Sigurna rezerva

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.183
Nisu toliko retki slucajevi gde tipovi iskoriscavaju devojke i koriste ih kao rezervnu varijantu i uvek su tu sa njima kad nemaju neku "bolju" varijantu dok ih sve vreme varaju i jos iskoriscavaju za kucne poslove itd. itd.

A one su zavisne od tih tipova i bukvalno ne mogu bez njih i uvek bi ga prihvatile natrag sta god radio i koliko god ih ponizavao, dok je pitanje koliko bi vrednovale nekog novog koji bi se pojavio u njihovom zivotu.

Jednom sam video nesto slicno sto me je pomalo ostavilo u soku - ta ocajnicka i bezuslovna ljubav. Zanima me ova pojava, pa jel neko iskusio nesto slicno?

Kako bliski ljudi gledaju na to takodje je zanimljivo pitanje...

Apropo teme, bas bi mi trebao neko da mi opere ves i spremi rucak ponekad te mi palo ovo na pamet.:lol:


Numera za kraj.:)
 
Ne rade to samo muskarci, rade i neke zene itekako :D

Nisu za vezu, mozda im ne odgovaras, ali ne govore ti to otvoreno, ne znas na cemu ste tacno, nego te drzi u blizini kao rezervu, za seks, kad podivljaju hormoni :D
Vazno je samo da prepoznas to da od toga nema nista ozbiljno, da se ne nadas necemu takvom, da te ne bi zavlacila jer ces se razocarati, a da li ces raskrstiti to, sve zavisi od toga odgovara li ti takva kombinacija ili ne :D
 
Poslednja izmena:
Ne rade to samo muskarci, rade i neke zene itekako :D

Nisu za vezu, mozda im ne odgovaras, ali ne govore ti to otvoreno, ne znas na cemu ste tacno, nego te drzi u blizini kao rezervu, za seks, kad podivljaju hormoni :D
Vazno je samo da prepoznas to da od toga nema nista ozbiljno, da se ne nadas necemu takvom, da te ne bi zavlacila, a da li ces raskrstiti to, sve zavisi od toga odgovara li ti takva kombinacija ili ne :D

Znam za to ofc, ali ja i nisam nesto podlozan vezivanju i veeelikiiim ljubaFima.:roll:
 
U konstruisanju ti je sigurna rezerva, otkako se uvode sve napredniji softveri, postala misaona imenica.

na Zapadu je Tinder glavna stvar...
svako vece druga zenska ako hoces...

- - - - - - - - - -

Onda odlicno ako naletis na jednu takvu :D

Sto se mene tice, sve zavisi od raspolozenja, nekad mi prija ovako nesto neozbiljnije i bez obaveza, dok se nekad zbog toga osecam smoreno i usamljeno :D

nisam ja bas takav...
ja mojim devojkama nisam nikada dao ni da peru sudove kod mene, a da budem sa nekom takvom bi mi verovatno bilo duboko ispod casti...

nego zanima me tema...

kako nova devojka moze da gleda na tipa za kog zna da ima svoju robinju?:per:
 
nisam ja bas takav...
ja mojim devojkama nisam nikada dao ni da peru sudove kod mene, a da budem sa nekom takvom bi mi verovatno bilo duboko ispod casti...
Naravno, nisam ni mislio da jesi, nego sam mislio na onaj obrnuti slucaj, kad zena iskoriscava :D
A sto se tice toga da muskarac iskoriscava devojku za kucne poslove i slicno, slazem se, ni u ludilu to ne bih radio.
Jednostavno nisam takav, osetim se glupo cak i kad se ona sama ponudi da opere sudove kad dodje kod mene :D
 
Ja držim muškarce kao rezervu baš zato što mi se više njih sviđa i zato što nikad ne znam kako može ispasti sa nekim. Kad kažem rezerve - ne mislim na varanje i to... nego zavlačenje neko, davanje lažnih nada... koristim ih i za dizanje ega...

