Bosko Obradovic je patriota ili izdajnik?

Pogledaj rezultate ankete: Da li je Bosko Obradovic patriota ili izdajnik?

Glasova
59. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Patriota

27 45,76%
  • Izdajnik

7 11,86%
  • Nesto izmedju

10 16,95%
  • Nemam stav

15 25,42%
Strana 1 od 24 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 583

Tema: Bosko Obradovic je patriota ili izdajnik?

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1556

Podrazumevano Bosko Obradovic je patriota ili izdajnik?

Zanima me vase misljenje. Otvorite srce i dusu
    On deluje kao pravi muskarac, patriota, vernik... Da li je sve to bas tako? Ne znam sta da mislim o njima, jer njihov program je slican mojim stavovima, ali opet neke stvari me zbunjuju.

- Sta kazu ljudi iz Cacka o njemu? Jasno mi je da "nikad ne mozes biti prvi u svom selu", ali mozda oni znaju nesto vise od stvari koje mozemo naci po netu.
    - Zanima me zasto se razveo od prve zene, jer je izjavio da je ucinio sve da spasi taj brak, sto navodi na zakljucak da je ona vise kriva.
    - Sta mislite o njihovom programu?
    - Sta mislite o ljudima koji su im dali podrsku, recimo... Vladimir Dimitrijevic?
    http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/663762/Bosko-Obradovic-Kosmet-vazniji-od-ulaska-u-EU
    "What do we live for, if not to make life less difficult for each other?"

Aktivan član loš đak Boža (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Bosko Obradovic je patriota ili izdajnik?

"Nije bitno da li je mačka crna ili bela. Bitno je da lovi miševe" (i sad zamisli smajlija sa izrazom mudrog kineza)
    "Tu ne puši se hašiš. Krv se puši. I već si drugi kad se mača mašiš"- Josip Sever

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

nisam mogao da ga smislim a sad ću morati da glasam za njega jer se udružio sa Stamatom

Učlanjen
    04.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio L DJ S P N P Z 2 Pogledaj poruku
    nisam mogao da ga smislim a sad ću morati da glasam za njega jer se udružio sa Stamatom
    Stamatlija je zakon
    "Tu ne puši se hašiš. Krv se puši. I već si drugi kad se mača mašiš"- Josip Sever

Iskusan јанпи (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    159

Пиштаљка ти се позлатила Милораде !

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    164

Izdajnik .

Drzao se za ruke sa Cedom Jovanovicem . Ljubakao se sa ustasom Pernarom . Skot ga uveo u skupstinu . Sa Cedom se drzao za ruke na onom skupu kad je bila aktuelna prica o kradji izbora i to ne samo sa Cedom nego i sa Tadicem , Radulovicem , itd . . Za Pernara ko misli da nije ustasa samo cu podsetiti da je izjavio da je Oluja bila legitimna vojna operacija i da su Srbi pocinili najvece zlocine 90tih vise nego Hrvati i Muslimani .. I sta Bosku treba da se slika sa takvim covekom i da ga voda po skupstini Srbije .. A i to sto je usao u koaliciju sa DSS-om nije bas za pohvalu posto je taj isti DSS izvrsio pljackaske privatizacije , isporucio heroje u Hag , dopustio Milu da lazira referendum i otcepi CG ... od Srbije .. A sama Sanda je izjavila da je u Srebrenici bio genocid nad muslimanima ima snimak na youtube .. Sta ce Bosko u koaliciji sa takvom zenetinom ? ? ? ?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio L DJ S P N P Z 2 Pogledaj poruku
    Taj Stamatovic je tek prevara .. Lepa prica nema sta , prav i zdrav muskarac pravi Srbijanac vole ga u svom selu uspesno vodi opstinu samo .... niko da progovori o tome da je taj covek UNISTIO Zlatibor .. Napravio je grad .. Fuj ..

