Matis: Rusija želi da menja granice silom, mi smo uz Ukrajinu

Mortimer

Veoma poznat
Poruka
11.366
Matis: Rusija želi da menja granice silom, mi smo uz Ukrajinu
Tanjug | 24. avgust 2017. 22:51
Američki ministar odbrane optužio je danas u Kijevu Rusiju da želi da menja granice u Evropi i signalizirao da bi podržao zahtev Ukrajine za isporuku defanzivnog ubojitog oružja
http://www.novosti.rs/vesti/planeta...eli-da-menja-granice-silom-mi-smo-uz-Ukrajinu

Cemerika to radi sa maslinovom grancicom!

Ili "milosrdnim andjelom" sa osiromasenim uranijumom!
 
e, matrise , marise

dodji kod nas da vidis ko je poceo menjanje granica u evropi, iako je oebs potpisao svecano da nema menjanja granica u evropi, bili ste prisutni

kad neko drugi radi to sto ste nama radili onda kukate i placete

e, matrise , marise

Дилејоооооооо........ РУСИЈА НИКАДА АЛИ НИКАДА НИЈЕ РАДИЛА БИЛО КОМЕ ОНО ШТО ЈЕ НАМА УРАДИЛА САД/ЕУ/НАТО.....
 
Дилејоооооооо........ РУСИЈА НИКАДА АЛИ НИКАДА НИЈЕ РАДИЛА БИЛО КОМЕ ОНО ШТО ЈЕ НАМА УРАДИЛА САД/ЕУ/НАТО.....

Ovde nisi u pravu i zasto ga vredjas? Pa i on je napisao isto da nije Rusija ta koja menja granioce, vec u Evropi je to NATO.

Sto se sad dernjas, da te pita neko?

@ tema


Ujedno je to i moj odgovor na temu da nije Rusija ta koja menja granice, vec NATO.

P.S. Ne budi podao i povrsan.
 
Poslednja izmena:
Ovde nisi u pravu i zasto ga vredjas? Pa i on je napisao isto da nije Rusija ta koja menja granioce, vec u Evropi je to NATO.

Sto se sad dernjas, da te pita neko?

@ tema


Ujedno je to i moj odgovor na temu da nije Rusija ta koja menja granice, vec NATO.

P.S. Ne budi podao i povrsan.

Ахахаха......:lol: ........ овога пута си у праву Пиколо - читао сам на брзину а СНС-сендвичар ме изузетно нервира.... па сам се затрчао.......:rumenko:
 
Ахахаха......:lol: ........ овога пута си у праву Пиколо - читао сам на брзину а СНС-сендвичар ме изузетно нервира.... па сам се затрчао.......:rumenko:

E pa vidis kako predrasude uticu na bistro razmisljanje....i to mozda pogresne jer ovo sto pises mozda je kleveta....zamisli da tebe neko nabedi (ne bi bilo daleko, jer imas poneke slicne stavove) da si Brkicev "sendvicar"? I zasto se uopste brukate sa tim sendvicima, pa nisu oni toliko nedostupni da biste bili zavidni valjda sto ih neko jede, ako ih jede?

Ako je zbog SNS, kazi tako, zbog politike je, zbog toga sto sumnjam da pise iskreno nego kao da mora iz nekih razloga, koristoljubivih, nelogicno pise i sl., ali stvarno se pitam sta to Srbija danas toliko jede pa da su joj sendvici ispod casti? Valjda sarme i pecenje svaki dan...? Nemoj da se brukas, spustate se na nizak nivo a narocito ti koji si poreklom iz "gurmanske" Vojvodine, kako si pisao. Pa nije valjda bas zato, tebi krivo ako neko jede prosti sendvic?
 
Poslednja izmena:
E pa vidis kako predrasude uticu na bistro razmisljanje....i to mozda pogresne jer ovo sto pises mozda je kleveta....zamisli da tebe neko nabedi (ne bi bilo daleko, jer imas poneke slicne stavove) da si Brkicev "sendvicar"? I zasto se uopste brukate sa tim sendvicima, pa nisu oni toliko nedostupni da biste bili zavidni valjda sto ih neko jede, ako ih jede?