Ali kad mi se dopadne neki stvarno, fokusiram se samo na njega i zaboravim na te rezerve.
 
Naravno, nisam ni mislio da jesi, nego sam mislio na onaj obrnuti slucaj, kad zena iskoriscava :D
A sto se tice toga da muskarac iskoriscava devojku za kucne poslove i slicno, slazem se, ni u ludilu to ne bih radio.
Jednostavno nisam takav, osetim se glupo cak i kad se ona sama ponudi da opere sudove kad dodje kod mene :D
:ok:

Urke brate sta fali nadjes neku kucnu pomocnicu za sigurne snoskice,i ne mora uopste biti losa riba,naprotiv samo joj pruzis tretman da ti nije stalo i preporodis se
Bio sam sa jednom klinkom od 20 i ziveli zajedno jedno vreme kad nije imala smestaj... Kao zna da kuva, ali zacini mnogo pa sam redovno imao gorusicu i skoro gastritis...
Pa je zurila kad sprema i meso je nekoliko puta bilo poluprzeno, znaci zivo.:lol:

I jednom zaboravila neko pile u rerni kad smo isli od kuce na duze i jos bilo leto i svo meso se ucrvljalo :bljuc:

Ja volim profesionalnost, a sve manje toga ima, samo neke palamudjevine...:(

- - - - - - - - - -

Ja držim muškarce kao rezervu baš zato što mi se više njih sviđa i zato što nikad ne znam kako može ispasti sa nekim. Kad kažem rezerve - ne mislim na varanje i to... nego zavlačenje neko, davanje lažnih nada... koristim ih i za dizanje ega...

Ali kad mi se dopadne neki stvarno, fokusiram se samo na njega i zaboravim na te rezerve.

Ja na primer volim da flertujem iako obicno ne zelim nista vise od toga, a nije retko da se desi da suprotna strana to pogresno shvati.

I veci problem nastane kad hoce nego kad nece nista.:lol:

Ali vidim da je to mana i moracu to da izbacim izgleda...:confused:
 
I ja volim da flertujem, takva sam, ali u poslednje vreme me guše svi sa svojim očekivanjima, a ja jadna htela samo da se zabavljam. Ne znam ni što toliko ozbiljno protumače, jer da želim nešto više, bila bih stalno sa njima i posvećivala pažnju.

Smešno je to što kad bi moj partner flertovao, ja bih verovatno popizdela, al šta ćeš, licemerna sam.
 
I ja volim da flertujem, takva sam, ali u poslednje vreme me guše svi sa svojim očekivanjima, a ja jadna htela samo da se zabavljam. Ne znam ni što toliko ozbiljno protumače, jer da želim nešto više, bila bih stalno sa njima i posvećivala pažnju.

Onda u startu budes iskrena i kazes otvoreno, pa ako mu se svidja, odlicno, ako ne, ko ga šiša :D
Jbg, nekome moras da se nacrtas da bi skapirao :D
 
Poslednja izmena:
Fora je u tome da i ja kažem na fin način da me ne interesuje veza nit kombinacije, ali očigledno ljude moraš napušiti da bi im nešto ušlo u glavu. Posle ja ispadam kučka i to, ali nije mi ni važno. Ne pogađa me to.
 
Smešno je to što kad bi moj partner flertovao, ja bih verovatno popizdela, al šta ćeš, licemerna sam.

Kad partnerka flertuje, meni ego odmah proradi, i ne javljam se par dana, obicno cekam da se ona javi :lol:
Naravno mislim na ove neozbiljnije 'veze', a u necemu ozbiljnijem ne bih trpeo flertovanje uopste, samo bih zavrsio to, ali mi se to nije ni desavalo u ozbiljnim vezama doduse :D

- - - - - - - - - -

Fora je u tome da i ja kažem na fin način da me ne interesuje veza nit kombinacije, ali očigledno ljude moraš napušiti da bi im nešto ušlo u glavu. Posle ja ispadam kučka i to, ali nije mi ni važno. Ne pogađa me to.

