Devojka koja me gleda
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Devojka koja me gleda

Početnik
    Učlanjen
    24.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question Devojka koja me gleda

Pozdrav svima!

Pre nekoliko dana sam se zaposlio na jednoj plantazi jabuka u okolini mog grada. Doduse, to je sezonski posao, pa mi je bezveze da ceo dan budem u kuci i ustajem u 2 sata popodne, pa sam tako resio da se malo aktiviram pa i sto da ne, da upoznam neke nove ljude na plantazi. Nije mi toliko do para, posto je dnevnvica 1400 dinara, vise mi je do socijalizacije i upoznavanja drugih ljudi posto mi je to bila slaba tacka zadnjih nekoliko godina. Upoznao sam dosta ljudi, pre svega mladih i odlicno mi je sa njima!
    E sad, postoji jedna devojka (ili mozda dve) koje su me zadnjih dana gledale. I to vise puta. U prvi mah, nisam nesto previse obracao paznju na nju ali juce me je vise gledala (mogu cak i da kazem da je 'buljila', slobodno).
    Nekoliko puta sam i ja njoj uzvratio pogled, cisto da i ja nju pogledam, ali nije doslo ni do cega tj. nisam joj prisao da joj se javim, da zapocnemo neku konverzaciju i sl.
    Pitao sam drugare sa plantaze sta misle o njoj i mnogi su rekli da joj pridjem pa sta bude bude. Devojka je lepa i zgodna, ne deluje mi nesto nafurana posto ne verujem da ce nafurane devojke ici na plantazu da crnce ceo dan za 1400 dinara hahaha!
    Pitanje je da li je ona time daje neki signal meni da je zainteresovana za razgovor ili mozda cak i da bude sa mnom, ili nesto potpuno deseto?
    Posto nikad nisam imao devojku, ne mogu sam da zakljucim sta je u pitanju i sta joj je u glavi, zar ne?
    Znam da se poznaje sa jednim mojim drugarom i planirao sam da sledeci ponedeljak kada budemo radili da povezem nju i mog druga sa autom.
    Mislim da bi to bio neki korak ka upoznavanju i da me ta devojka na kraju i zgotivi. Ne zelim da me shvati kao neku losu osobu posto ja to zaista nisam.
    Nisam joj dosad prisao a zelim da napravim neki kontakt sa. Po prirodi sam mao stidljiv i povuceniji pa je to na neki nacin i opravdano sa moje strane.
    Nadam se da mi mogu odgovoriti i devojke i muskarci sa ovog foruma koji imaju iskustva i da me posavetuju oko svega ovoga i da li su oni (prvenstveno muskarci) imali slicne situacije kao i ja i sta su oni ucinili.
    Za dva dana krecem na posao tako da moram nesto da preduzmem u vezi te devojke sto pre hahahaha!
    Mislim da mi je vreme da posle 20 godina zivota i ja nadjem neku devojku hahaha, zaista bih voleo to!

Hvala unapred na odgovoru! ))

Ističe se
    Učlanjen
    01.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Devojka koja me gleda

nastavidadrkas

Anonymous man nije na forumu
    ٠ૐ٠"As above, so below, as within, sowithout, as the universe, so the soul"
    Domaćin Anonymous man (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2014.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    205

Mozda ti se ptica pokakila ili tako nesto
    Salim se naravno
    Sta cekas
    U akciju
    An old friend once told me something that gave me great comfort. Something he read. He said Mozart, Beethoven and Chopin never died. They simply became musicૐ

Početnik
    Učlanjen
    24.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio aetherius obscuritas Pogledaj poruku
    nastavidadrkas
    Ne drkam vise od mesec dana.

Poznat
    Učlanjen
    30.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    226

Citat Original postavio acvetkovic97 Pogledaj poruku
    Pozdrav svima!

