Idiotizmi na Facebooku

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Ima jedna tema na facebooku koja se zove "ZLATNE 40 + 50 I vise"

Tema je za upoznavanmje starijih usamljenih osoba...

Polovnjace dame stalno kace neke kao sesksi selfije, a komentari muskih u godinama....

Ja ne mogu da verujem da su ljudi tako glupi, tako neduhoviti, tako zalosno prazni...

Jednostavno nemas normalnog komentara: ili su bez v eze ili su manijaticni.

A zene svake nedelje menjaju slike i broje lajkove...

To je neka manija usla u ljude, sta li?
 
Nije to ništa čudno. I pre Fejsbuka su bili lični oglasi.

Prosto, žene su u tim godinama usamljene i nemaju nikoga, pa moraju da se dokazuju donekle i sebi i drugima tim seksi selfijima, što je na internetu lako jer se gomila napaljenih debila koji u stvarnom životu ne bi videli pravo žensko, jer nemaju muda za to, nataloži tamo.

Ljudi su generalno roboti. Nema tu šta mnogo da se komentariše. Uvek su takvi bili, samo tehnologija to omogućuje da vidimo bolje nego ikada.
 
Ima jedna tema na facebooku koja se zove "ZLATNE 40 + 50 I vise"

Tema je za upoznavanmje starijih usamljenih osoba...

Polovnjace dame stalno kace neke kao sesksi selfije, a komentari muskih u godinama....

Ja ne mogu da verujem da su ljudi tako glupi, tako neduhoviti, tako zalosno prazni...

Jednostavno nemas normalnog komentara: ili su bez v eze ili su manijaticni.

A zene svake nedelje menjaju slike i broje lajkove...

To je neka manija usla u ljude, sta li?

Ima li neki primer loših komentara ili link da se pročitaju? Možda je to stav većine pa se ne može nazvati lošim sa njihovog stanovišta.
 
Nije to ništa čudno. I pre Fejsbuka su bili lični oglasi.

Prosto, žene su u tim godinama usamljene i nemaju nikoga, pa moraju da se dokazuju donekle i sebi i drugima tim seksi selfijima, što je na internetu lako jer se gomila napaljenih debila koji u stvarnom životu ne bi videli pravo žensko, jer nemaju muda za to, nataloži tamo.

Ljudi su generalno roboti. Nema tu šta mnogo da se komentariše. Uvek su takvi bili, samo tehnologija to omogućuje da vidimo bolje nego ikada.

Znaci po tebi usamljene zene u srednjim godinama su sasvim ok ali muskarci su bednici i jadnici i napaljeni debili? c c c koji dupli standardi jbt
 
Znaci po tebi usamljene zene u srednjim godinama su sasvim ok ali muskarci su bednici i jadnici i napaljeni debili? c c c koji dupli standardi jbt

Kažem zbog čega kače te selfije. Njih pogodi mnogo više starost u tim godinama, nego muškarce. Oni generalno uvek mogu. Čak i ako su u mladosti ružni bili, u starosti će samo biti lepši. Ne moraju da se dokazuju toliko kao žene.. jer ipak ženska lepota je nešto drugo. Oba pola su svakako napaljena, kako god. C, c, c i tebi.
 
Ima jedna tema na facebooku koja se zove "ZLATNE 40 + 50 I vise"

Tema je za upoznavanmje starijih usamljenih osoba...

Polovnjace dame stalno kace neke kao sesksi selfije, a komentari muskih u godinama....

Ja ne mogu da verujem da su ljudi tako glupi, tako neduhoviti, tako zalosno prazni...

Jednostavno nemas normalnog komentara: ili su bez v eze ili su manijaticni.

A zene svake nedelje menjaju slike i broje lajkove...

To je neka manija usla u ljude, sta li?
Vec si jednom otvarao temu istu koliko me pamcenje sluzi...Al ajd..
Pusti ljude zeljni paznje i topline...