Kao sto rekoh vec, nekome moras da nacrtas. Ako to nije dovoljno, ti probaj i da obojis :lol:
 
Fora je u tome da i ja kažem na fin način da me ne interesuje veza nit kombinacije, ali očigledno ljude moraš napušiti da bi im nešto ušlo u glavu. Posle ja ispadam kučka i to, ali nije mi ni važno. Ne pogađa me to.

A sto je strasno iznapusavati se ponekad jbote?:lol:

- - - - - - - - - -

I ja volim da flertujem, takva sam, ali u poslednje vreme me guše svi sa svojim očekivanjima, a ja jadna htela samo da se zabavljam. Ne znam ni što toliko ozbiljno protumače, jer da želim nešto više, bila bih stalno sa njima i posvećivala pažnju.

Smešno je to što kad bi moj partner flertovao, ja bih verovatno popizdela, al šta ćeš, licemerna sam.

Potpuno te razumem, trust me.:ok:
 
Ja volim mirnim putem da ide, jer kad mi neko ubode živac umem da budem zato surova i da pogodim u mesta koja ne treba pogađati. Napravi se uvek neka glupava drama...

I, da, osetljivi su... Ja ne znam zašto, ali svaki muškarac sa kim krenem priču - posle nekog vremena postaje patetičan, ljigav i mekušac.
 
Mozda su osetljivi pa ne zeli da im povredi osecanja :lol:

U svakom slucaju, najbolje je biti iskren u takvim situacijama, pa cak i da je potrebno da napusavas ako je malo priglupa osoba pa ne shvata ili ne zeli da shvati. :D

Ne bih koristio termin glup - jer onaj ko se zaljubi ce se boriti jbiga.

Ne moze drugacije...
 
Ja kad sam zaljubljena - boriću se sve dok vidim da je toj osobi stalo do mene ili makar imam takav osećaj. Ali, kad vidim da je neko nezainteresovan za mene i da ne želi ništa - zašto bih se ja ponižavala i upadala još dublje u to blato? dostojanstvo pre svega.
 
Ja volim mirnim putem da ide, jer kad mi neko ubode živac umem da budem zato surova i da pogodim u mesta koja ne treba pogađati. Napravi se uvek neka glupava drama...

I, da, osetljivi su... Ja ne znam zašto, ali svaki muškarac sa kim krenem priču - posle nekog vremena postaje patetičan, ljigav i mekušac.

Izgleda da vise njima treba srece sa tobom nego tebi sa njima.:lol:

Nova Iron Lady.:per:

180px-Margaret_Thatcher_cropped2.png


- - - - - - - - - -

Ja kad sam zaljubljena - boriću se sve dok vidim da je toj osobi stalo do mene ili makar imam takav osećaj. Ali, kad vidim da je neko nezainteresovan za mene i da ne želi ništa - zašto bih se ja ponižavala i upadala još dublje u to blato? dostojanstvo pre svega.

Slazem se, ja na primer brzo odustajem cim nesto krene da odudara od mojih standarda sto je mozda mana.

Jednu sam mnogo voleo i htela je ponovo sa mnom, ali ja nisam i tu sam mozda napravio veliku gresku.
 
Ne bih koristio termin glup - jer onaj ko se zaljubi ce se boriti jbiga.

Ne moze drugacije...