Elita Nosferatu___2 (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Citat Original postavio gossca Pogledaj poruku
    On deluje kao pravi muskarac, patriota, vernik... Da li je sve to bas tako? Ne znam sta da mislim o njima, jer njihov program je slican mojim stavovima, ali opet neke stvari me zbunjuju.

- Sta kazu ljudi iz Cacka o njemu? Jasno mi je da "nikad ne mozes biti prvi u svom selu", ali mozda oni znaju nesto vise od stvari koje mozemo naci po netu.
    - Zanima me zasto se razrazveo veo od prve zene, jer je izjavio da je ucinio sve da spasi taj brak, sto navodi na zakljucak da je ona vise kriva.
    - Sta mislite o ljudima koji su im dali podrsku, recimo... Vladimir Dimitrijevic?
    http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/663762/Bosko-Obradovic-Kosmet-vazniji-od-ulaska-u-EU
    Ја сам Крагујевчанин па тако не идеалан кандидат да одговорим на нека од ових питања, али волим Чачак и имам одређене везе са њим, па мање-више познајем прилике у граду. Зато ћу се потрудити да ти одговорим док не дође неки "прављи" ( ) Чачанин.

1. Мишљења људи из Чачка о Обрадовићу су разна. Колико сам схватио, млађи образовани слој становништва га не мирише баш пуно, али пошто је таквих мало, генерално је популаран. Чачак је мала, конзервативна, веома религиозна средина, и спој религије и "мирног", нератнохушчаког национализма, и претежна оријентисаност на породичне вредности и њихову визију економског напретка им се допада.

2. Не знам, и не заниме ме. Лична, породична ствар. Нека су обоје живи, здрави и срећни.

3. Ништа добро. Програм је популситички и као такав левичарски. Још једна од 50 нијанси црвене на српској економско-политичкој сцени. "Народ овај је свети, и напаћен. Много је напаћен, јер су то искушења христољубивих. Зато ћемо овај народ спасити. Фабрике отворити. Задруге оживети. По осморо деце као у време Баба Станојке имати, на селу, уз гусле". Зев. Све смо то већ много пута видели.

4. Има разних људи који су им дали подршку из разних разлога. Већина их је заокружила због православног аспекта целе приче, јер већина и нема неко основно поимање економије. То је све од мене неки веома удаљен свет, па целу ту појаву гледам са куриозитетом.

Двери ми нису антипатичне, сасвим супротно. Нису милитантни и насилни, што је велики плус, него су нешто као левичарска верзија Саре Пејлин уз фину дозу православног мистицизма.

Што да не?

Domaćin КласичноЛибералан (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Da li ce neko na ovom forumu ikad naucno definisati izdaju i patriotizam?

Pa da ovakve teme dobiju smisao.

Buduća legenda Milan od Gruze (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    715

Citat Original postavio КласичноЛибералан Pogledaj poruku

Izdajnik je onaj koji prodaje nacionalne interese (radi svojih licnih).

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Nisam siguran gde bih ga svrstao!

Poznajuci da CIA-e nista ne prepusta slucaju!

Ako nije na platnom slisku CIA-e onda ce ga ubiti!

Ako jeste vest je!
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Učlanjen
    28.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Milan od Gruze Pogledaj poruku
    Izdajnik je onaj koji prodaje nacionalne interese (radi svojih licnih).
    Zahvaljujem.

Definisi sad nacionalne interese. Napisi mi sve sto znas o njima. Ko ih definise, po kojem obrascu, menjaju li se s vremenom?

Učlanjen
    04.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Misliš sociološki. Humanističke nauke nisu nauke

