Dušom i srcem u Srednjoj zemlji

Drago mi je da mi je makar neko odgovorio!!Narode,ako zelite jednu lepu razgovoranciju dodjite veceras na chat Internet Krstarice!!bicu pod mojim vilenjackim imenom a vi mozete kao znak raspoznavanja da budete pod svojima!!tako ne moramo da se dugo cekamo vec mozemo odmah da se dopisujemo!!!Jeste da su veze u ovom svetu jako slabe ipak izguracemo nekako zajedno!!!!molim da budete tacni 21:15 na chatu Internet krstarice!!
 
vilenjak:
Drago mi je da mi je makar neko odgovorio!!Narode,ako zelite jednu lepu razgovoranciju dodjite veceras na chat Internet Krstarice!!bicu pod mojim vilenjackim imenom a vi mozete kao znak raspoznavanja da budete pod svojima!!tako ne moramo da se dugo cekamo vec mozemo odmah da se dopisujemo!!!Jeste da su veze u ovom svetu jako slabe ipak izguracemo nekako zajedno!!!!molim da budete tacni 21:15 na chatu Internet krstarice!!
Ja dolazim !
 
hvala dragi Feanore stvarno si uzviseni vilovnjak!!Cekala sam na chatu,bio je Elesar i Aragorn,da li si bio ti?Potpuno si u pravu za Legolasa,to je opis koji sam ja trazila.Dodji u sredu 18.juna u 21:15 na chat Internet Krstarice,cekacu pod mojim imenom.Hvala unapred sto uvek otpises.Cujemo se.Pozdrav iz dubine ovog mog sasavog vilovnjackog srca.
 
Vilenjak:
hvala dragi Feanore stvarno si uzviseni vilovnjak!!Cekala sam na chatu,bio je Elesar i Aragorn,da li si bio ti?Potpuno si u pravu za Legolasa,to je opis koji sam ja trazila.Dodji u sredu 18.juna u 21:15 na chat Internet Krstarice,cekacu pod mojim imenom.Hvala unapred sto uvek otpises.Cujemo se.Pozdrav iz dubine ovog mog sasavog vilovnjackog srca.
Nema na cemu draga sunarodnice. Uvek mi je zadovoljstvo da odgovaram na ovu temu.
Ja sam bio u nedelju na chatu ali nisam video nikog od vas. Verovatno ste bili u nekoj sobi. Ako je tako javi mi koja je. Ja sam bio samo na krstarici(onoj glavnoj). Videcu da se pojavim u sredu.
Pozdrav iz Londona!
 
Feanor the elf king:
Vilenjak:
Dodji preklinjem te na chat necu biti ni u kakvoj sobi nego cu biti na glavnoj kao vilenjak i tacka.Cekam u 21:15.U zurbi,vilenjak(ovo je Gandalfova fora iz pisma)
He He, dobra fora:)
Dolazim najverovatnije:)
PS. Uzecu nadimak Feanor_the_elf
Izvinjavam se sto nisam mogao da dodjem, u stisci sam sa vremenom. Zurim sada. Moze li neki drugi termin? Recimo cetvrtak u 10 casova? Javi molim te ako moze. Pa onda se cujemo. Pozdrav iz Londona od Feanora:)
 
Evo mene opet. Ima li bre koga. Niko se ne javlja opet. Pa necemo valjda opet da prestanemo sa ovom temom. Zaista cu pomisliti da vas je smorila! Evo jedne zanimljive diskusije. Ko je zlatozrna? Znam da je kcer reke, ali nista vise. Ko su ona i Tom Bombadil i zasto prsten nije recimo imao nikakav uticaj na njega? Mozda ja i znam odgovor na to, ali samo da cujem vase misljenje.
I pitanje za Vilenjaka: Koji ti je omiljeni vilenjak, ne racunajuci Gospodara Prstenova?
 
Varda:
Ocito Valari ponovo moraju da delaju!! :wink:
Daj da dignemo ovu temu gore!!!!!!
Steta je ostaviti je zapostavljenom!!!!

Ako je Legolas jos tu ja bih volela adresu tog sajta?
Paaaaa, Legolas je sada u Srbiji, a ovo je pisao dok je bio na FLoridi, tako da nisam siguran da li tamo ima komp... A adresa tog sajta je www.lordoftherings.net I to je najpoznatiji Lotr sajt i cudi me da jos nisi cula za njega... :D
Ali nema veze, nego da nastavimo temu, a mogli bismo da otvorimo ozivimo sve Lotr teme, sta kazes na to, ili ih vec ima previse :D ?
 

Back
Top