i tebi.
Tako da verovatno treba dobro razmisliti pre nego sto se udje u brak. Puno tolerancije, razgovora i razumevanja. Svaleracija nije uopste naivna i tako zabavna stvar kako neke susumige ovde na forumu to propagiraju. Tu propadaju porodice, ljudi dozivljavaju traume, dolazi i do nasilja...
 
Ja sam izgleda preozbiljno shvatio temu. :lol:

ako si mislio da bukvalno idem na kurs kod komšinice..onda jesi
pitala sam ljude šta misle..valjda imaju sopstvene recepte ili se drže ovog oprobanog

- - - - - - - - - -

Tako reci, ne mogu bas puno o tome da kazem jer nikada nisam bio u braku ali ako nisi u braku a vec razmisljas o tome ko bi bio najbolji za svalera i kako ga odabrati i kako se sa njim vidjati, onda se tvom buducem muzu ne pise dobro. A potencijalno i tebi.
Tako da verovatno treba dobro razmisliti pre nego sto se udje u brak. Puno tolerancije, razgovora i razumevanja. Svaleracija nije uopste naivna i tako zabavna stvar kako neke susumige ovde na forumu to propagiraju. Tu propadaju porodice, ljudi dozivljavaju traume, dolazi i do nasilja...

pa begonija ima na pretek komunikacije..tolerancije..svega sa mužem..to sa strane je samo kako reče da im se brak ne uruši od smora..dve decenije..a potrajaće koliko vidim do zlatne svadbe (:
 
varanja i svakakve kombinacije su danas normalne...
u komsiluku pogotovo jer ima manje cimanja...
verujem da nije tesko ni organizovati grupnjake - bar mi se tako cini.

koga zanima brak nek mu je sa srecom...

ne brini se majmunoliki,brak sa tobom sigurno nikog ne interesuje
ti ne mozes da upadneš ni u sveru interesovanja masovnog ubice,a kamoli da se s tobom neko druži

- - - - - - - - - -

ja stvarno ne znam,jel se samo meni povraća od ovog ljigavca?:lol:
 
ne brini se majmunoliki,brak sa tobom sigurno nikog ne interesuje
ti ne mozes da upadneš ni u sveru interesovanja masovnog ubice,a kamoli da se s tobom neko druži

- - - - - - - - - -

ja stvarno ne znam,jel se samo meni povraća od ovog ljigavca?:lol:

Tebe bas udarila neyebitza u glavu Ganfajteru?:lol:

Nemoj samo zbog nerviranja da se predoziras drogom....

Bilo bi dosadno ovde bez tebe.:)

Poslo bih ti jedno 500 evra za gudru, ali da ti ne bude kobno, jel tako?:think:
 
ja sam kod ove teme stala ovde>
sa jednom starijom komšinicom (ima 45 godina),

:eek::eek::eek:

Sve preko 29 je gerijatrija... :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Brak je više društveni koncept nego vrhunac odnosa muškarca i žene, postavlja se pitanje da li smo po default-u monogamni ili nismo

To je stvar kulturne matrice. Neko jeste, neko nije.
 
ne družim se nešto sa komšilukom..nisam u tom filmu..eventualno popijem kafu jednom u 2-3 meseca sa jednom starijom komšinicom (ima 45 godina), nekako je zabavna u malim dozama takoreći..
uvek ima neke priče,te tako okolo-naokolo krene ona temu o seksu..braku..pa i ljubavnicima..
kaže meni komšinica begonija, da je poslušam, ako zatreba (tj ako se udam, a ja nisam voljna za sad..)
1.udata žena samo oženjenog ljubavnika treba da ima, nikako nekog slobodnog (bilo da je udovac, raspuštenik, momak...)
2. udata žena uvek treba da je zaposlena-kako bi mogla povremeno da izmisli neki seminar, ako ga baš realno i nema..kao i da nauči muža da ponekad je ok da izlazi sa drugaricama(pa će to nekada biti drugarice, nekada ljubavnik)
3. udata žena treba da drži do sebe, na forumima, fejsbuku, instagramu i ostalim socijalnim mrežama-nikada da se ne ispoveda, u realnosti eventualno 1 osobi il najbolje nijednoj(bio to pop,drugarica, sestra, hortenzija..)
Kaže, to isto važi i za oženjene muškarce.
I ona zaista vidim funkcioniše sa mužem, emotivno-seksualno-finansijski, kaže skladna su porodica.
šta vi mislite, ako uopšte mislite?

mm da,ne mislim,ako jedna osoba do kraja zivota zasluzi da mislim o njoj da mi digne spomenik za zivota
 

Back
Top