Bosko Obradovic je patriota ili izdajnik?

Da li je Bosko Obradovic patriota ili izdajnik?

  • Patriota

  • Izdajnik

  • Nesto izmedju

  • Nemam stav


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gossca

Elita
Poruka
17.162
Zanima me vase misljenje. Otvorite srce i dusu:super:
On deluje kao pravi muskarac, patriota, vernik... Da li je sve to bas tako? Ne znam sta da mislim o njima, jer njihov program je slican mojim stavovima, ali opet neke stvari me zbunjuju.

- Sta kazu ljudi iz Cacka o njemu? Jasno mi je da "nikad ne mozes biti prvi u svom selu", ali mozda oni znaju nesto vise od stvari koje mozemo naci po netu.
- Zanima me zasto se razveo od prve zene, jer je izjavio da je ucinio sve da spasi taj brak, sto navodi na zakljucak da je ona vise kriva.
- Sta mislite o njihovom programu?
- Sta mislite o ljudima koji su im dali podrsku, recimo... Vladimir Dimitrijevic?
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/663762/Bosko-Obradovic-Kosmet-vazniji-od-ulaska-u-EU
 
Izdajnik .

Drzao se za ruke sa Cedom Jovanovicem . Ljubakao se sa ustasom Pernarom . Skot ga uveo u skupstinu . Sa Cedom se drzao za ruke na onom skupu kad je bila aktuelna prica o kradji izbora i to ne samo sa Cedom nego i sa Tadicem , Radulovicem , itd . . Za Pernara ko misli da nije ustasa samo cu podsetiti da je izjavio da je Oluja bila legitimna vojna operacija i da su Srbi pocinili najvece zlocine 90tih vise nego Hrvati i Muslimani .. I sta Bosku treba da se slika sa takvim covekom i da ga voda po skupstini Srbije .. A i to sto je usao u koaliciju sa DSS-om nije bas za pohvalu posto je taj isti DSS izvrsio pljackaske privatizacije , isporucio heroje u Hag , dopustio Milu da lazira referendum i otcepi CG ... od Srbije .. A sama Sanda je izjavila da je u Srebrenici bio genocid nad muslimanima ima snimak na youtube .. Sta ce Bosko u koaliciji sa takvom zenetinom ? ? ? ?

- - - - - - - - - -

nisam mogao da ga smislim a sad ću morati da glasam za njega jer se udružio sa Stamatom

Taj Stamatovic je tek prevara .. Lepa prica nema sta , prav i zdrav muskarac pravi Srbijanac vole ga u svom selu uspesno vodi opstinu samo .... niko da progovori o tome da je taj covek UNISTIO Zlatibor .. Napravio je grad .. Fuj ..
 
Zanima me vase misljenje. Otvorite srce i dusu:super:
On deluje kao pravi muskarac, patriota, vernik... Da li je sve to bas tako? Ne znam sta da mislim o njima, jer njihov program je slican mojim stavovima, ali opet neke stvari me zbunjuju.

- Sta kazu ljudi iz Cacka o njemu? Jasno mi je da "nikad ne mozes biti prvi u svom selu", ali mozda oni znaju nesto vise od stvari koje mozemo naci po netu.
- Zanima me zasto se razrazveo veo od prve zene, jer je izjavio da je ucinio sve da spasi taj brak, sto navodi na zakljucak da je ona vise kriva.
- Sta mislite o njihovom programu?
- Sta mislite o ljudima koji su im dali podrsku, recimo... Vladimir Dimitrijevic?
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/663762/Bosko-Obradovic-Kosmet-vazniji-od-ulaska-u-EU

Ја сам Крагујевчанин па тако не идеалан кандидат да одговорим на нека од ових питања, али волим Чачак и имам одређене везе са њим, па мање-више познајем прилике у граду. Зато ћу се потрудити да ти одговорим док не дође неки "прављи" ( ;) ) Чачанин.

1. Мишљења људи из Чачка о Обрадовићу су разна. Колико сам схватио, млађи образовани слој становништва га не мирише баш пуно, али пошто је таквих мало, генерално је популаран. Чачак је мала, конзервативна, веома религиозна средина, и спој религије и "мирног", нератнохушчаког национализма, и претежна оријентисаност на породичне вредности и њихову визију економског напретка им се допада.