Ako je zbog SNS, kazi tako, zbog politike je, zbog toga sto sumnjam da pise iskreno nego kao da mora iz nekih razloga, koristoljubivih, nelogicno pise i sl., ali stvarno se pitam sta to Srbija danas toliko jede pa da su joj sendvici ispod casti? Valjda sarme i pecenje svaki dan...? Nemoj da se brukas, spustate se na nizak nivo a narocito ti koji si poreklom iz "gurmanske" Vojvodine, kako si pisao. Pa nije valjda bas zato, tebi krivo ako neko jede prosti sendvic?

cini se da ne kontas sustinu, jer si dobre duse...radi se o tome da se neko prodaje, pa ako se vec prodajes, zasto tako jeftino, majku mu....
 
cini se da ne kontas sustinu, jer si dobre duse...radi se o tome da se neko prodaje, pa ako se vec prodajes, zasto tako jeftino, majku mu....

Ako se neko prodaje, za mene uopste nema veze da li se za malo ili mnogo prodaje, sam taj cin je gnusan a i u tome pretpostavljenom slucaju, taj ko se za malo prodaje znaci da je gladan i da ne misli svojom glavom vec odavno, a onaj ko se za mnogo prodaje, po meni je gori, jer ima uslova da razmislja svojom glavom, a namerno nece, nego je debelokozac i gramziv po prirodi. Mada, oba su losa, da skratim.
 
Matis: Rusija želi da menja granice silom, mi smo uz Ukrajinu
Tanjug | 24. avgust 2017. 22:51
Američki ministar odbrane optužio je danas u Kijevu Rusiju da želi da menja granice u Evropi i signalizirao da bi podržao zahtev Ukrajine za isporuku defanzivnog ubojitog oružja
http://www.novosti.rs/vesti/planeta...eli-da-menja-granice-silom-mi-smo-uz-Ukrajinu



Cemerika to radi sa maslinovom grancicom!

Ili "milosrdnim andjelom" sa osiromasenim uranijumom!

Lutkari rade svoj posao !
Ukrainsko rukovodstvo jedno od najglupljih u novijoj istoriji !


Ovo "U novijoj istoriji" mi zvuči poznato :D
 
Врло често помислим да су американци природно глупа нација. А онда кад прочитам овакав бисер схватим да су више покварени него глупи.

Заиста је време да се у Русију врати неки нови Стаљин или још боље Катарина Велика па да западни подлаци почне да играју игру коју су већ одавно заборавили.
 
Stoltenberg: Rusija ugrožava stabilnost u Evropi
BRISEL - Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg optužio je Rusiju da "ugrožava stabilnost i bezbednost u Evropi svojim agresivnim ponašanjem".
"Mi smo aktivno sarađivali kako bismo izgradili strateško partnerstvo sa Rusijom" posle perioda Hladnog rata, rekao je Stoltenberg na konferenciji o odbrani i miru u Italiji, prenosi AFP.

jens stoltenberg jpgEPA (VALDA KALNINA)

"Međutim, agresivno ponašanje Rusije je narušilo stabilnost i bezbednost u Evropi", dodao je on.

Cilj NATO da se spreči, a ne isprovocira agresija
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg pozvao je danas Rusiju da bude transparentna u svojim vojnim vežbama i da poštuje međunarodne ugovore.

NATO će, kako je naveo, pomno pratiti vojnu vežbu Rusije "Zapad", koja će narednog meseca biti održana u Belorusiji i zapadnoj Rusiji, prenosi agencija Rojters.

Stoltenberg je naveo i da je cilj jačanja vojnog prisustva NATO duž istočne granice članica Alijanse da se spreči, a ne isprovocira agresija.

Stoltenberg je naveo da ruska "ilegalna aneksija Krima" predstavlja "prvi slučaj da je posle Drugog svetskog rata neka evropska zemlja uzela silom teritoriju druge zemlje".

"Rusija nastavlja da destabilizuje istočnu Ukrajinu. To je konflitk u kojem je gotovo 10.000 Ukrajinaca ubijeno i to je u ogromnoj meri promenilo bezbednosni kontekst", kazao je on.

Šef NATO je, ipak, dodao da on ne želi konfrontaciju sa Rusijom i da snažno veruje u dijalog.

