Onkomafija - vreme izmedju skenera 2

Hvala,hoće sluša ona lekare.

5nedelja će biti 3d zračena


Kako si ti šta ima kod tebe

...nemam pojma kakvo je to zracenje, svaka bolest i svaki organ verovatno ima i razlicit tip ako se to tako moze reci zracenja....

..ja cekam skener i novi nalaz pa da vidim sta je sa plucima....ostalo rekla bih ok, samo sto boli noga na promenu vrmea ili kad se ne krecem dovoljno ili kad preteram,
svakako boli...ali samo nek nema recidiva tumora pa cu lako ja sa tim bolovima, nadam se....
 
...nemam pojma kakvo je to zracenje, svaka bolest i svaki organ verovatno ima i razlicit tip ako se to tako moze reci zracenja....

..ja cekam skener i novi nalaz pa da vidim sta je sa plucima....ostalo rekla bih ok, samo sto boli noga na promenu vrmea ili kad se ne krecem dovoljno ili kad preteram,
svakako boli...ali samo nek nema recidiva tumora pa cu lako ja sa tim bolovima, nadam se....

Ja se isto iskreno nadam da će sve biti ok kod tebe.
 
Ово је будућност,зрачења и хемотерапије су превазиђене,као да купите црно бијели тв у данашње вријеме.
Е сад моја предвиђања у Европу стиже за пар година,на Балкан за једно 10-ак.
http://www.vesti-online.com/Slobodn...la-upotrebu-zivog-leka-koji-ubija-celije-raka



Da bilo bi dobro da se i kod nas usvoji već odmah taj metod
 
...necete odmah znati upuno...pre kontole mora biti neki skener ili magnetna ili sta vec..da bi se znalo, a i treba da prodje neko vreme...svakako joj zelim da bude sve ok...

..kad se udje u to "kolo" i kad krene lecene izgleda da si stalono kod lekara, ili su terapije ili kontrole...prosto mora tako...
 
...necete odmah znati upuno...pre kontole mora biti neki skener ili magnetna ili sta vec..da bi se znalo, a i treba da prodje neko vreme...svakako joj zelim da bude sve ok...

..kad se udje u to "kolo" i kad krene lecene izgleda da si stalono kod lekara, ili su terapije ili kontrole...prosto mora tako...










Znam i pravi joj neke portale gde joj taj polip mere
 
Ово је будућност,зрачења и хемотерапије су превазиђене,као да купите црно бијели тв у данашње вријеме.
Е сад моја предвиђања у Европу стиже за пар година,на Балкан за једно 10-ак.
http://www.vesti-online.com/Slobodn...la-upotrebu-zivog-leka-koji-ubija-celije-raka

U USA je juce ta nova terapija i odobrena od strane nekih drzavnih institucija, u Nemackoj se o tome naveliko prica, a sigurno
ce i u celoj EU vec ove godine biditi odobrena tako da ce i u Srbiji biti sigurno sledece godine. Koliko i kako ce te maticne celije
dobijene iz krvi samog pacijenta biti uspesne u lecenju svih vrsta karcinoma, to je sada naravno veliko pitanje, ali je u svakom
slucaju ova i ovakva terapija ipak neki manji cunami.
 
Cena je , trenutno, reda par stotina hiljada dolara za jednog pacijenta.

- - - - - - - - - -



Trenutno. Čim uđe u široku upotrebu počeće cena drastično da pada.

...nadam se...

- - - - - - - - - -

...svrbi me ovaj mladez i dalje i crveno je okolo...i nerviram se jako oko toga...valjda mogu da cekam do petka da to vidi hirurg...

..e pa ne verujem da mora svako cudo mene da zakaci...
 

Back
Top