ПРЕНОС СЕДНИЦЕ ПАРЛАМЕНТА СРБИЈЕ

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Поштоване колеге,
немам линк - рецимо да је ово "ауторска тема" тј. МОЈЕ ПИТАЊЕ СВИМА??? Да ли ви гледате Седницу Парламента Србије??? Па ово је скандалозно шта ради СНС багра - не могу да верујем ни очима ни ушима...
гледајте или потражите снимке.......

ОВО ЈЕ НЕВЕРОВАТНО - ПА ОВИ ЋЕ ТОТАЛНО УНИШТИТИ СРБИЈУ ..... ако се ово настави СРБИЈА ЋЕ НЕСТАТИ........

Погледајте пренос на 2 каналу РТС........
 
Šta rade ? Jbg ne mogu svi da sede pored televizora ponedeljkom u podne.

наставак Четвртог ванредног заседања Народне скупштине Републике Србије у Једанаестом сазиву ▶ пренос у току

 
Заболе нас баш к. за то.
Занимљиви детаљи ће иовако бити постављени на јутјубу, ко ће бре да гледа целу скупштину?
Мито јел ти то од раних часа цепаш брљу са плаца?

Који си ти простак, јбт...... ја само имам у компу и картицу за ТВ - и онда оставим мали екран са десне стране и поред свега другог што радим на компу пратим и седницу Парламента.........

п.с. Не пијем "брљу" - али сада ћу да дрмнем једну РУСКУ ВОТКУ........ :hahaha:
 
Поштоване колеге,
немам линк - рецимо да је ово "ауторска тема" тј. МОЈЕ ПИТАЊЕ СВИМА??? Да ли ви гледате Седницу Парламента Србије??? Па ово је скандалозно шта ради СНС багра - не могу да верујем ни очима ни ушима...
гледајте или потражите снимке.......

ОВО ЈЕ НЕВЕРОВАТНО - ПА ОВИ ЋЕ ТОТАЛНО УНИШТИТИ СРБИЈУ ..... ако се ово настави СРБИЈА ЋЕ НЕСТАТИ........

Погледајте пренос на 2 каналу РТС........

Prije sam znao da pogledam snimak na YouTube. Pogledao jedno 30 sati i batalio. Dno dna!
 
Ja stvarno to ne gledam otkako sede u klupama dok pricaju. Ipak je za govornicom bilo bolje pa gestikulacije, pa sve, nekako kao da je ipak ispostovan princip govornistva pa i nekog obracanja narodu, javnosti. Ovo kao da se sami sebi obracaju, tj. jedni drugima,mada priznajem za ovako vazne sednice trebalo bi da pogledam, mada to uradim kasnije preko medija skraceno ili Youtube-a.
Mnogo su ih izdisciplinovali, mnogo je izvestacenmo, kao na dugme i meni se to ne svidja, ja volim zivu vatru u recima, neku slobodu, a ne da ih prekidaju u sekund, kao da je parlament kompjuter.


Samo ih bambusaj Majoooo

Sram te bilo!

Valjda mislis da si interersantan i da je to demokratija?
 
Поштоване колеге,
немам линк - рецимо да је ово "ауторска тема" тј. МОЈЕ ПИТАЊЕ СВИМА??? Да ли ви гледате Седницу Парламента Србије??? Па ово је скандалозно шта ради СНС багра - не могу да верујем ни очима ни ушима...
гледајте или потражите снимке.......

ОВО ЈЕ НЕВЕРОВАТНО - ПА ОВИ ЋЕ ТОТАЛНО УНИШТИТИ СРБИЈУ ..... ако се ово настави СРБИЈА ЋЕ НЕСТАТИ........

Погледајте пренос на 2 каналу РТС........

Eremita nemoj da se smejes volji naroda!
 
Саша Радуловић ДАНАС ЈЕ РАСТУРИО ПАРЛАМЕНТ ----- СНС-овце су или пијани или на таблетама......... :hahaha: :hahaha::hahaha:
Сетио се феноменално - предложио је 40 нових тачака дневног реда а о свакој мора да се гласа и да се он изјасни.......... г е н и ј а л а ц..........
 
Поштоване колеге,
немам линк - рецимо да је ово "ауторска тема" тј. МОЈЕ ПИТАЊЕ СВИМА??? Да ли ви гледате Седницу Парламента Србије??? Па ово је скандалозно шта ради СНС багра - не могу да верујем ни очима ни ушима...
гледајте или потражите снимке.......

ОВО ЈЕ НЕВЕРОВАТНО - ПА ОВИ ЋЕ ТОТАЛНО УНИШТИТИ СРБИЈУ ..... ако се ово настави СРБИЈА ЋЕ НЕСТАТИ........

Погледајте пренос на 2 каналу РТС........
 

Back
Top