Ne mislim bas glup u pravom smislu te reci, ali ljudi nekad odbijaju da prihvate te implicitne signale koje im druga osoba jasno salje kako bi im stavila do znanja da nije zainteresovana, i radije ce da pomisle da mozda grese i da im se mozda samo cini da osoba nije zainteresovana, jer sta ako stvarno grese i propuste priliku ako odustanu tako lako, pa ce nastaviti da se trude i dalje. Ne kazem da je to nesto pogresno, ali moze da iziritira tu drugu osobu koja vidi da ne moze da lep nacin da stavi do znanja da nije zainteresovana za nesto vise od druzenja

- - - - - - - - - -

Ja kad sam zaljubljena - boriću se sve dok vidim da je toj osobi stalo do mene ili makar imam takav osećaj. Ali, kad vidim da je neko nezainteresovan za mene i da ne želi ništa - zašto bih se ja ponižavala i upadala još dublje u to blato? dostojanstvo pre svega.

Upravo tako, borim se i trudim se sve dok vidim da to ima smisla. Cak nekad i dopustim sebi, i pretrpim, sacekam jos malo da bih bio siguran da je ta osoba sasvim nezainteresovana, a onda kad vidim da to definitivno ne ide, zavrsavam.
 
Izgleda da vise njima treba srece sa tobom nego tebi sa njima.:lol:

Nova Iron Lady.:per:

180px-Margaret_Thatcher_cropped2.png


- - - - - - - - - -



Slazem se, ja na primer brzo odustajem cim nesto krene da odudara od mojih standarda sto je mozda mana.

Jednu sam mnogo voleo i htela je ponovo sa mnom, ali ja nisam i tu sam mozda napravio veliku gresku.

Vala baš, treba im dosta sreće da bi dobili moju pažnju. Iron lady dok se ne nađe neki muškarac koji će mi skinuti taj oklop i čeprkati po unutrašnjosti. Ali, vrati se to sve meni, karma je kučka!

Možda i nisi. Nešto što jednom pukne, puklo je, džabe oživljavanje. U ljubavi nikad ne treba da bude komplikovano i dramatično.

- - - - - - - - - -

Ne mislim bas glup u pravom smislu te reci, ali ljudi nekad odbijaju da prihvate te implicitne signale koje im druga osoba jasno salje kako bi im stavila do znanja da nije zainteresovana, i radije ce da pomisle da mozda grese i da im se mozda samo cini da osoba nije zainteresovana, jer sta ako stvarno grese i propuste priliku ako odustanu tako lako, pa ce nastaviti da se trude i dalje. Ne kazem da je to nesto pogresno, ali moze da iziritira tu drugu osobu koja vidi da ne moze da lep nacin da stavi do znanja da nije zainteresovana za nesto vise od druzenja

- - - - - - - - - -



Upravo tako, borim se i trudim se sve dok vidim da to ima smisla. Cak nekad i dopustim sebi, i pretrpim, sacekam jos malo da bih bio siguran da je ta osoba sasvim nezainteresovana, a onda kad vidim da to definitivno ne ide, zavrsavam.


I ja takođe. Moram biti sigurna sto posto ni procenat ne sme zafaliti. I ne smatram sebe paćenicom.
 
Vala baš, treba im dosta sreće da bi dobili moju pažnju. Iron lady dok se ne nađe neki muškarac koji će mi skinuti taj oklop i čeprkati po unutrašnjosti. Ali, vrati se to sve meni, karma je kučka!

Možda i nisi. Nešto što jednom pukne, puklo je, džabe oživljavanje. U ljubavi nikad ne treba da bude komplikovano i dramatično.

Ne verujem ja u tu karmu, vec u put snage i slabosti. Ko ima luzersku filozofiju mora da propadne.;)

Iako u nacelu jesi u pravu nije sve uvek tako jednostavno. Ne zavisi sve samo od nas uvek.
 
Ja volim mirnim putem da ide, jer kad mi neko ubode živac umem da budem zato surova i da pogodim u mesta koja ne treba pogađati. Napravi se uvek neka glupava drama...

I, da, osetljivi su... Ja ne znam zašto, ali svaki muškarac sa kim krenem priču - posle nekog vremena postaje patetičan, ljigav i mekušac.

Unistis ih svojim manipulacijama :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top