Kocenje laptopa
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Kocenje laptopa

Nov član
    Učlanjen
    29.08.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kocenje laptopa

Cao ljudi,
    Koristim Dell Inspiron 3537, Windows 10 pro, procesor Intel(R) Core(TM) i3-4010U @1.70GHz 1.70 GHz, RAM 4GB, 64-bit operativni sistem, x64-based prosecssor.
    Ne razumem se bas u laptopove tako da se nadam da sam napisala sve sto vam je potrebno da znate. Problem sa lapotopom je u tome sto kad ga upalim radi nekih 2-3min normalno i onda se ukoci i ne prihvata nijednu komadnu. Obicno ga ugasim pa upalim ponovo i tada radi nesto duze tipa 10-20min i ponovo se ukoci. Ne znam da li je u pitanju pregrevanje ili je nesto drugo. Pokusala sam sa kulerom i tada radi nesto duze medjutim ponovo ukoci. S obzirom da mi je jako potreban, sta predlazete da uradim. Posto studiram u Beogradu nisam sad u mogucnosti da laptop odnesem na popravku jer ovde ne smem bilo kome da dam na popravku jer zaista ne znam nikog ko zaista profesionalno obavlja popravljanje laptopova. A kuci idem tek za 20dana sto bi znacilo da do tad moram da mucim sebe i laptop stalnim gasenjem sto znam da nije dobro.
    Jako bi mi znacilo da neko kaze svoje misljenje sta mu se desava i savet kako da resim problem. Veliko hvala unapred.

Iskusan Rudjer (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    262

Podrazumevano Re: Kocenje laptopa

Vjerovatno je problem pregrijevanje. Da bi se laptop očistio, mora da se otvori, a to ne preporučujem laicima...U svakom slučaju, malo se raspitaj za servise, mora biti jedan pouzdan. Ne vjerujem da će ti neko u nekom servisu ukrasti laptop od 40€.

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Citat Original postavio Ancee977 Pogledaj poruku
    Cao ljudi,
    Koristim Dell Inspiron 3537, Windows 10 pro, procesor Intel(R) Core(TM) i3-4010U @1.70GHz 1.70 GHz, RAM 4GB, 64-bit operativni sistem, x64-based prosecssor.
    Ne razumem se bas u laptopove tako da se nadam da sam napisala sve sto vam je potrebno da znate. Problem sa lapotopom je u tome sto kad ga upalim radi nekih 2-3min normalno i onda se ukoci i ne prihvata nijednu komadnu. Obicno ga ugasim pa upalim ponovo i tada radi nesto duze tipa 10-20min i ponovo se ukoci. Ne znam da li je u pitanju pregrevanje ili je nesto drugo. Pokusala sam sa kulerom i tada radi nesto duze medjutim ponovo ukoci. S obzirom da mi je jako potreban, sta predlazete da uradim. Posto studiram u Beogradu nisam sad u mogucnosti da laptop odnesem na popravku jer ovde ne smem bilo kome da dam na popravku jer zaista ne znam nikog ko zaista profesionalno obavlja popravljanje laptopova. A kuci idem tek za 20dana sto bi znacilo da do tad moram da mucim sebe i laptop stalnim gasenjem sto znam da nije dobro.
    Jako bi mi znacilo da neko kaze svoje misljenje sta mu se desava i savet kako da resim problem. Veliko hvala unapred.
    spusti takt procesora. imas u windowsu opciju select power plan- I onda izaberes power saver. i posle toga odes na advance . i onda procesor üpwer menagment - stavi na 50 %. Takodje kad si kuci izvadi bateriju. to isto greje laptop.
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

mozdA:
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Slične teme

1. VREDNOST LAPTOPA
    Autor ZLI PORUCNIK u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.08.2005., 20:56
  2. Kocenje zvuka prilikom pustanja DVD-a
    Autor Kameni 61 u forumu Softver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.07.2005., 21:20
  3. krckanje kostiju i kocenje vrata
    Autor masssa u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1