net simpatije

-Lust

Iskusan
Poruka
5.338
Da li ste imali nekad nekoga ko vam se svideo preko slova i slika i kako je to prošlo? Da li ste upoznali tu osobu i razočarali se prekidom iluzije ili je ipak ostalo samo na iluziji?

Da ne bude da je tema samo na tinejdžerima.. otvorih i ovde
 
evo i ovde :lol:

Ja nisam imala pravu simpatiju, dopisivala sam se jednom sa nekim likom i on je mislio da mi se svidja ali mi se nije svidjao nego mi je bilo samo dosadno pa sam se zato dopisivala sa njim. A i bio je daleko tako da sam se zato i upustila u tu pricu jer sam znala da nema sanse da ga vidim. Ali mi ga nije zao jer je bio ozenjen :lol:
 
Da li ste imali nekad nekoga ko vam se svideo preko slova i slika i kako je to prošlo? Da li ste upoznali tu osobu i razočarali se prekidom iluzije ili je ipak ostalo samo na iluziji?

Da ne bude da je tema samo na tinejdžerima.. otvorih i ovde

dosta njih, onih sitnih i povrsnih simpatijica...

i ne zelim da im vidim fotke, sa razlogom ;), jer onda prestanu da mi budu simpatije.:lol:

eto da budem surovo iskren jednom i ja...

ne znam sto sam toliki kreten..
 
dosta njih, onih sitnih i povrsnih simpatijica...

i ne zelim da im vidim fotke, sa razlogom ;), jer onda prestanu da mi budu simpatije.:lol:

eto da budem surovo iskren jednom i ja...

ne znam sto sam toliki kreten..

Nisi kreten, bitan je fizički izgled u nekoj meri. Mada, nije ni toliko važan izgled koliko pokreti i mimika. Ništa dok ne vidiš osobu uživo.

EDIT: ali, iskreno, mislim da ako osoba ima fenomenalnu ličnost da izgled i nije toliko važan.. bitno samo da ti nije fizički odbojan u tom slučaju
 
Nisi kreten, bitan je fizički izgled u nekoj meri. Mada, nije ni toliko važan izgled koliko pokreti i mimika. Ništa dok ne vidiš osobu uživo.

ma to je sve... bez toga ne moze uopste...

jeste, bitniji su pokreti i mimika, govor, glas, harizma i da se desi taj trenutak privlacnosti, ali fotke prosto smore, bar mene, jbg.

vizuelno ne funkcionise lako ili mora da profunkcionise maximalno...

a kad se to max desi onda je sa zivotom gotovo. :(
 
evo i ovde :lol:

Ja nisam imala pravu simpatiju, dopisivala sam se jednom sa nekim likom i on je mislio da mi se svidja ali mi se nije svidjao nego mi je bilo samo dosadno pa sam se zato dopisivala sa njim. A i bio je daleko tako da sam se zato i upustila u tu pricu jer sam znala da nema sanse da ga vidim. Ali mi ga nije zao jer je bio ozenjen :lol:

Dobro si postupila !
Šta on tu ima da juri devojčice i balavi po netu ?
Neka podgreva kašicu za decu i kuva ženi kafu...
Šta će ti takav ?
Ako se, ipak, neki navalentni tvrdoglavko probije, uzmi odma' pušku
i umlati bezveznjaka !
 
ma to je sve... bez toga ne moze uopste...

jeste, bitniji su pokreti i mimika, govor, glas, harizma i da se desi taj trenutak privlacnosti, ali fotke prosto smore, bar mene, jbg.

vizuelno ne funkcionise lako ili mora da profunkcionise maximalno...

a kad se to max desi onda je sa zivotom gotovo. :(


Pa što si sa godinama stariji, sve manje ti je važan fizički izgled, a bitnija energija. Lepota dođe i prođe.
Ali znam, dešavalo se i meni da se smorim skroz. Doduše, kad vidim da neko ima tako jaku harizmu preko slova, drži pažnju, odličan sagovornik - prosto, ne može ta osoba biti ružna. Mora imati nešto u sebi, i uglavnom se ne prevarim.
 

Back
Top