"savremen muskarac" vs stereotipi

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Juce se na forumu pojavila mala "prica" o tome kako i muskarci, poput zena, pate od stereotipa. Dakle da vas cujem-od kojih to stereotipa patite i bojite, al' da ne bude ono klasicno: plasim se da ce me moj "najbolji drug" izdati u odlucujucem momentu, a i malo mi je mali..
 
da naglasim prvo....ja volim drvo
nishta lepshe....nishta sladje...od shuplje drvo kad se nadje
gde detlitjeva je bila rupa...sada moj testis lupa
ne voli zhenu...glupi kretenu...spoznaj pravu sretju...spoznaju u drvetju
drvetje je milo slatko...volim hrapavo volim glatko
mili bozhe da mu vidish grane...sexipilno pamet da ti stane
glatka brezo , divna lipo , penisom vas ja pipo....drvo staro...drvo mlado...svako bi yebo rado
ko drzhi do sebe....taj drvetje yebe

drvoyebi svih zemalja....unite
 
malavelika:
Juce se na forumu pojavila mala "prica" o tome kako i muskarci, poput zena, pate od stereotipa. Dakle da vas cujem-od kojih to stereotipa patite i bojite, al' da ne bude ono klasicno: plasim se da ce me moj "najbolji drug" izdati u odlucujucem momentu, a i malo mi je mali..
Pa za ovo prvo se cesto zamislim,a za ovo drugo ne. Ali ako se desi ovo prvo,onda bi moj "najbolji drug" imao ubedljvo najmanju kitu. :lol:
Ne padaju mi na pamet nikakvi stereotipi,trenutno...neka neko navede neke konkretne,pa cu da se izjasnim.
A sta su to stereotipi? Jel to neki Hi-Fi uredjaj,najnovije generacije? :lol:
 
malavelika:
Juce se na forumu pojavila mala "prica" o tome kako i muskarci, poput zena, pate od stereotipa. Dakle da vas cujem-od kojih to stereotipa patite i bojite, al' da ne bude ono klasicno: plasim se da ce me moj "najbolji drug" izdati u odlucujucem momentu, a i malo mi je mali..
Od navedenog ne patim!
Patim od toga da ne ispadnem "izeban"
odbijen, ne dovoljno dobar za partnerku, ali kada nanjušim koja mi se stvarno sviđa, nemam tu frku, čak ni ljubomoran nisam.
Volim kvalitetne stvari, i to pokušavam sebi da priuštim. NPR juče sam video svilanitov bademantil od 10000 da se smrzneš kako je šmekerski. Nisam snob, volim lepe i kvalitetne stvari, nemam previše garderobe, mislim imam jer godinama ne menjam težinu, pa je normalno da se sakupilo oko 80 košulja, 50 kravata, 20 pantalona, itd. i shvatio sam, plati pa klati, jer te stvari i posle 10 god su OK.
Pomalo od ne poznate okoline
 
AntunTun:
da naglasim prvo....ja volim drvo
nishta lepshe....nishta sladje...od shuplje drvo kad se nadje
gde detlitjeva je bila rupa...sada moj testis lupa
ne voli zhenu...glupi kretenu...spoznaj pravu sretju...spoznaju u drvetju
drvetje je milo slatko...volim hrapavo volim glatko
mili bozhe da mu vidish grane...sexipilno pamet da ti stane
glatka brezo , divna lipo , penisom vas ja pipo....drvo staro...drvo mlado...svako bi yebo rado
ko drzhi do sebe....taj drvetje yebe

drvoyebi svih zemalja....unite


Moracu i ja da se bacim na drvece, lakse je i jestinije.
Nego obelezi u parku koje je tvoje, da se ne bih slucajno zeznuo
nothing.gif
 
loop:
Ma ovo je tema za kokosinjac, siguran sam da ce ti tamo dati mnogo opsirnije i kvalitetnije odgovore
haha.gif
Loopic, pa da li si se ti to nama osetio prozvanim recju "decaci"? :) Ma, ne sekiraj se, svi znamo da si ti muskarac :). Inace, tema nije bila ni zlonamerna, niti je bila da bih hvatala beleske o "savremenima:, samo me je zanimalo, posto jedan vas drugar rece da i vi i te kako patite od stereotipa, da vidim koji su...Al' dobro, jos bolje ako ih nemate :)
 

Back
Top