Pre nekoliko dana sam se zaposlio na jednoj plantazi jabuka u okolini mog grada. Doduse, to je sezonski posao, pa mi je bezveze da ceo dan budem u kuci i ustajem u 2 sata popodne, pa sam tako resio da se malo aktiviram pa i sto da ne, da upoznam neke nove ljude na plantazi. Nije mi toliko do para, posto je dnevnvica 1400 dinara, vise mi je do socijalizacije i upoznavanja drugih ljudi posto mi je to bila slaba tacka zadnjih nekoliko godina. Upoznao sam dosta ljudi, pre svega mladih i odlicno mi je sa njima!
    E sad, postoji jedna devojka (ili mozda dve) koje su me zadnjih dana gledale. I to vise puta. U prvi mah, nisam nesto previse obracao paznju na nju ali juce me je vise gledala (mogu cak i da kazem da je 'buljila', slobodno).
    Nekoliko puta sam i ja njoj uzvratio pogled, cisto da i ja nju pogledam, ali nije doslo ni do cega tj. nisam joj prisao da joj se javim, da zapocnemo neku konverzaciju i sl.
    Pitao sam drugare sa plantaze sta misle o njoj i mnogi su rekli da joj pridjem pa sta bude bude. Devojka je lepa i zgodna, ne deluje mi nesto nafurana posto ne verujem da ce nafurane devojke ici na plantazu da crnce ceo dan za 1400 dinara hahaha!
    Pitanje je da li je ona time daje neki signal meni da je zainteresovana za razgovor ili mozda cak i da bude sa mnom, ili nesto potpuno deseto?
    Posto nikad nisam imao devojku, ne mogu sam da zakljucim sta je u pitanju i sta joj je u glavi, zar ne?
    Znam da se poznaje sa jednim mojim drugarom i planirao sam da sledeci ponedeljak kada budemo radili da povezem nju i mog druga sa autom.
    Mislim da bi to bio neki korak ka upoznavanju i da me ta devojka na kraju i zgotivi. Ne zelim da me shvati kao neku losu osobu posto ja to zaista nisam.
    Nisam joj dosad prisao a zelim da napravim neki kontakt sa. Po prirodi sam mao stidljiv i povuceniji pa je to na neki nacin i opravdano sa moje strane.
    Nadam se da mi mogu odgovoriti i devojke i muskarci sa ovog foruma koji imaju iskustva i da me posavetuju oko svega ovoga i da li su oni (prvenstveno muskarci) imali slicne situacije kao i ja i sta su oni ucinili.
    Za dva dana krecem na posao tako da moram nesto da preduzmem u vezi te devojke sto pre hahahaha!
    Mislim da mi je vreme da posle 20 godina zivota i ja nadjem neku devojku hahaha, zaista bih voleo to!

Ti studiraš neki privatni faks ili pripadaš nekoj sekti?

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Možda te provocira ?
    Gledaj i ti nju !
    I beleži kako se ponaša ?
    Posle xy proteklog vremena (pouzdaniji je duži period).
    analiziraj zapažanja...
    I doći ćeš do odgovora.
    Da li je provocirala ili je vrljava !?

Zainteresovan član Tracer (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2014.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    17

da je negde u EU gledala sa njihovim dnevnicama znalo bi se, ovako mozda ima nesto
    ja sam pre mislio da je moguc svet kao iz bajke al nesto ne ide
    ovde je vecinu pojela beda i prostota, ostalo bahatost kao nametnut stil
    zujim

Početnik
    Učlanjen
    24.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio radyu5 Pogledaj poruku
    Ti studiraš neki privatni faks ili pripadaš nekoj sekti?
    Ti mene zezas ili hoces da pomognes? Ne studiram nikakav privatni faks niti pripadam bilo kakvoj sekti.
    Ja sam se nadao da neko ovde postoji ko zeli da pomogne.

Domaćin Redmond (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    215

Ne drkam vise od mesec dana.
    Klonirani Šime bi bio ponosan
    "They f*uck you up, your mum and dad. They may not mean to, but they do.They fill you with the faults they had and add some extra, just for you." Phillip Larkin

Primećen član Goodtrip (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    14

Pozdrav svima!

Šta te boli ku*ac je l' te gledala ili ne, probaj da je smuvaš. Ako ne nikom ništa..

Saliva nije na forumu
    komšinica kaže da patim od autošovinizma, šta je to i kako se leči
    Domaćin Saliva (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

jbte sve vise ovih naprednjackih pacenika
    Hans, get ze flammenwerfer für die Soros-Mitarbeiterliste ds, cro, ldp, AV

Slične teme

1. devojka
    Autor marko_ks u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 09.07.2015., 02:35
  2. Savršen dečko/savršena devojka
    Autor fizio u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 03.02.2014., 15:40
  3. Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 28.11.2008., 17:25
  4. Kao devojka u seksu, volim ovakvu dominaciju...
    Autor dugi777jezik u forumu Žene
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.02.2004., 14:24

Oznake

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •