Onkomafija - vreme izmedju skenera 2

Pa da otvorimo, sto da ne otvorimo, treba nam kako nam ne bi trebala :ok:

е нека си. таман и да не треба нека је ту ;)
сетих се вечерас да је лилики годишњица, и мало сам читуцкала, кад оно цврц....

да ми утефтериш плус па одох да лалам :lol:
лн
 
е нека си. таман и да не треба нека је ту ;)
сетих се вечерас да је лилики годишњица, и мало сам читуцкала, кад оно цврц....

да ми утефтериш плус па одох да лалам :lol:
лн

...joj ja cesto udjem pa citam temu i redovno se rasplacem, pa se onda samokritikujem sto to radim...i tako...

..a tema nam naravno treba....

..mene polako hvata panika oko nalaza skenera kakav ce biti i tako sve po redu, a nisam nesto mislila o tome
dok se nije primaklo...i nesto sam bez kondicije i snage i plitko disem i svasta nesto, ali sve ja ipak verujem da je to
moja podsvest...bar se nadam da jeste....

...plusic uteferen nego kako, mora da se prijavis da znamo gde si, a ne tu da lomim prste od brige i sikiracije u koju si se kafanu zaturila :lol:
 
е нека си. таман и да не треба нека је ту ;)
сетих се вечерас да је лилики годишњица, и мало сам читуцкала, кад оно цврц....

да ми утефтериш плус па одох да лалам :lol:
лн
Ja sam te unela u zapisnik:)
@Afro
Ma narano da se plasis, plasi se covek i kad ide na nekakvu redovnu kontrolu kod ginekologa, pa i zubara, kako se ne bi plasila.
Nego ne brini, bica situacija ista kao sto je bila i zadnji put, a i specijalci su ti vec rekli ( drug Mikelo konkretno a koga sam obucavamo
za taj zanat:klap:) da sigurno tu anomaliju imas vec dugo, niko je nije registrovao tako da ce biti sve isto.
 
Ja sam te unela u zapisnik:)
@Afro
Ma narano da se plasis, plasi se covek i kad ide na nekakvu redovnu kontrolu kod ginekologa, pa i zubara, kako se ne bi plasila.
Nego ne brini, bica situacija ista kao sto je bila i zadnji put, a i specijalci su ti vec rekli ( drug Mikelo konkretno a koga sam obucavamo
za taj zanat:klap:) da sigurno tu anomaliju imas vec dugo, niko je nije registrovao tako da ce biti sve isto.

..mene buni to sto je i prvi skener i drugi gledao isti strucnjak i covek koga svi postuju i uvazavaju njegovo misljenje i koji nije povrsan....na prvom te promene
nije bilo...e to je ta zackoljica koja mi kvari raspolozenje...ali dobro to je tu za dve nedelje idem da to opet proverim pa cu znati jesam li se bzvz brinula ili ipak nisam...

...jer ako nisam...onda sam u problemu velikom...
 
..mene buni to sto je i prvi skener i drugi gledao isti strucnjak i covek koga svi postuju i uvazavaju njegovo misljenje i koji nije povrsan....na prvom te promene
nije bilo...e to je ta zackoljica koja mi kvari raspolozenje...ali dobro to je tu za dve nedelje idem da to opet proverim pa cu znati jesam li se bzvz brinula ili ipak nisam...

...jer ako nisam...onda sam u problemu velikom...
Ja sam Afro totalan laik, ( kao i ti), ali je i ta tehnika ( nema veze sa ocima i iskustvom lekara) cudna jer nekada i zakaze, a i lekar je samo covek pa jednom vidi
detaljno sve, a drugi put gleda isto i kroz iste naocari, ali su mu misli u nekoj daljini. Nema sada veze s tobom, ali da kao malo pojasnim to ocitavanje snimaka.
Ja idem na mamografiju redovno i posto su utvrdili da lekar jednom vidi ovako, a drugi put onako onda su uveli sistem da se snimak salje u neku centralu pa da dva
lekara ( totalno nezavisno jedan od drugog) daju svoj sud o snimku koji vide pa ako vide razlicito onda se to kao ponavlja..
Mzda ce Mikelo potvrditi da je zaista tako da i lekaru specijalisti jednostavno promakne neki milimitar necega.
 
...joj ja cesto udjem pa citam temu i redovno se rasplacem, pa se onda samokritikujem sto to radim...i tako...

..a tema nam naravno treba....

..mene polako hvata panika oko nalaza skenera kakav ce biti i tako sve po redu, a nisam nesto mislila o tome
dok se nije primaklo...i nesto sam bez kondicije i snage i plitko disem i svasta nesto, ali sve ja ipak verujem da je to
moja podsvest...bar se nadam da jeste....

...plusic uteferen nego kako, mora da se prijavis da znamo gde si, a ne tu da lomim prste od brige i sikiracije u koju si se kafanu zaturila :lol:

а то за оно што треба само да се прати.
па добро не би била нормална да немаш мало зорта;)
знаш и сама да ниси имала где набити кондицију па не чуди недостатак снаге и још свашта нешто,а и време је у пм.
јел теби на ст убацују и онај контрасте у вену, или само пијеш онај сокић:lol:
ако сам добро скапирала кад те напуне са свим тим чудесима све се живо види.
како год, некао они само прате па си онда мирна.....


а тема.... ма ја се и сита насмејем. сетим се да је мсм., Биља улетела и напљувала нас за медаљу, јер смо као неозбиљне.
жена залутала, и више се није појављивала :lol:
 
Ja sam Afro totalan laik, ( kao i ti), ali je i ta tehnika ( nema veze sa ocima i iskustvom lekara) cudna jer nekada i zakaze, a i lekar je samo covek pa jednom vidi
detaljno sve, a drugi put gleda isto i kroz iste naocari, ali su mu misli u nekoj daljini. Nema sada veze s tobom, ali da kao malo pojasnim to ocitavanje snimaka.
Ja idem na mamografiju redovno i posto su utvrdili da lekar jednom vidi ovako, a drugi put onako onda su uveli sistem da se snimak salje u neku centralu pa da dva
lekara ( totalno nezavisno jedan od drugog) daju svoj sud o snimku koji vide pa ako vide razlicito onda se to kao ponavlja..
Mzda ce Mikelo potvrditi da je zaista tako da i lekaru specijalisti jednostavno promakne neki milimitar necega.

...mozda si u pravu, ja pojma nemam sem da mi bas i nije svejedno....posebno sto se sto rekoh gore u postu vise zamaram, neka mi tezina i neki potmuli bol u plucima,
ali mozda to i nema veze sa tim, mozda je samo moja psiha kriva za taj osecaj....

- - - - - - - - - -

а то за оно што треба само да се прати.
па добро не би била нормална да немаш мало зорта;)
знаш и сама да ниси имала где набити кондицију па не чуди недостатак снаге и још свашта нешто,а и време је у пм.
јел теби на ст убацују и онај контрасте у вену, или само пијеш онај сокић:lol:
ако сам добро скапирала кад те напуне са свим тим чудесима све се живо види.
како год, некао они само прате па си онда мирна.....


а тема.... ма ја се и сита насмејем. сетим се да је мсм., Биља улетела и напљувала нас за медаљу, јер смо као неозбиљне.
жена залутала, и више се није појављивала :lol:

....da pijem sokic i jos mi ubace posle kontrast u venu...na magnetnoj isto kontrast, koliko sam kontrasta primila i koliko puta sam za ove dve godine bila na tim snimanjima
i zracenjima pocecu da punim pec i radim ko sijalica....eto meni ustede na racunu za struju :lol:

...e ne znam za taj momenat, nisam tad svracala tamo.

...nego nema nam Nede, radi pa nema kad, skroz nas je zapostavila :(

- - - - - - - - - -

...i mene ceka ta kolonoskopija krajem meseca :sad2:
 
...malo vise je neugodna, rekao je meni moj hirurg, bez anestezije ne raditi to...pa sam ga poslusala i zakazala tako, videcemo sta ce biti...a mami zelim brz i lak oporavak...

Ja sam to radila dva puta u zivotu, jednom bez anestezije, a sada je to standard ( ta anestezija).
Nije to bas ni neka posebna katastrofa i bez. Jeste neprijatno, ali ja strah imam samo od zubara tako da ove neprijatnosti cak nisu ni vredne pomena;)
 
Ja sam to radila dva puta u zivotu, jednom bez anestezije, a sada je to standard ( ta anestezija).
Nije to bas ni neka posebna katastrofa i bez. Jeste neprijatno, ali ja strah imam samo od zubara tako da ove neprijatnosti cak nisu ni vredne pomena;)

..ovde nije standard, naprotiv,....ja sam mogla da odradim to jos u parilu da sam htela bez, posto nisam evo cekam do kraja septembra i to sam jos molila da bude bar tad
inace su hteli da mi zakazu za novembar....a zubara se plasim ali kad daju inekciju sve je lakse :)
 

Back
Top