Sigurna rezerva

Nisu toliko retki slucajevi gde tipovi iskoriscavaju devojke i koriste ih kao rezervnu varijantu i uvek su tu sa njima kad nemaju neku "bolju" varijantu dok ih sve vreme varaju i jos iskoriscavaju za kucne poslove itd. itd.

A one su zavisne od tih tipova i bukvalno ne mogu bez njih i uvek bi ga prihvatile natrag sta god radio i koliko god ih ponizavao, dok je pitanje koliko bi vrednovale nekog novog koji bi se pojavio u njihovom zivotu.

Jednom sam video nesto slicno sto me je pomalo ostavilo u soku - ta ocajnicka i bezuslovna ljubav. Zanima me ova pojava, pa jel neko iskusio nesto slicno?

Kako bliski ljudi gledaju na to takodje je zanimljivo pitanje...

Apropo teme, bas bi mi trebao neko da mi opere ves i spremi rucak ponekad te mi palo ovo na pamet.:lol:

Po mom mišljenju, u takvoj situaciji muškarac radi ono što mu se može. Ne razumem kako bilo ko može da bude toliko "lud" za osobom koja ludaka očigledno ne voli i ponižava. To nije ljubav, nego čista degradacija. U tom slučaju zna se - putuj igumane, pa lečiš svoje slomljeno srdašce neko vreme, ližeš rane, i na kraju si ok i imaš priliku da budeš u zdravoj vezi. Bez nepotrebnog kalukulisanja, tipa dok se ne pojavi neko drugi. Neće se pojaviti dok god se ne oslobodiš okova.

Međutim, dešava se da ljudi manipulišu drugima koji ni ne kapiraju šta se iza brda valja. Možda moj bivši pandurski um radi po principu "svako je kriv dok se ne dokaže suprotno"...ne volim previše tajanstvene tipove. Moram da isčačkam sve pa bog. Baš zato da ne bi živela u zabludi. Svako treba da zna na čemu je.
 
Zene su daleko inteligentnije nego muskarci po gotovo svim pitanjima. Samo se u pojedinim situacijama prave neveste i glupe u onoj meri koja njima odgovara.
Ima ih raznih.Nisu sve samožive, loše i pokvarene.A i te koje jesu nisu pokvarene uvek i prema svakome.

- - - - - - - - - -

Nisu toliko retki slucajevi gde tipovi iskoriscavaju devojke i koriste ih kao rezervnu varijantu i uvek su tu sa njima kad nemaju neku "bolju" varijantu dok ih sve vreme varaju i jos iskoriscavaju za kucne poslove itd. itd.

A one su zavisne od tih tipova i bukvalno ne mogu bez njih i uvek bi ga prihvatile natrag sta god radio i koliko god ih ponizavao, dok je pitanje koliko bi vrednovale nekog novog koji bi se pojavio u njihovom zivotu.

Jednom sam video nesto slicno sto me je pomalo ostavilo u soku - ta ocajnicka i bezuslovna ljubav. Zanima me ova pojava, pa jel neko iskusio nesto slicno?

Kako bliski ljudi gledaju na to takodje je zanimljivo pitanje...

Apropo teme, bas bi mi trebao neko da mi opere ves i spremi rucak ponekad te mi palo ovo na pamet.:lol:


Numera za kraj.:)
Uvek neko nekog i negde iskorišćava.Pusti neku ženu da ti ulepša život.Neku lijicu na primer.
 
Nisu toliko retki slucajevi gde tipovi iskoriscavaju devojke i koriste ih kao rezervnu varijantu i uvek su tu sa njima kad nemaju neku "bolju" varijantu dok ih sve vreme varaju i jos iskoriscavaju za kucne poslove itd. itd.

A one su zavisne od tih tipova i bukvalno ne mogu bez njih i uvek bi ga prihvatile natrag sta god radio i koliko god ih ponizavao, dok je pitanje koliko bi vrednovale nekog novog koji bi se pojavio u njihovom zivotu.

Jednom sam video nesto slicno sto me je pomalo ostavilo u soku - ta ocajnicka i bezuslovna ljubav. Zanima me ova pojava, pa jel neko iskusio nesto slicno?

Kako bliski ljudi gledaju na to takodje je zanimljivo pitanje...