- - - - - - - - - -

Msm sta da im radis to je njima nacin da se osete pozeljno i laksi nacin da navataju nesto za seks....
 
Vec si jednom otvarao temu istu koliko me pamcenje sluzi...Al ajd..
Pusti ljude zeljni paznje i topline...

- - - - - - - - - -

Msm sta da im radis to je njima nacin da se osete pozeljno i laksi nacin da navataju nesto za seks....

Nisam nikada otvorio istu ni slicnu temu.

Nesto si pomesao.

Nije moja osuda ljudi sto zele josa malo uzivanja u zivotu, vec u bedastim komentarima muskaraca i "provokativnim " seksi slicicama dama sa 50 plus...
 
Nisam nikada otvorio istu ni slicnu temu.

Nesto si pomesao.

Nije moja osuda ljudi sto zele josa malo uzivanja u zivotu, vec u bedastim komentarima muskaraca i "provokativnim " seksi slicicama dama sa 50 plus...

Piso si o ovome sto posto i to mislim na psihologiji i jos si se isto zalio secam se bre jedino da nije bila tema vec komentar al bukvalno si isto pricaoo..
A znam sta im zmeras al ja reko pusti ih jbg...Mene viseubijaju u pojam mladji nego ovi stariji sto seponasaju isto...
 
Piso si o ovome sto posto i to mislim na psihologiji i jos si se isto zalio secam se bre jedino da nije bila tema vec komentar al bukvalno si isto pricaoo..
A znam sta im zmeras al ja reko pusti ih jbg...Mene viseubijaju u pojam mladji nego ovi stariji sto seponasaju isto...

Ovo na Facebuku sam ufrstuljio tek pre naki dan, tako da nije moglo biti ranije.

- - - - - - - - - -

...ne postoje pisani idiotizmi
postoje samo idioti
i njihova djela...

Fascinira me da su skoro svi idioti....

Ima i ovde dosta idiota, ali samo na Politici.

Na ostalim podforumima znatno manje.
 
Evo tima sto me izazivaju: :plez:

- - - - - - - - - -



Upsssss....:eek:

Jeste, imas pravo....:rumenko:

Sa mnom se nesto desava, pocinjem da zaboravljham sta radim.

Starost, sta li?

U svakom aslucaju se izvinjavam.

Verovatno si se slogirao kadsi video sta sveima na fejsu pa te mozak zastitio od losih stvari :lol:ne valja seopterecivati glupostima...
Znas kako lepo pamtis sva prijatna iskustva sa zenama:zper:Znaci radi tebi memorija kao treba :lol:
 
Verovatno si se slogirao kadsi video sta sveima na fejsu pa te mozak zastitio od losih stvari :lol:ne valja seopterecivati glupostima...
Znas kako lepo pamtis sva prijatna iskustva sa zenama:zper:Znaci radi tebi memorija kao treba :lol:

Ne znam sta bi...Obicno ne zaboravljam teme koje postavljam...A postavio sam ih mnooooogo....

Eto, vidim sada da se i to nekada desi.

Cisto sam se na neki nacin...uplasio...:sad2:
 
Kažem zbog čega kače te selfije. Njih pogodi mnogo više starost u tim godinama, nego muškarce. Oni generalno uvek mogu. Čak i ako su u mladosti ružni bili, u starosti će samo biti lepši. Ne moraju da se dokazuju toliko kao žene.. jer ipak ženska lepota je nešto drugo. Oba pola su svakako napaljena, kako god. C, c, c i tebi.

dostupnost sexa kontrolisu zene..znas kad muskarac otme zeni tu kontrolu to zovu najstrasnijim zlocinom na svetu..silovanjem..veci zlocin nego dranje coveka zivog.

Starost ama bas nikog ne cini lepsim ..nista coveka ne sjebe gore nego vreme.

Fizicka lepota i sexualna privlacnost nisu jedno te isto..Licnost shavtanje I ponasanje mogu mnoge manje lepe ljude da ucine daleko sexualno privlacnijim od cisto fizicki lepih.
 

Back
Top