Terzić: Ulazak u LE posvećujem Vučiću, dao nam je snagu

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
Generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić izjavio je da je ulazak u grupnu fazu Lige Evrope veliki uspeh, a pobedu nad Krasnodarom (2:1) posvetio je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

Veliki uspeh Crvene zvezde, ovo je početak nove istorije našeg kluba. Idemo stazama slavnih prethodnika. Biće Zvezda ponovo evropski velikan. Radovaće se srpski narod ponovo kao nekad - rekao je Terzić.

On se zahvalio predsedniku Aleksandru Vučiću na podršci i veri u uspeh.

- On nam je davao snagu kada smo posustajali. Ovo je i njegov trijumf - poručio je Terzić.

Crvena zvezda je posle decenije izborila mesto u grupnoj fazi Lige Evrope pošto je u revanšu slavila 2:1 protiv Krasnodara.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...lazak-u-LE-posvecujem-Vucicu-dao-nam-je-snagu


Ti si Zvezdin cetnik Vozdone.
 
Јадан Он, када га Бугари хвале

Шта фали Вучићу?Он је визионар, победник и патриота.Сви балкански политичара мора да се угледају и уче на њега.Ја бих хтео и ми да имамо политичара попут њега.
 
Шта фали Вучићу?Он је визионар, победник и патриота.Сви балкански политичара мора да се угледају и уче на њега.Ја бих хтео и ми да имамо политичара попут њега.

Замолите га лепо да Вам дође, радо ћемо прихватити Ваш захтев, али нема враћања!
Ок?
 
Замолите га лепо да Вам дође, радо ћемо прихватити Ваш захтев, али нема враћања!
Ок?

Нажалост је немогуће јер по бугарском уставу председник Бугарске мора бити рођен у Бугарској.Вучић заслужује да буде председник, да буде премијер или обичан политичар би било понижење за њега.
 
Нажалост је немогуће јер по бугарском уставу председник Бугарске мора бити рођен у Бугарској.Вучић заслужује да буде председник, да буде премијер или обичан политичар би било понижење за њега.

Ма ко зна где је он рођен, хајде мани се тих формалности,
Земите Га.
 
Bila je još jedna sportiskinja kojoj je Vučić davao snagu jer njegovi sendviči imaju dosta proteina, no Bož'ja ruka je pokidala papirni broj na njenom trikou. A onda je usledlo trenutak iluminacije ; "Nepravda " ali tad beše kasno. Interesanntno je kako se naši uvek kasno sete da razmišljaju o pravdi i nepravdi.
 
Poslednja izmena:
Сва ова зајебанција је од наших пара, овај лопов Терзић би одавно требало да чами у затвору, био је побегао у САД због оптужнице, шта би од тога?

Isto što i sa ostalima u sličnoj situaciji, zakleli se Vučiću na vernost i svi gresi su im oprošteni...
 
ne bih ja mesao predsednika srbije, on je izabran, sa kontroverznim managerom

Пази он га сам убацује у спорт.Шлихта се Вучићу јасно је али право је питање зашто?
Не знам мени је то гадљиво,мрзим те пароле и идолопоклонство ако нема везе са религијом.
Зашто спортски успјех не оставе спортистима,стварно сам се искрено сјеб*о кад сам уз кафу прочитао овај текст.
 
Балканска Кореја...
Зашто спорт гаде са политиком?Како вас није срамота?*ебите се сви заједно и Новости и Терзић и Ацо!
Ova vest je objavljena jutros u svim medijima i sad ovaj koji prima platu od SNS-a mrtav ladan tura ovu vest ovde kao da o tome diskutujemo.
Rekle budale sta su rekle, svi smo jutros procitali, o cemu da diskutujemo?
Zapravo bi trebalo da se ponasamo tako sto niko nece reagovati na njegovo düpeuvlacenje pa neka sam sa sobom diskutuje, a sto i radi zadnjih godina.
Sam sebi postavlja pitanja ( i to je i u redu), ali i odgovara sam sebi, sto je malo " neubicajeno" da ne koristim jedan drugi izraz.
 

Back
Top