Elita Nosferatu___2 (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Патриотизам је кад паднеш на колена и завапиш "КУКУ МЕНЕ ИМЕНА МИ МОГА! Шта нам усташе урадише! Шта нам Турци урадише! Шта нам Швабо уради! Шта нам Амер уради, осиромашеним уранијумом, само зато што смо православни! Што смо честити. Земљу нам затрова, па нам народ умире од рака. Шта нам уради Шиптар! Вековна огњишта затре. Шта нам уради ДОС! Фабрике затвори, народ на улицу истера, да гледни по контејнеру брљају. Српску девојку у к-урву претворише, војску укинише, српског младића уче ппедер да буде. Е ПА ДОСТА! Неће више! Ми смо море крви пролили братство и јединство да очувамо и неће нам нико то рушити. Војска да се опет уведе. Морал да се у закон преточи. Жртвама да се споменици изграде. Фабрике да се опет отворе, да се одузму од тајкуна и врате народу, уз мудро руководство. Са Русијом односи да буду блиски. Да уђемо у Шангајски Пакт. Србин опет поносно да погледа на Душаново Царство и...".

Дакле, синдром жртве+ социјализам уз некакав православни конзерватизам.

А издаја је све што није то.
    Poslednji put ažurirao/la Nosferatu___2 : 26.08.2017. u 10:19

Učlanjen
    28.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Nosferatu___2 Pogledaj poruku
    Патриотизам је кад паднеш на колена и завапиш "КУКУ МЕНЕ ИМЕНА МИ МОГА! Шта нам усташе урадише! Шта нам Турци урадише! Шта нам Швабо уради! Шта нам Амер уради, осиромашеним уранијумом, само зато што смо православни! Што смо честити. Земљу нам затрова, па нам народ умире од рака. Шта нам уради Шиптар! Вековна огњишта затре. Шта нам уради ДОС! Фабрике затвори, народ на улицу истера, да гледни по контејнеру брљају. Српску девојку у к-урву претворише, војску укинише, српског младића уче ппедер да буде. Е ПА ДОСТА! Неће више! Ми смо море крви пролили братство и јединство да очувамо и неће нам нико то рушити. Војска да се опет уведе. Морал да се у закон преточи. Жртвама да се споменици изграде. Фабрике да се опет отворе, да се одузму од тајкуна и врате народу, уз мудро руководство. Са Русијом односи да буду блиски. Да уђемо у Шангајски Пакт. Србин опет поносно да погледа на Душаново Царство и...".

Дакле, синдром жртве+ социјализам уз некакав правсоалвни конзерватизам.

А издаја је све што није то.
    Hab' ich mir gedacht.

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1556

Hab' ich mir gedacht.
    Evo ti nam lepo definisi, a ja cu tvoje definicije da ubacim gore u temu.

ivan_andj nije na forumu
    Ораторство није максимум речи уз минимум мисли
    Buduća legenda ivan_andj (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1429

Шта Бошко ради у свом приватном животу, то је његова ствар. Двери су, иначе, "лаки" левичари због свог популизма и тога како замишљају српску економију. Једини десничарски моменат код њих је схватање да српско друштво треба да има хришћански морал и веру као своју основу. Што може бити само плус. Бошко је бољи политичар од Владана, а бављење политиком подразумева да, кад дође тренутак за то, будеш у друштву и Јанковића и Скота и Радуловића. Стога, ни Бошко ни Двери нису издајници, али би могли да се потруде да из своје политике избаце непотребне ствари, као што је левичарење, без обзира што би им то на краће време направило доста проблема.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    668

bosko je dirigovana anomalija u nasem politickom sistemu
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2157

- Zanima me zasto se razveo od prve zene, jer je izjavio da je ucinio sve da spasi taj brak, sto navodi na zakljucak da je ona vise kriva.
    Просто је немогуће одговорити на ово Твоје питање тј. тему....... јер никоме НЕ ПИШЕ НА ЧЕЛУ са ким има склопљен неки дил или слично.
    Али, у принципу ПОДРЖАВАМ СВЕ ДО САДА ШТО ЈЕ ИЗЈАВИО јер није ни имао прилике ДА БИЛО ШТА УРАДИ..... тек ако по принципу пословице Res - non verba! тј."Дела - не речи!" будемо видели шта ради моћи ћу и да одговорим на ову тему.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    28.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Evo ti nam lepo definisi, a ja cu tvoje definicije da ubacim gore u temu.
    Rado.

Problem je u tome sto ti nisi ja. Pa ce moja definicija nacionalizma u tvojim ocima mozda biti krnja, neadekvatna ili cak uvredljiva.

Kako resiti ovu prepreku?

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1556

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Просто је немогуће одговорити на ово Твоје питање тј. тему....... јер никоме НЕ ПИШЕ НА ЧЕЛУ са ким има склопљен неки дил или слично.
    Али, у принципу ПОДРЖАВАМ СВЕ ДО САДА ШТО ЈЕ ИЗЈАВИО јер није ни имао прилике ДА БИЛО ШТА УРАДИ..... тек ако по принципу пословице Res - non verba! тј."Дела - не речи!" будемо видели шта ради моћи ћу и да одговорим на ову тему.
    Ali vec je dosta toga rekao, uradio, vodio rasprave... nemoguce da ti nemas stav. Odgovori mi bar uvijeno

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

Издао је владику Артемија када је требало збацити Синод СПЦ који је већ тада дао пристанак на коначно одрицање од Косова и Метохије.
    Чисти издајник ако ћемо по мерилима које он сам пропагира и покушава ДРУГИМА да наметне.

Poslednji put ažurirao/la комшија : 26.08.2017. u 23:08

Poznat
    Učlanjen
    14.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    106

Koga uopšte zanima šta je dunđer boško
    Pa sigurno da nekog pametnog to ni ne zanima

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1556

Rado.

Problem je u tome sto ti nisi ja. Pa ce moja definicija nacionalizma u tvojim ocima mozda biti krnja, neadekvatna ili cak uvredljiva.

Kako resiti ovu prepreku?
    Zapravo hoces da mi kazes:"Nasla se vila u čem' nije bila?"
    Nisam lako uvredljiva, zato se opusti i pisi

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio alfalogo Pogledaj poruku
    Koga uopšte zanima šta je dunđer boško
    Pa sigurno da nekog pametnog to ni ne zanima
    On je inteligentan, ima privlacan program, dobro izgleda za vodju, ali je nedovoljno istrazen... zato mi ovde na krsti vrsimo istragu, podnosimo dokaze na uvid, raspravljamo.
    Trenutno je jedan od najzanimljivijih.

Domaćin sin Juga (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Pod uslovom da nema neke skrivene motive, verujem da mu je srce na pravom mestu.
    "My body maybe small, but my spirit is big"

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2157

Ali vec je dosta toga rekao, uradio, vodio rasprave... nemoguce da ti nemas stav. Odgovori mi bar uvijeno
    Па већ сам написао да ПОДРЖАВАМ СВЕ ШТО ЈЕ ДО САДА ИЗЈАВИО - али конкретно НИЈЕ БИО НА ВЛАСТИ и одакле било ко може да зна да и он неће као овај данашњи олош на власти да преко ноћи "ПРОМЕНИ МИШЉЕЊЕ" и то све "У ИНТЕРЕСУ СРБА, СРБИЈЕ И НАШЕ ДЕЦЕ" ---

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    Издао је владику Артемија када је требало збацити Синод СПЦ који је већ тада дао пристанак на коначно одрицање од Косова и Метохије.
    Чисти издајник ако ћемо по мерилима које он сам пропагира и покушава ДРУГИМА да наметне.
    Комуњаро - не баљезгај ..... СИНОД СПЦ НИКАДА НИЈЕ ДАО ТАКАВ ПРИСТАНАК........ Н И К А Д А..... !!!
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Slične teme

1. Odgovora: 277
    Poslednja poruka: 25.05.2012., 01:54
  2. OMG Bosko Obradovic na Svet+???
    Autor RickRoss u forumu Politika
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 11.05.2012., 17:01
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.10.2010., 15:47
  4. Mihail Gorbačov - patriota ili izdajnik ?
    Autor BLAJBI u forumu Politika
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 03.01.2010., 11:22
  5. Vuk Jeremić- patriota ili izdajnik ???
    Autor siticentar u forumu Politika
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 28.12.2008., 14:22

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •