Film Princ Rastko srpski

Anonymous man

Iskusan
Poruka
5.055
Sve vise u poslednje vreme se nasa kinematografija okrece istoriji (setili se)
Imamo snimanje Nemanjica a sad i ovo

Licno mislim da ce biti propast, nesto slicno Kosovskom boju
Dijalozi ispunjeni knizevnim jezikom umesto realnosti
Razmenjivanje mudrosti
Uostalom, iz tizera apsolutno nista nije jasno, koja je radnja,zaplet,nista
 
Ja glasam ZA, te filmove,,jer istorija treba da se vrati, da se prisetimo svi svega, da nauce mladi nesto,,, trebaju nam takvi filmovi,,sto da ne...

Slažem se :ok:


Ovo na početku je ko Merlin i mladi Artur u Excaliburu :lol:

Mislim da nije problem književni jezik nego što nije veće loženje, ovo je tromo i sporo, trebalo je kao kad Kenet Brana radi Šekspira... Skromna sam :)
 
Имамо материјала за филмове али мени ова најава дјелује катастрофа.Видјећемо,мислим да је боље један филм вредан него 10 лоших.
Косовски бој је могао бити комерцијализован попут 300 али нема ко да гура ту причу.Наша дијаспора нула бодова.
А историјска прича о С.Сави је такође пуна симболике али бојим се да је ово све само за домаћу публику што је недовољно ако мислимо да поправљамо углед Срба и Србије у свијету.
 
Имамо материјала за филмове али мени ова најава дјелује катастрофа.Видјећемо,мислим да је боље један филм вредан него 10 лоших.
Косовски бој је могао бити комерцијализован попут 300 али нема ко да гура ту причу.Наша дијаспора нула бодова.
А историјска прича о С.Сави је такође пуна симболике али бојим се да је ово све само за домаћу публику што је недовољно ако мислимо да поправљамо углед Срба и Србије у свијету.

Ugled Srba i Srbije u svijetu popravlja između ostalog i ta tvoja dijaspora od nula bodova :lol:
 
Slažem se :ok:


Ovo na početku je ko Merlin i mladi Artur u Excaliburu :lol:

Mislim da nije problem književni jezik nego što nije veće loženje, ovo je tromo i sporo, trebalo je kao kad Kenet Brana radi Šekspira... Skromna sam :)

Samo da ne bude kao u Ravnoj gori, Šumadija, livade i proplanci , a Draže nigde. A možda sam i prespavala delove sa njim :lol: Vidim i ovde neki turistički pamflet ..potočići, lišće pluta, priroda u izobilju..Sve deluje da će da uprskaju celu stvar.

Još nešto. Iz ovo malo materijala vidi se da se Sv.Savi pristupa kao nekom klincu, a to je potpuno glupo. On je već sa 15 znao šta hoće kao mnogi drugi veliki ljudi.Pa ni Isusu nije trebalo više od 33 godine da uradi sve što treba. To što je danas popularno da je neko dete i sa 40, to je već problem naše stvarnosti.

Ja ne bih priču o Sv.Savi pravila kao GOT, Nemanjići ok, ali o njemu bih sve bazirala na njegovoj duhovnosti. Ipak je on otac naše Crkve i nacije i to mora da bude ozbiljno i moćno prikazano.

I naravno da će da bude razočaranje :lol:
 

Back
Top