Apropo teme, bas bi mi trebao neko da mi opere ves i spremi rucak ponekad te mi palo ovo na pamet.:lol:


Numera za kraj.:)

- - - - - - - - - -

Ne bih koristio termin glup - jer onaj ko se zaljubi ce se boriti jbiga.

Ne moze drugacije...

borba za ljubav ima smisla samo kad se dvoje zajedno bore protiv necega sto spolja ugrozava njihovu ljubav, a to da se jedno bori za ljubav drugog je besmisleno i potpuno uzaludno iz mnogo razloga

- - - - - - - - - -

Ne verujem ja u tu karmu, vec u put snage i slabosti. Ko ima luzersku filozofiju mora da propadne.;)

Iako u nacelu jesi u pravu nije sve uvek tako jednostavno. Ne zavisi sve samo od nas uvek.
ko padne padu je i bio sklon (da parafraziram Miljkovica), tako je

- - - - - - - - - -

Kakvi signali? Upravo takvo oslanjanje na nejasne "signale" dovodi do tih glupih situacija u musko zenskim odnosima. Treba fino i direktno da kaze da nije zainteresovana
i/ili pokaze, jednostavno je

- - - - - - - - - -

Zene su daleko inteligentnije nego muskarci po gotovo svim pitanjima. Samo se u pojedinim situacijama prave neveste i glupe u onoj meri koja njima odgovara.
ne...

- - - - - - - - - -

Mozda delimicno zbog toga. Mozda. Znas kad vidis nekoliko modernih gojaznih ostarelih biznismena negde u nekom kaficu i sa njima nafuranu klinku za koju bi na prvi pogled rekao da ne zna ni koliko macka ima nogu, e, ona tim biznismenima moze da drzi predavanje o biznisu, finansijama i ekonomiji samo joj odgovara da nabaci blentavu, tupavu napucenu facu jer je to deo njenog "biznisa".
Reci mi kada si video zgodnu zenu, nebitno za godine, moze da bude i 15 i 65 godina a da je sa nekim ko nema para? Znaci toliko su pametne da odlicno procenjuju svoj izgled i odlicno znaju gde, kad i kako i prema kome da se postave. Mazne, fine i umiljate sa onima od kojih imaju korist. Bezobrazne, arogantne i neljubazne prema onima od kojih nemaju koristi.
cesto pominjes to nemanje para... na sta konkretno mislis, nemanje/imanje koliko para?

- - - - - - - - - -

Ovo boldovano je tacno ali one to nikada nece priznati. Ovaj drugi deo je takodje tacan ali u sustini dobar si dok imaju koristi od tebe, cim nemaju ili te iskoriste onda postaju arogantne i bezobrazne. To je neka matrica za zene na ovim prostorima.
Tako i u skladu sa ovom temom i te sto drze u rezervi su u principu oni koji im po necemu odgovaraju ali nemaju neki veci interes da budu sa njima pa su im zgodni za manipulaciju i prema njima su latentno bezobrazne do granice tolerancije .
niko te nije voleo zbog tebe sto si takav kakav jesi?

- - - - - - - - - -

Pa pitanje je koliko je brak pravo resenje za moderan nacin zivota.

- - - - - - - - - -

A sto se rezerve tice: Uvek...

- - - - - - - - - -

I neka ona slobodno bude svesna da je zamenljiva.
a deca? da li je moderno imati decu?

- - - - - - - - - -

bas razmisljam kako bih u nekom tenutku mozda pristala biti rezerva (cemu god :roll:)
ali po rasporedu i formi koji meni pase
i, vrlo kratko, mesec/dva
:mrgreen:
i kako bi se pri tom osecala?

- - - - - - - - - -

Po mom mišljenju, u takvoj situaciji muškarac radi ono što mu se može. Ne razumem kako bilo ko može da bude toliko "lud" za osobom koja ludaka očigledno ne voli i ponižava. To nije ljubav, nego čista degradacija. U tom slučaju zna se - putuj igumane, pa lečiš svoje slomljeno srdašce neko vreme, ližeš rane, i na kraju si ok i imaš priliku da budeš u zdravoj vezi. Bez nepotrebnog kalukulisanja, tipa dok se ne pojavi neko drugi. Neće se pojaviti dok god se ne oslobodiš okova.