2. Не знам, и не заниме ме. Лична, породична ствар. Нека су обоје живи, здрави и срећни.

3. Ништа добро. Програм је популситички и као такав левичарски. Још једна од 50 нијанси црвене на српској економско-политичкој сцени. "Народ овај је свети, и напаћен. Много је напаћен, јер су то искушења христољубивих. Зато ћемо овај народ спасити. Фабрике отворити. Задруге оживети. По осморо деце као у време Баба Станојке имати, на селу, уз гусле". Зев. Све смо то већ много пута видели.

4. Има разних људи који су им дали подршку из разних разлога. Већина их је заокружила због православног аспекта целе приче, јер већина и нема неко основно поимање економије. То је све од мене неки веома удаљен свет, па целу ту појаву гледам са куриозитетом.

Двери ми нису антипатичне, сасвим супротно. Нису милитантни и насилни, што је велики плус, него су нешто као левичарска верзија Саре Пејлин уз фину дозу православног мистицизма.

Што да не?
 
Da li ce neko na ovom forumu ikad naucno definisati izdaju i patriotizam?

Pa da ovakve teme dobiju smisao.

Патриотизам је кад паднеш на колена и завапиш "КУКУ МЕНЕ ИМЕНА МИ МОГА! Шта нам усташе урадише! Шта нам Турци урадише! Шта нам Швабо уради! Шта нам Амер уради, осиромашеним уранијумом, само зато што смо православни! Што смо честити. Земљу нам затрова, па нам народ умире од рака. Шта нам уради Шиптар! Вековна огњишта затре. Шта нам уради ДОС! Фабрике затвори, народ на улицу истера, да гледни по контејнеру брљају. Српску девојку у к-урву претворише, војску укинише, српског младића уче ппедер да буде. Е ПА ДОСТА! Неће више! Ми смо море крви пролили братство и јединство да очувамо и неће нам нико то рушити. Војска да се опет уведе. Морал да се у закон преточи. Жртвама да се споменици изграде. Фабрике да се опет отворе, да се одузму од тајкуна и врате народу, уз мудро руководство. Са Русијом односи да буду блиски. Да уђемо у Шангајски Пакт. Србин опет поносно да погледа на Душаново Царство и...".

Дакле, синдром жртве+ социјализам уз некакав православни конзерватизам.

А издаја је све што није то.
 
Poslednja izmena:
Патриотизам је кад паднеш на колена и завапиш "КУКУ МЕНЕ ИМЕНА МИ МОГА! Шта нам усташе урадише! Шта нам Турци урадише! Шта нам Швабо уради! Шта нам Амер уради, осиромашеним уранијумом, само зато што смо православни! Што смо честити. Земљу нам затрова, па нам народ умире од рака. Шта нам уради Шиптар! Вековна огњишта затре. Шта нам уради ДОС! Фабрике затвори, народ на улицу истера, да гледни по контејнеру брљају. Српску девојку у к-урву претворише, војску укинише, српског младића уче ппедер да буде. Е ПА ДОСТА! Неће више! Ми смо море крви пролили братство и јединство да очувамо и неће нам нико то рушити. Војска да се опет уведе. Морал да се у закон преточи. Жртвама да се споменици изграде. Фабрике да се опет отворе, да се одузму од тајкуна и врате народу, уз мудро руководство. Са Русијом односи да буду блиски. Да уђемо у Шангајски Пакт. Србин опет поносно да погледа на Душаново Царство и...".

Дакле, синдром жртве+ социјализам уз некакав правсоалвни конзерватизам.

А издаја је све што није то.

Hab' ich mir gedacht.
 
Шта Бошко ради у свом приватном животу, то је његова ствар. Двери су, иначе, "лаки" левичари због свог популизма и тога како замишљају српску економију. Једини десничарски моменат код њих је схватање да српско друштво треба да има хришћански морал и веру као своју основу. Што може бити само плус. Бошко је бољи политичар од Владана, а бављење политиком подразумева да, кад дође тренутак за то, будеш у друштву и Јанковића и Скота и Радуловића. Стога, ни Бошко ни Двери нису издајници, али би могли да се потруде да из своје политике избаце непотребне ствари, као што је левичарење, без обзира што би им то на краће време направило доста проблема.
 
