Izdajnici i njihov humor
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Izdajnici i njihov humor

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Post Izdajnici i njihov humor

Nasi neprijatelji su provalili da ne mogu da pridju mladima preko matorih baba tipa Borka Pavicevic ili ruznih bradatih ,,muzjaka,, kao sto je Teofil Pancic .. E pa bas zbog toga da bi mladima plasirali svoje stavove citaj isprali mozgove odlucili su da to urade kroz humor .. I tako smo dobili Njuz net , Kesica , Ivana Ivanovica , Tarzaniju , Dnevnjak , itd . .

Nadam se da uopste ne treba trositi reci o tome koliko su mladi bitni jer na njima svet ostaje , oni su BUDUCNOST . . !

Preko 90 posto omladine koju poznajem a poznajem je previse posto sam i sam omladinac imam 21 godinu svi su nacionalisti i cetnici . . Ratko Mladic , Cica Draza , Car Lazar i ta prica . . A onda se pojavljuje Milos Milakovic ( Dnevnjak i Tarzanija ) sa svojom ekipom koja se sprda sa Pravoslavljem , sa Dodikom , itd . . Sam Milakovic na pitanje sta za njega znaci patriotizam odgovorio je tetovaza manastira i dobra tuca ? ! Ocigledan pokusaj davanja poruke mladima da je patriotizam jednako huliganizam . . .

Kako to da iz ovih 90 posto nije neko iskocio nego bas ovi izdajnici ?? Sta ne razumem samo srbo-mrzci imaju smisla za humor ? !

Milakovic jos kaze kako je RTV komercialni javni servis EVROPSKE VOJVODINE ! ! ! ! ! !
    A ja sam mama samo pio, ubila me je tuga nocas, ne pitaj me gde sam bio, tamo gde je isla ona.........

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    412

Podrazumevano Re: Izdajnici i njihov humor

Mladi Srbije su otisli u out odavno i nema potrebe domisljati se prilazenju njima.

Oni su vec ogrezli u maloletnom oplodjavanju-abortiranju, splavovima, drogiranju, neradu, nekulturi. Mladi Srbije su potpuno izgubljene generacije. Predstavljaju slag sljama srpskog drustva.

Cast malobrojnim izuzecima.

Iskusan КласичноЛибералан (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku
    Nasi neprijatelji su provalili da ne mogu da pridju mladima preko matorih baba tipa Borka Pavicevic ili ruznih bradatih ,,muzjaka,, kao sto je Teofil Pancic .. E pa bas zbog toga da bi mladima plasirali svoje stavove citaj isprali mozgove odlucili su da to urade kroz humor .. I tako smo dobili Njuz net , Kesica , Ivana Ivanovica , Tarzaniju , Dnevnjak , itd . .

Nadam se da uopste ne treba trositi reci o tome koliko su mladi bitni jer na njima svet ostaje , oni su BUDUCNOST . . !

Preko 90 posto omladine koju poznajem a poznajem je previse posto sam i sam omladinac imam 21 godinu svi su nacionalisti i cetnici . . Ratko Mladic , Cica Draza , Car Lazar i ta prica . . A onda se pojavljuje Milos Milakovic ( Dnevnjak i Tarzanija ) sa svojom ekipom koja se sprda sa Pravoslavljem , sa Dodikom , itd . . Sam Milakovic na pitanje sta za njega znaci patriotizam odgovorio je tetovaza manastira i dobra tuca ? ! Ocigledan pokusaj davanja poruke mladima da je patriotizam jednako huliganizam . . .

Kako to da iz ovih 90 posto nije neko iskocio nego bas ovi izdajnici ?? Sta ne razumem samo srbo-mrzci imaju smisla za humor ? !

Milakovic jos kaze kako je RTV komercialni javni servis EVROPSKE VOJVODINE ! ! ! ! ! !

Ti se sine jos ne znas cestito potpisat'. Politicku pismenost da ne spominjem.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1399

Kakav humor , pa mnogi parastosi i daće su bili smešniji i zabavniji od tog Dnevnjaka .
    The Show Must Go On...

Zainteresovan član Jankez11 (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku

Tebi bas, bas nije dobro. Uzmi lekic, sad ce doci cike u belom, dace ti injekcijicu, i ne brini, bice sve dobro.

Poslano sa mog B1-780 koristeći Tapatalk

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

navedene osobe su placenici, neki dobro znaju sta rade, a neki su tupsoni

da je sloboda u nas, oni bi bili u tvorza
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Citat Original postavio Jankez11 Pogledaj poruku
    Tebi bas, bas nije dobro. Uzmi lekic, sad ce doci cike u belom, dace ti injekcijicu, i ne brini, bice sve dobro.

Poslano sa mog B1-780 koristeći Tapatalk
    Znaci i ti se zalazes za evropsku vojvodinu ???
    A ja sam mama samo pio, ubila me je tuga nocas, ne pitaj me gde sam bio, tamo gde je isla ona.........

Moderator Magistar Čolović (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    548

Tema zasnovana na izrazito subjektivnom stavu vođenom imaginarnom podelom na rodoljube i izdajnike i podsticanjem mržnje prema ovim drugima
    Момчило Ђорговић: "ТРАГЕДИЈА ЈЕДНОГ НАРОДА" - Шта људе у Србији нагони да раде против себе

Slične teme

1. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 26.04.2011., 09:19
  2. Humor pitanja
    Autor Dragon u forumu Humor
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 22.11.2007., 00:06
  3. Humor sa ozbiljnom porukom
    Autor Milojko Vasic u forumu Muškarci
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.03.2005., 22:49
  4. Humor u književnosti