Onkomafija - vreme izmedju skenera 2

Daće bog da bude sve OK.





Goga tj moja mama završava 09 oktobra zračenje i onda nakon nekog vremena ćemo znati jel se skroz smanjio ili ne.


Pošto su rekli da postoji verovatnoća da se skroz smanji

...vecinom se smanji tumor ili sta vec od zracenja ili hemo, bar tako kazu, ja sam imala drugu vrstu i na drugom mestu pa sam odmah operisana, posle je bilo zracenje...
...nadam se da ce biti dobro, i da ce raditi aparat pa da nece biti prekida u toku zracenja, kod mene je i toga bilo..ali nije to uticalo na efekat zracne terapije, samo se
oduzila...

...e i ja tako kazem, dace bog da svi budemo dobro...
 
...vecinom se smanji tumor ili sta vec od zracenja ili hemo, bar tako kazu, ja sam imala drugu vrstu i na drugom mestu pa sam odmah operisana, posle je bilo zracenje...
...nadam se da ce biti dobro, i da ce raditi aparat pa da nece biti prekida u toku zracenja, kod mene je i toga bilo..ali nije to uticalo na efekat zracne terapije, samo se
oduzila...

...e i ja tako kazem, dace bog da svi budemo dobro...





Bilo je 3 dana prekida aparat se kvario pa je otišla u 15.00h kući došla u 19:00h




Nadam se iskreno da će kod tebe sve biti OK
 
Bilo je 3 dana prekida aparat se kvario pa je otišla u 15.00h kući došla u 19:00h




Nadam se iskreno da će kod tebe sve biti OK

..nas nisu ostavljali da cekamo kad se pokvari, nego jave kad proradi pa onda opet krene terapija...verovatno ih je bilo puno pa je zato morala toliko da ceka, i to je napor...

..cuvaj majku...pomozi joj sto mozes...

..hvala i ja se nadam...
 
....gde su mi drugarice :ceka:

...bila danas odradila skener...u petak nalazi....sad cekam magnetnu za koji dan....pa da vidimo gde sam....

...inace ona poznanica o kojoj sam pisala da ima onaj rabdoiosarkom ili kako se vec tacno pise, ove godine ima drugu operaciju, vratio se tumor na isto mesto na licu gde je
i bio na pocetku, letos joj operisali u ustima....u prolece je operisala pluca da joj sklone metastazu...primala i hemo...brinem jako, ne javljaj se od kad je rekla d amora opet na
operaciju :( bas sam tuzna zbog nje...:(
 
....gde su mi drugarice :ceka:

...bila danas odradila skener...u petak nalazi....sad cekam magnetnu za koji dan....pa da vidimo gde sam....

...inace ona poznanica o kojoj sam pisala da ima onaj rabdoiosarkom ili kako se vec tacno pise, ove godine ima drugu operaciju, vratio se tumor na isto mesto na licu gde je
i bio na pocetku, letos joj operisali u ustima....u prolece je operisala pluca da joj sklone metastazu...primala i hemo...brinem jako, ne javljaj se od kad je rekla d amora opet na
operaciju :( bas sam tuzna zbog nje...:(

ијуу,тек сад видим да си писала :lol:

е добро да су те усликали, али не капирам зашто и магнетна, ал ајд кад 'оће ;)
верујем да је ишчекивање грозно стање, ал тај се код тебе више не врће.

ајој, можеш замислити како је жени. све је прошла, све зна, и није јој лако.
а опет, ако хоће да је оперишу и то је нешто, и даје наду.
најгоре је кад кажу да су све испуцали и да је готово ...

- - - - - - - - - -

полудела крстарица....
нешто ме блокирало, избрисала пост кад оно ето њега :eek:
 
ијуу,тек сад видим да си писала :lol:

е добро да су те усликали, али не капирам зашто и магнетна, ал ајд кад 'оће ;)
верујем да је ишчекивање грозно стање, ал тај се код тебе више не врће.

ајој, можеш замислити како је жени. све је прошла, све зна, и није јој лако.
а опет, ако хоће да је оперишу и то је нешто, и даје наду.
најгоре је кад кажу да су све испуцали и да је готово ...

- - - - - - - - - -

полудела крстарица....
нешто ме блокирало, избрисала пост кад оно ето њега :eek:

,,,neka, lepse ti je da se svrckas nego da buljacis u komp :zag:

...e pa za svaku kontrlou radim i magnetnu, tu prate kakvo je stanje na nozi i da li s ekojim slucajem daleko bilo vratio....nadam se da nije,
a ovo sto me boli i pecka prilicno cesto je iz raznosraznih razloga...


...e ne da mi je zao zbog nje ne mogu ni da opisem, ni ne znamo se neesto puno, ali je tako jedno drago stvorenje (a i da nije, svejedno)
bas me brine...i nadam se da ce biti dobro i iscekujem poziv svaki cas....rekli su joj da se mora operisati opet...

..jes nesto je sinoc kocilo....:heart:
 
....gde su mi drugarice :ceka:

...bila danas odradila skener...u petak nalazi....sad cekam magnetnu za koji dan....pa da vidimo gde sam....

...inace ona poznanica o kojoj sam pisala da ima onaj rabdoiosarkom ili kako se vec tacno pise, ove godine ima drugu operaciju, vratio se tumor na isto mesto na licu gde je
i bio na pocetku, letos joj operisali u ustima....u prolece je operisala pluca da joj sklone metastazu...primala i hemo...brinem jako, ne javljaj se od kad je rekla d amora opet na
operaciju :( bas sam tuzna zbog nje...:(


kako gde si, pa kod kuće valjda :mrgreen:
biće to sve kul videćeš, a onda ćemo valjda jednog dana i na tu čuvenu kafu
rambdo je gadan i vrlo agresivan
 
kako gde si, pa kod kuće valjda :mrgreen:
biće to sve kul videćeš, a onda ćemo valjda jednog dana i na tu čuvenu kafu
rambdo je gadan i vrlo agresivan

Mozemo draga kad god hoces, samo se dan unapred dogovorimo i to je to, i gde god, imam sad uredno kartu ;)

Znam, jos onda kad smo o tome pricale, rece Sofka. Jako mi je zao, a sve se nadam bice dobro.
Isto se nadam i zs ove moje nalaze. Malo me je zbunio dr tamo pre snimanja juce kad je rekao da i ako bude vece oni ne mogu znati da li je metastaza ili ne. Ako nista drugo bar nek ne raste, onda nece nista ni dirati. Eto.
 

Back
Top