Zanima me vase misljenje. Otvorite srce i dusu:super:
On deluje kao pravi muskarac, patriota, vernik... Da li je sve to bas tako? Ne znam sta da mislim o njima, jer njihov program je slican mojim stavovima, ali opet neke stvari me zbunjuju.

- Sta kazu ljudi iz Cacka o njemu? Jasno mi je da "nikad ne mozes biti prvi u svom selu", ali mozda oni znaju nesto vise od stvari koje mozemo naci po netu.
- Zanima me zasto se razveo od prve zene, jer je izjavio da je ucinio sve da spasi taj brak, sto navodi na zakljucak da je ona vise kriva.
- Sta mislite o njihovom programu?
- Sta mislite o ljudima koji su im dali podrsku, recimo... Vladimir Dimitrijevic?
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/663762/Bosko-Obradovic-Kosmet-vazniji-od-ulaska-u-EU

Просто је немогуће одговорити на ово Твоје питање тј. тему....... јер никоме НЕ ПИШЕ НА ЧЕЛУ са ким има склопљен неки дил или слично.
Али, у принципу ПОДРЖАВАМ СВЕ ДО САДА ШТО ЈЕ ИЗЈАВИО јер није ни имао прилике ДА БИЛО ШТА УРАДИ..... тек ако по принципу пословице Res - non verba! тј."Дела - не речи!" будемо видели шта ради моћи ћу и да одговорим на ову тему.
 
Просто је немогуће одговорити на ово Твоје питање тј. тему....... јер никоме НЕ ПИШЕ НА ЧЕЛУ са ким има склопљен неки дил или слично.
Али, у принципу ПОДРЖАВАМ СВЕ ДО САДА ШТО ЈЕ ИЗЈАВИО јер није ни имао прилике ДА БИЛО ШТА УРАДИ..... тек ако по принципу пословице Res - non verba! тј."Дела - не речи!" будемо видели шта ради моћи ћу и да одговорим на ову тему.

Ali vec je dosta toga rekao, uradio, vodio rasprave... nemoguce da ti nemas stav. Odgovori mi bar uvijeno:super:
 
Издао је владику Артемија када је требало збацити Синод СПЦ који је већ тада дао пристанак на коначно одрицање од Косова и Метохије.
Чисти издајник ако ћемо по мерилима које он сам пропагира и покушава ДРУГИМА да наметне.

Uzurpator-Teodosije-Hasim-Taci.jpg
 
Poslednja izmena:
Rado.

Problem je u tome sto ti nisi ja. Pa ce moja definicija nacionalizma u tvojim ocima mozda biti krnja, neadekvatna ili cak uvredljiva.

Kako resiti ovu prepreku?

Zapravo hoces da mi kazes:"Nasla se vila u čem' nije bila?"
Nisam lako uvredljiva, zato se opusti i pisi:super:

- - - - - - - - - -

Koga uopšte zanima šta je dunđer boško:roll:
Pa sigurno da nekog pametnog to ni ne zanima[emoji41]

On je inteligentan, ima privlacan program, dobro izgleda za vodju, ali je nedovoljno istrazen... zato mi ovde na krsti vrsimo istragu, podnosimo dokaze na uvid, raspravljamo.
Trenutno je jedan od najzanimljivijih.
 
Ali vec je dosta toga rekao, uradio, vodio rasprave... nemoguce da ti nemas stav. Odgovori mi bar uvijeno:super:

Па већ сам написао да ПОДРЖАВАМ СВЕ ШТО ЈЕ ДО САДА ИЗЈАВИО - али конкретно НИЈЕ БИО НА ВЛАСТИ и одакле било ко може да зна да и он неће као овај данашњи олош на власти да преко ноћи "ПРОМЕНИ МИШЉЕЊЕ" и то све "У ИНТЕРЕСУ СРБА, СРБИЈЕ И НАШЕ ДЕЦЕ" ---

- - - - - - - - - -

Издао је владику Артемија када је требало збацити Синод СПЦ који је већ тада дао пристанак на коначно одрицање од Косова и Метохије.
Чисти издајник ако ћемо по мерилима које он сам пропагира и покушава ДРУГИМА да наметне.

Комуњаро - не баљезгај ..... СИНОД СПЦ НИКАДА НИЈЕ ДАО ТАКАВ ПРИСТАНАК........ Н И К А Д А..... !!!
 

Back
Top