On je takođe kazao da će NATO poslati dva posmatrača da prisustvuju zajedničkoj vojnoj vežbi Rusije i Belorusije "Zapad 17", nakon što ih je Minsk pozvao, prenosi AP .

Vojna vežba "Zapad 17" održaće se od 14. do 20. septembra na teritoriji Belorusije, a dolazi u vreme zategnutih odnosa između Rusije i SAD.

Stoltenberg imao saobraćajni udes u Varšavi

Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg doživio je noćas saobraćajnu nesreću u Varšavi, ali nije povređen.

Prema informacijama TVN 24, nesreća se dogodila kada se policijski auto koji je predvodio kolonu sa Stoltenbergom, sudario s kamionom, preneo je Index.hr.

Četvoro ljudi je povređeno i prevezeno u bolnicu, a prema informacijama stranih medija, Stoltenberg nije među njima.

Povređeni su ljudi iz pratnje generalnog sekretara NATO i pešaci, a barem na tri vozila je nastala velika materijalna šteta.

Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg doputovao je u Poljsku kako bi posetio bataljon Alijanse pod američkom komandom u toj zemlji.
---------------------------------------------------------------------------------------
Gde je tema o ovom slucaju/tipu? Digao mi je pritisak na 200:lol:I redovno to radi...
Ne znam zasto, ali meni on tako ide na zivce..."vise nego drugi slucajevi":D
 
Poslednja izmena:
svi zapadni oficiri su ubice i lazovi

Такво је природно стање свих англосаксонаца и германа, не само официра. Они данас само на глас кажу оно што остали мисле. Хитлер је на западу оцрњен само из једног разлог ... јер је наглас рекао оно што они сви мисле .... да су виша раса а на крају није успео да то мишљење и докаже. Зато се и не треба чудити што је темељ западног хегемонизма теорија да су за њих сви остали нижа бића која постоје само да би им служила.

У суштини цео запад је чиста дарвинистичка земља. Западне државе Европе и САД су земље у којима дословце важи право јачег без икакве људскости а почивају на геноциду, у којима не постоје људска права и основне људске слободе и норме јер су сви оне укинуте кроз сијасет бесмислених закона а све у циљу да се владавина одређене касте продужи што више може. Степен хаоса у њима ће се само повећавати јер је цела западна цивилизација на заласку а самим тим мало по мало ће тонути у све веће незадовољство и хаос.

Демократија данас је параван за спровођење нео-нацистичких идеја. Творац тих идеја није Хитлер, оне су рођене много раније и могу се пратити још од Дарвина кроз дарвинизам и теорију преживљавања где јачи има право на слабијег. Колевка ових идеја је В. Британија.

Зато је данас сваком потребан здрав разум и слободан ум. Нажалост 90% има заробљен ум разним идеологијама и стегнут у стеге телевизије, новина и свакакве остале строго контролисане литературе.

Из тог разлога сада је већ касно за идеологије јер је у току борба за очување основних људских слобода и свих осталих људских права. Наравно то не може да започне на западу зато што њихов зомбирани и испрани ум подржава сваки вид пљачке јер у суштини им је јасно да док пљачкају до тада могу и да опстану.

- - - - - - - - - -

Ovo je mnogo vise od retorike.

Ovo je borba Kapitalizma protiv Socijalizma.


Ког социјализма ?

- - - - - - - - - -

Ovo je mnogo vise od retorike.

Ovo je borba Kapitalizma protiv Socijalizma.

Promasio si ceo fudbal na petercu!

Ovo je gramzivost novog fasistickog poretka!

Он то не сме ни да помисли а најмање да напише јер је умислио да је успешан део тог новог фашистичког (читај демократског) поретка.
Кад буде укапирао и схватио да је само још један њихов јуноша и војник биће му касно јер ће му се глава већ котрља низ улицу.
 
Poslednja izmena:
Dada, drugovi. Vi terate komeNdiju, ali Socijalizam je vrlo opaka prelazna bolest jer zarazena osoba uopste ne zna da je zarazena dok ne bude kasno.

Zato je dobro pri ruci imati poneki USS Gerald Ford. Zlu ne trebalo.

a tu i tamo poneki Bastion...cisto da se drzimo kapitalistickih principa slobodnog trzista...i prava izbora...
 

Back
Top