Onkomafija - vreme izmedju skenera 2

izbaciše me danas iz bolnice bogu hvala, pokušala ja sa tableta da se javim al nije išlo,

živa sam i za to hvala hirurgu koji me operisao, gadno je u tri lepe al hodam još uvek na ovoj planeti zinat :srecna:

toplo se nadam da u sledećoj dekadi neću steći novo slepo crevo da me zeza :rotf:

hvala za pozdrave cure, sjajne ste, a Petar ostaje moj doktor izbora i biću mu prvi pacijent šta god specijalizuje...samo da se zna :zcepanje:

Dobro dosla kuci :heart:
 
jeste, sad se Soka i ja družimo i na njenom poslu, a kad jednog dana mene ne bude, moći će pod mikroskopom da mi prepričava šta se na forumu radi a ja ću da mašem :rotf:

@Petar

srce malo, napisah ja šta god to bilo od specijalizacije pa neka je i psihijatrija, praviću se luđa no što jesam, ne slušaj ti ove ovde, ja sam prva i tačka :rtfm: :lol:

- - - - - - - - - -

fala dragec, ajde pričaj ništa ne znam gde si i šta si :heart:
 
Mama je primila svih osam ciklusa hemoterapije posle operacije -xeloda.Posle toga nista nije primala ide na kontrole markera i eho abdomena.Promenila je drasticno nacin ishrane,nista przeno industrisko,samo prirodno domaca hrana voce(sljive,kupine jabuke,maline,) povrce mleko,meso ne przeno, znaci sve sto nije skupo a zdravo ..vitamin C pije da pojaca imunitet .Zbog slab imunitet nekoliko puta je imala problema-teska upala pluca,veliki herpes na glavi ... ,ali sve na kraj je dobro zavrsilo.Ona je borac tako joj kazu lekari koje su je lecili ..
 
izbaciše me danas iz bolnice bogu hvala, pokušala ja sa tableta da se javim al nije išlo,

živa sam i za to hvala hirurgu koji me operisao, gadno je u tri lepe al hodam još uvek na ovoj planeti zinat :srecna:

toplo se nadam da u sledećoj dekadi neću steći novo slepo crevo da me zeza :rotf:

hvala za pozdrave cure, sjajne ste, a Petar ostaje moj doktor izbora i biću mu prvi pacijent šta god specijalizuje...samo da se zna :zcepanje:

Koje simptome si imala?
 
Koje simptome si imala?

oba puta bol u stomaku u gornjem delu,tek posle par infuzija se spustio dole sa desne strane iznad kuka, hodala sam normalno, nije se reflektovalo niz nogu

- - - - - - - - - -

Моју маму су пензионисали.


Недо држи се.

nek uživa u penziji sto godian i da je koristi u zdravlju

držim se, nego kako, al kod matoraca sporor ide oporavak, hvala tebi na interesovanju
 
zarastam, sutra skidam zadnje konce, al što sam nemoćna breee, išla danas do radnje i apoteke, jedva se vratila,

kakva me glupost snađe jer doca nije sve isekao i očistio, bem ti laparaskopiju

kako si ti Domaćice, ideš na kontrole redovno?

Ja sam odlično. Posla imam, ne znam gde udaram.

Idem redovno na kontrole, naravno. Bila u junu, sledeća u decembru. Čekam malo da preradimo, pa da obavim i ginekologa, jer se i tu redovno kontrolišem. Tu mi je genetika dibidus. :(
I tako...
 
no, ko god je mislio kao i ja da sad ide na bolje, mnogo se prevario, kao i ja, krenula me bakterijska infekcija, temperatura 39, 8, sad sam na ciprocinalu dok uk ne bude gotova, još ima temp, teturam po kući potpuno bez snage...i tako, a kako ste vi :D

...au ala te krenulo :eek:
...sta kazu zasto sad ta infekcija?

...ja se borila sa aftama, ali izborih se skoro, jos 11 dana pa jos jedna terapija :aha:
 
ma nemam pojma, urinokultura nije uspela, moram ponoviti, op radi popodne od ponedeljka, ovaj antibiotik pijem bez veze, više ne znam šta da radim, nemam snage ni za šta.

taman se oporaviš od tih strahotnih afti i moraš ponovo, drži se draguljče, ne popuštaj, samo napred :heart:
 
ma nemam pojma, urinokultura nije uspela, moram ponoviti, op radi popodne od ponedeljka, ovaj antibiotik pijem bez veze, više ne znam šta da radim, nemam snage ni za šta.

taman se oporaviš od tih strahotnih afti i moraš ponovo, drži se draguljče, ne popuštaj, samo napred :heart:

Evo drzim nego me ova vrucincina vezala za kucu i tacno osecam da gubim.snagu od nekretanja.
Ti obavezno idi neka ti to ponove, a iskreno mislim da su za te bakterije bolje inekcije nego tablete...ali valjda oni znaju sta rade.
Drzi se i javljaj kakva je situacija :ok:
 
...juce primih 6-tu dozu Adriablastim terapije....podnela sam dosta dobro jer sam danas vec puno bolje, cak sam i malo nekog brzinskog rucka spremila...
...nesto me doktorka koja je bila u ambulanti zbunila komentarom "ko vam je rekao da je ovo zadnja terapija"....svakako ona o tome ne odlucuuje, ali
moram kod mog doktora sa nalazom skenera, pa sam zvala Euromedik da zakazem termin da i to odracim i odem kod njega sa zavrsenim snimcima...
...krajem meseca imam i zakazan UZ vrata i onih zlezda pa makar da vidim i sta se tu desava jer su nekeko narasle od kad sam na hemo...

...Nedo :heart: gde si ti, sta se desava :zag:
 
osvešćujem se, hoću na posao danas da krenem a nisam ni za šta, nikako da se vratim u normalu, kako ću otići i vratiti se po ovom paklu napolju pojma nemam, a para za taksi da se švrćkam nemam, nepravda to ti je,

nema šta da se zbunjuješ draga, sve dok treba primaćeš hemiju, a sken će pokazati kako napreduješ, ne razmišljaj o dužini lečenja već o rezultatima,

samo ti odmaraj i laganica i naći neki andrak da se zabavljaš da ne raazmišljaš previše, nekad ni to dumanje nije potrebno :heart:
 
...gde ces jos na posao takva rovita? Sto ne odmaras koliko je potrebno? Onu tamo cim dodjes ocekuju da mozes sve, a ne mozes, samo mozes sebi da pogorsas stanje :(
...a sta cu, ljudski je misliti kad ce da prestanu da ti spricaju one roze farbane vodice u vene...isto se nadam da su ove dale rezulrate..videcemo, jos malo..
..zanimam se, citam, jos je sreca sto me paznja drzi malo duze, pre sam bila gora..samo da zahladi da mogu duze napolje..
 

Back
Top