Starije cure?!?!

the hell

Početnik
Poruka
14
Evo ovako svidja mi se starija cura ali ne ono u fazonu 2-3godine ahhaah starija od mene 6 meseci samo sto sam ja '02 a ona '01 upoznali se kod moje sestre na rodjendanu pricam sa njom i sve hteo sam da je pitam da izadjemo i ona je rekla mojoj sestri da ne bi da bude sa nekim ko je mladji od nje :think: ali ja ne odustajem, ili ipak da odustanem??:dash::dash::roll:
 
Kad si mlad volis starije a kad ostaris onda volis mladje .. To je prirodno ...

- - - - - - - - - -

Evo ovako svidja mi se starija cura ali ne ono u fazonu 2-3godine ahhaah starija od mene 6 meseci samo sto sam ja '02 a ona '01 upoznali se kod moje sestre na rodjendanu pricam sa njom i sve hteo sam da je pitam da izadjemo i ona je rekla mojoj sestri da ne bi da bude sa nekim ko je mladji od nje :think: ali ja ne odustajem, ili ipak da odustanem??:dash::dash::roll:

Nemoj da odustajes .. Ja sam 96 a imao sam cure i 95 i 94 i 93 i 89 .. Dobro ova sad moja sa kojom sam vec 3 godine je 97 ali to sad nije ni bitno ... Poenta je da su sve ove starije bile samnom po nekih par meseci ...... Znaci ne smes da imas barijeru i da te opterecuje to sto je ona starija prvo sto godinu dana nije nikakva razlika a drugo i da je 5 godina starija od tebe ne smes da se cimas i da mislis o tome tipa jaooo sta ce ona da misli o meni da sam klinac i te gluposti ... Znaci samo se prirodno ponasaj budu ono sto jesi usadi sebi u glavu da ste isto godiste ..

- - - - - - - - - -

I to ti je to . .

- - - - - - - - - -

Znaci ne smes nikako da odustajes sto kaze Radasin Sinu Draganu ovca i kad je matora ne mos da je nateras da udje u stado a kamoli kad je mlada oce samo da zuji .. i moras da budes uporan da je uteras ili u tvom slucaju da joj uteras :D
 
Nikako mi nije jasno zašto cure glume pristojnost pa se žale da ih smaraju...'Mesto da kažu:"Ajde beži u k**ac,gle' kakav si,ne ispunjavaš kriterijume".
Ni one"ako mu je stalo do mene-trudiće se".'Oću zabole me.Ako ti se sviđam imaš jednu priliku,ja ne pitam dvaput.
 
Pravom muškarcu neće biti ni problem da smuva 10 godina stariju ženu ako ima samopouzdanje i stav.

Nikako mi nije jasno zašto cure glume pristojnost pa se žale da ih smaraju...'Mesto da kažu:"Ajde beži u k**ac,gle' kakav si,ne ispunjavaš kriterijume".
Ni one"ako mu je stalo do mene-trudiće se".'Oću zabole me.Ako ti se sviđam imaš jednu priliku,ja ne pitam dvaput.

Mislim da nije ni toliko do smaranja - koliko do nabijanja ega.
 
Zašto ne bi muvao? Starije žene ne umeju da ponude nešto? I pod time ne mislim na ogromnu razliku, nego 5-10 godina. Čak i mislim da imaju tu mudrost, zrelost i lukavost, što mlade devojke nemaju. Generalno su samopouzdanije i smirenije, svesnije svoje ženstvenosti. Doduše, karakteristično je za muškarce da jure mlađe, a devojke ganjaju starije... ali zaista ne bi trebalo da godine predstavljaju neki problem
 
Evo ovako svidja mi se starija cura ali ne ono u fazonu 2-3godine ahhaah starija od mene 6 meseci samo sto sam ja '02 a ona '01 upoznali se kod moje sestre na rodjendanu pricam sa njom i sve hteo sam da je pitam da izadjemo i ona je rekla mojoj sestri da ne bi da bude sa nekim ko je mladji od nje :think: ali ja ne odustajem, ili ipak da odustanem??:dash::dash::roll:

ne iebe lep neg uporan,naci nisi lep xixi
 
Evo ovako svidja mi se starija cura ali ne ono u fazonu 2-3godine ahhaah starija od mene 6 meseci samo sto sam ja '02 a ona '01 upoznali se kod moje sestre na rodjendanu pricam sa njom i sve hteo sam da je pitam da izadjemo i ona je rekla mojoj sestri da ne bi da bude sa nekim ko je mladji od nje :think: ali ja ne odustajem, ili ipak da odustanem??:dash::dash::roll:

Samo 6 mjeseci. Drogira se ona loma
 
Evo ovako svidja mi se starija cura ali ne ono u fazonu 2-3godine ahhaah starija od mene 6 meseci samo sto sam ja '02 a ona '01 upoznali se kod moje sestre na rodjendanu pricam sa njom i sve hteo sam da je pitam da izadjemo i ona je rekla mojoj sestri da ne bi da bude sa nekim ko je mladji od nje :think: ali ja ne odustajem, ili ipak da odustanem??:dash::dash::roll:

Hahaha brate sad se to tako piše '02 i '01

Jao kolko sam mator maiku ti iebem
 

Back
Top