net simpatije

Jednom sam se dopisivala na skajpu sa nekim Draganom mesec dana, i bio mi je simpatičan, ništa preterano, taman je onako povremeno držao pažnju i onda kad mi je poslao sliku, ja iscenirala svađu i block ga da mu ne bi bilo krivo što je ružan
 
EDIT: ali, iskreno, mislim da ako osoba ima fenomenalnu ličnost da izgled i nije toliko važan.. bitno samo da ti nije fizički odbojan u tom slučaju
Ma okej, moze neko da ti se svidi, ali max svidjanje je drugo...

Kad vec to pomenu, u detinjstvu sam imao bas takvu drugaricu super licnost i jos top riba po mnogima, ali meni je nekako bila u fazonu starije sestre i nisam mogao da se napalim na nju dok ona na mene jeste i bukvalno sam dobijao prozivke od drugara da sam gej i da nisam normalan, ali meni nije bila privlacna dok neke druge jesu...
 

Ja najvolem ove arapkinje...
Posebno ove iz Saudi Arabije.
Ne zna šta je internet, ne zna šta je auto, ne zna da raspozna dan od noći,
jer joj preko očiju ona krpara...
To je prava žena za Srbina.
Dovedeš je kući, pa je oblikuješ po svojim željama !
--------------------
Zato ti direktno kod mene ulaziš u najuži izbor.
 
Ma okej, moze neko da ti se svidi, ali max svidjanje je drugo...

Kad vec to pomenu, u detinjstvu sam imao bas takvu drugaricu super licnost i jos top riba po mnogima, ali meni je nekako bila u fazonu starije sestre i nisam mogao da se napalim na nju dok ona na mene jeste i bukvalno sam dobijao prozivke od drugara da sam gej i da nisam normalan, ali meni nije bila privlacna dok neke druge jesu...

Pa lepota je vrlo subjektivna stvar, tako da je razumljivo.
 
Ja najvolem ove arapkinje...
Posebno ove iz Saudi Arabije.
Ne zna šta je internet, ne zna šta je auto, ne zna da raspozna dan od noći,
jer joj preko očiju ona krpara...
To je prava žena za Srbina.
Dovedeš je kući, pa je oblikuješ po svojim željama !
--------------------
Zato ti direktno kod mene ulaziš u najuži izbor.

Sto, ja licim na te Arapkinje?
 
iMALA, KAD SAM DOSLA NA KRSTU
onda sam shvatila kako sve funkcionira, ne
oladila glavu
sad pisem samo srcem :heart::zcepanje: i simpatija u musko / zenskom smislu nemam
imam u smislu da volim kako pisu pojedini momci
i devojke, of kors
 
od dial up-a naovamo imao sam podosta simpatija, to je valjda normalno al ono sto je skakljivo u celoj sajber prici da cak i ako se skontaju dvoje, dopadnu, vide, kresnu, smuvaju veze budu jako kratke i kad prodju kao da nisu ni bile
 

Back
Top