Onkomafija - vreme izmedju skenera 2

Dobar dan svima.
Afro, primi moje iskreno saučešće. Otprilike sam pročitala da si na hemoterapiji. Žao mi je što se toliko iskomplikovalo i što je moralo da dođe do toga, ali kad sve prođe bićeš ti ko nova! :) Sve će biti dobro i bićeš ti nama opet zdrava i vesela. Samo se ne daj i ne dozvoli da psihički padneš.
Nedo, e blago meni skroz si me zaboravila, nit se javljaš, nit progovaraš...
ZD, Petre :heart: :heart:
Dugo me nije bilo, nešto i nisam imala želju da se javljam, posle Lili se sve promenilo i nekako smo se svi povukli..
Ima i kod mene svačega novog.. Septembra meseca sam preživela obostranu emboliju pluća i hvala bogu pa sam iz toga izašla kao pobednik. Al to nije bilo dovoljno pa se sad zanimam sa majkom koja ima karcinom dojke i trenutno je na hemoterapiji i tako...
Veliki pozdrav svima! :)
 
Dobar dan svima.
Afro, primi moje iskreno saučešće. Otprilike sam pročitala da si na hemoterapiji. Žao mi je što se toliko iskomplikovalo i što je moralo da dođe do toga, ali kad sve prođe bićeš ti ko nova! :) Sve će biti dobro i bićeš ti nama opet zdrava i vesela. Samo se ne daj i ne dozvoli da psihički padneš.
Nedo, e blago meni skroz si me zaboravila, nit se javljaš, nit progovaraš...
ZD, Petre :heart: :heart:
Dugo me nije bilo, nešto i nisam imala želju da se javljam, posle Lili se sve promenilo i nekako smo se svi povukli..
Ima i kod mene svačega novog.. Septembra meseca sam preživela obostranu emboliju pluća i hvala bogu pa sam iz toga izašla kao pobednik. Al to nije bilo dovoljno pa se sad zanimam sa majkom koja ima karcinom dojke i trenutno je na hemoterapiji i tako...
Veliki pozdrav svima! :)

Hvala :(
Trudicu se da budem sto je bolje moguce, isto zelim i tebi od srca...samo da sve bude dobro i sa tobom i mamom..da lako prodje tu terapiju..drzite se :zag:
 
ovih dana samo loše vesti sa svih strana, a ova zadnja koju sam čula me je dotukla,
baš se loše osećam i totalno sam sroljana, nisam očekivala baš takav razvoj,
mnogo mi je teško i skroz sam potonula i idem da najzad spavam, bila je ovo dugačka noć, a biće ih još i svega mi je dosta
 
mogu, kao i noga kad te jebolela pre operacije,

Sof nije u mogućnosti da piše trenutno

...aha , znaci ipak mogu...sumnjala sam na to, ali rekoh bolje da pitam...
...i zanimljivo boli me sa desne strane gde po onom zimus odradjenom skeneru imam samo dve promene i to male....bar su tad bile male...ili ih je ovo "malo"
hemo sto sam primila "cacnulo" pa reaguju....nisam pametna sta da mislim vise o svemu tome....totalno sam sludjena...

...nadam se da je dobro i da ce nam se uskoro javiti :heart:
 
...mozda 5-6...

- - - - - - - - - -

...popila sam nesto za smirenje...

- - - - - - - - - -

...sutra idem kod mog lekara opste prakse...mlad je lekar, ali je bio odlican student i dobar je dijagnosticar....pricacu malo sa njim o tome trebalo bi da zna
svakako vise nego ja...da cujem njegovo misljenje...

- - - - - - - - - -

...ne boli stalno, ni svaki dan....ali se javi bol nije bas prijatan...
 
...mozda 5-6...

- - - - - - - - - -

...popila sam nesto za smirenje...

- - - - - - - - - -

...sutra idem kod mog lekara opste prakse...mlad je lekar, ali je bio odlican student i dobar je dijagnosticar....pricacu malo sa njim o tome trebalo bi da zna
svakako vise nego ja...da cujem njegovo misljenje...

- - - - - - - - - -

...ne boli stalno, ni svaki dan....ali se javi bol nije bas prijatan...
Affro biće bolje.
 
dobro, bol je individualna stvar, neko može da trpi neko ne može ni najmanji,

traži na otpustu da ti napišu nešto za bolove, jedino tako možeš dobiti nešto iz te grupe analgetika, nek ti se naađu zlu netrebalo

...bila kod lekara, on misli sto i ja da je to meni malo bilo na "nervnoj bazi", dao mi recepte za Ondasan i ostalu terapiju, posavetovao kao i onaj endokrinolog, pij to dok
traje terapija da je bolje podneses, posle cemo da se vracamo na staro kad sve prodje....eto...
 

Back
Top