Molim savet za dvosoban apartman u Grckoj

valentina123

Obećava
Poruka
59
Molim vas, da li je moguce naci dvosoban apartman u Solunskoj, Olimpijskoj ili Halkidiki eriji, da ima po mogucnosti samo 2 lezaja, posto putuju 2 osobe koje zele da budu u odvojenim sobama?
Sve sto sam videla do sada su apartmani sa 4-5 kreveta, sto nam ne odgovara. Eventualno moze i jedosoban apartman ali da je drugi krevet u nekoj odvojenoj prostoriji. Da li se tako nesto moze naci u Grckoj? Hvala!
 
Molim vas, da li je moguce naci dvosoban apartman u Solunskoj, Olimpijskoj ili Halkidiki eriji, da ima po mogucnosti samo 2 lezaja, posto putuju 2 osobe koje zele da budu u odvojenim sobama?
Sve sto sam videla do sada su apartmani sa 4-5 kreveta, sto nam ne odgovara. Eventualno moze i jedosoban apartman ali da je drugi krevet u nekoj odvojenoj prostoriji. Da li se tako nesto moze naci u Grckoj? Hvala!

Može se naći sigurno, ali kao što je napisao korisnik georgejune ti apartmani se vode kao 4-krevetni po agencijama jer to i jesu, eventualno negde trokrevetni i verovatno traže doplatu u određenom procentu za neiskorišćene krevete. Ako imate sopstveni prevoz možda je bolje da pokušate direktan kontakt sa grčkim vlasnicima, izbor će vam svakako biti veći,a njima je važno da izdaju apartman ne da li će sva 4 kreveta biti popunjena ili će jedan da se baškari :)

- - - - - - - - - -

meni treba savet za izbor destinacije da ima puno ljudi septembar/oktobar
Evropa negde Cg, Grcka, Italija, Spanija, Francuska
pa muke naci neki arazman samo ne znam da li tih meseci u septembru oktobru ima ljudi

Španija i Grčka bi trebalo do kraja septembra da budu upotrebljive. Naravno što južnije u Grčkoj to je veća verovatnoća za bolje vreme. Gledaj samo prognozu pre odluke.
CG je mrtva, Italiju ne koriste ni Italijani u avgustu tako da sumnjam da je tamo neka "ludnica" to vreme.

Kipar možda?
 

Back
Top