Vucic reketirao Madjara u Subotici a onda je Orban nazvao!
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Vucic reketirao Madjara u Subotici a onda je Orban nazvao!

Veoma poznat zemunski kej (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    278

Podrazumevano Vucic reketirao Madjara u Subotici a onda je Orban nazvao!

Ukratko ,ne ovaj Vucic predsednik nego njegov brat ,koji je trazio Vojvodinu kao svoju teritoriju ,nalik na odvajanje u filmu KUM kada se clan osamostaljuje i dobija teritoriju , Ovaj novi sef reketira sve redom po Vojvodini pa je tako na red dosao i ovaj uspesni biznismen vlasnik vinarije i brojnih lokala u Subotici, Andreju se dopao jedan lokal u najstrozem centru i ponudio milion evra za lokal koji vredi pet i rekao uzmi i sve petom u dupe jer ces ga inace dati dzabe, Biznismen je nazvao ORBANA....
    http://www.nezavisnimediji.com/skandal-trese-srbiju-vucic-reketirao-jednog-madara-u-vojvodini-a-onda-ga-je-premijer-madarske-nazvao/

Iskusan Perperius (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    95

Podrazumevano Re: Vucic reketirao Madjara u Subotici a onda je Orban nazvao!

Vučić, Đukanović, Orban, Tramp... desničarska, neoliberalna, autokratsko-diktatorska, mafijaška družina.
    Доминантна економска теорија нас учи да оно што је добро за власнике капитала и за њихове профите, увек је добро и за поданике.

Veoma poznat zemunski kej (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    278

Citat Original postavio Perperius Pogledaj poruku
    Vučić, Đukanović, Orban, Tramp... desničarska, neoliberalna, autokratsko-diktatorska, mafijaška družina.
    Putin,Erdogan ,Lukasenko ,Kazahstan,Uzbekistan ...Duerte,Arapi ,Afrikanci vise od pola sveta moze da funkcionise samo po tom principu, Jak vladar , bez\ opozicije sa korupcijom. U sustini ima svega desetak zemalja koje su na nekom visem nivou, To je ona prica o stepenovanju i u EU, O vise zona ili pravoj EU I onoj rezervnoj,

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Citat Original postavio Perperius Pogledaj poruku
    Vucic je tebi desnicar ???? Hahahahha
    A ja sam mama samo pio, ubila me je tuga nocas, ne pitaj me gde sam bio, tamo gde je isla ona.........

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku
    Vucic je tebi desnicar ???? Hahahahha
    meni je desnicar. bez obzira sto pokusava da otvori sto vise radnih mesta, to radi iskljucivo na kapitalisticki nacin
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Moderator đavolčić (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    803

Ukratko ovo je nedozvoljen izvor.

Slične teme

1. romantican vikend u Subotici
    Autor bbm u forumu Srbija
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 16.12.2008., 07:35
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.06.2004., 00:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge