net simpatije

Ja nisam imala pravu simpatiju, dopisivala sam se jednom sa nekim likom i on je mislio da mi se svidja ali mi se nije svidjao nego mi je bilo samo dosadno pa sam se zato dopisivala sa njim. A i bio je daleko tako da sam se zato i upustila u tu pricu jer sam znala da nema sanse da ga vidim. Ali mi ga nije zao jer je bio ozenjen :lol:

Iju ja tek sad videla da je ovo pdf Tinejdzeri :zcepanje: ja mislila LjiS :rumenko:

Deco ne citajte ovo :eek:
 
Ja nisam imala pravu simpatiju, dopisivala sam se jednom sa nekim likom i on je mislio da mi se svidja ali mi se nije svidjao nego mi je bilo samo dosadno pa sam se zato dopisivala sa njim. A i bio je daleko tako da sam se zato i upustila u tu pricu jer sam znala da nema sanse da ga vidim. Ali mi ga nije zao jer je bio ozenjen :lol:

Iju ja tek sad videla da je ovo pdf Tinejdzeri :zcepanje: ja mislila LjiS :rumenko:

Deco ne citajte ovo :eek:



hahahahaha otvoriću i tmao
 
Ja obično prepoznam po slovima koliko neko ima godina, ali ono što je fascinatno da se desi da omašim kod nekih ljudi, ali to je pre svega jer su zadržali duh deteta u sebi, što retko kome pođe za rukom.
 
Kako je prošlo ? Kao da smo mrtvi . Imam još uvijek . Moja forumaška simpatija je duplo mlađa od mene .
Nemam planove da je muvam ali mi je draga od prvog dana a očekujem da tako ostane do kraja našeg
forumašenja jer se poštujemo i razumijemo .

Samo povedi računa o kontracepciji !
Ali, koga ja upozoravam, ti si stari šmeker.
Takav previd, prosto, tebi ne može da se desi...
Desetine kilometara iskustva ostalo je za tobom !
 

Back
Top