Međutim, dešava se da ljudi manipulišu drugima koji ni ne kapiraju šta se iza brda valja. Možda moj bivši pandurski um radi po principu "svako je kriv dok se ne dokaže suprotno"...ne volim previše tajanstvene tipove. Moram da isčačkam sve pa bog. Baš zato da ne bi živela u zabludi. Svako treba da zna na čemu je.
mozda ne kapiraju, ali sigurno osecaju da nesto nije u redu, nije niko bas toliko tajanstvenm, a narocito se ne trudi nesto posebno covek kome bas i nije mnogo stalo
samo je pitanje sta sa tim znanjem onaj drugi cini
ima svega, od ekstremne nesigurnosti, mazohizma i kojecega jos
psiholoske igre, patologije raznorazne
 
ne...



cesto pominjes to nemanje para... na sta konkretno mislis, nemanje/imanje koliko para?

Da. I to je veoma zanimljiv fenomen.

Sto vise to bolje. Svakako. Ne postoji neka jasna granica niti cifra ali se to jasno oslikava kroz nacin zivota i status u drustvu.
Koliko god mrzeo takvo zensko razmisljanje i sklonosti, moram da budem realan i prihvatim cinjenicu da je normalno ici linijom manjeg otpora i da je borba za materijalne stvari realnost danasnjice. Svako se bori na svoj nacin. Ako vec imas priliku da se obogatis i ucinis svoj zivot boljim i laksim - zasto ne bi to uradio?
Kroz poznanstva, drustvene veze, ljubavne veze, kako god... Posteno igraju samo oni koji nemaju izbora.
 
To je danas normalno. Muskarcu se nikad ne moze potpuno verovati pa zato svaka zena mora da ima rezervu. Mada, ko zna, mozda ni zene nisu nista bolje.



ne vidim što bi joj trebala rezerva sem za osvetu. nije da će joj se pokvariti važajna od neupotrebe dok ne nađe drugog prirodnim putem

inače, mnogo više žena ima rezerve nego muškaraca
 
ne vidim što bi joj trebala rezerva sem za osvetu. nije da će joj se pokvariti važajna od neupotrebe dok ne nađe drugog prirodnim putem

inače, mnogo više žena ima rezerve nego muškaraca

Ne moze ona ni da mu se osveti kad njemu nije ni stalo do nje. Nego zbog sebe, kad se malo odljubi pocece da primecuje i druge muskarce
 
Kad kazem zbog sebe mislim da se zaljubi a ne iz cisto seksualnih potreba



znam na šta misliš

mada si ti možda ubeđena da emotivni predumišljaj nije kurvanje. a ne samo što jeste nego je i groteska. pojebaću se s drugim pa ću da se zaljubim u njega a odljubiću se od bivšeg. posle se ljutite kad muškarac vaše 'emocije' ne uzme za ozbiljno
 
znam na šta misliš

mada si ti možda ubeđena da emotivni predumišljaj nije kurvanje. a ne samo što jeste nego je i groteska. pojebaću se s drugim pa ću da se zaljubim u njega a odljubiću se od bivšeg. posle se ljutite kad muškarac vaše 'emocije' ne uzme za ozbiljno

Nisam mislila da se pojebe pa da se zaljubi. Nego da se prvo zaljubi pa tek onda ostalo sto sledi. Ali to bi bilo malo teze jer je u patoloskoj vezi sa prvim
 
Nisam mislila da se pojebe pa da se zaljubi. Nego da se prvo zaljubi pa tek onda ostalo sto sledi. Ali to bi bilo malo teze jer je u patoloskoj vezi sa prvim



ne kapiraš poentu, nije bitan redosled događaja, pričam o predumišljaju planiranja emocija. rezervni se čuva kako bi poslužio kao objekt istih. tu ti čak i fizičko kurvanje (koje je samo po sebi jeziva stavka) pada u senku životinjske hladnokrvnosti planiranja emocija. razumeš?
 
ne kapiraš poentu, nije bitan redosled događaja, pričam o predumišljaju planiranja emocija. rezervni se čuva kako bi poslužio kao objekt istih. tu ti čak i fizičko kurvanje (koje je samo po sebi jeziva stavka) pada u senku životinjske hladnokrvnosti planiranja emocija. razumeš?

Razumem. U pravu si.
 

Back
Top