Kurirske sluzbe
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Kurirske sluzbe

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6130

Podrazumevano Kurirske sluzbe

Necemo da ih kudimo i hvalimo,nego me zanima princip rada i zarada,oni transportuju pakete nocu ocigledno,posto neke imaju vise neke manje posla,kako im se isplati benzin do zabacenijih krajeva ako samo u vecim gradovima poseduju magacine?znaci tipa mesto 20-30km od magacina tamo i nazad mu treba vise od 300 din na pr koliko kosta transport paketa a nema ih vise u tom mestu,i tako ko zna koliko posiljaka van vecih gradova
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Primećen član
    Učlanjen
    28.06.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kurirske sluzbe

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Necemo da ih kudimo i hvalimo,nego me zanima princip rada i zarada,oni transportuju pakete nocu ocigledno,posto neke imaju vise neke manje posla,kako im se isplati benzin do zabacenijih krajeva ako samo u vecim gradovima poseduju magacine?znaci tipa mesto 20-30km od magacina tamo i nazad mu treba vise od 300 din na pr koliko kosta transport paketa a nema ih vise u tom mestu,i tako ko zna koliko posiljaka van vecih gradova
    Idi u persun, taman kad sam videla naslov sam htela pojedinacno da ih kudim.. radila sa njima sve ih znam.

Sto se tice troskova pojma nemam. Ja evo narucila rukavice, stigle mi iz Kine (Sangaj) platila ih 4 e, prevoz nisam platila. Kako li im se isplati

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5206

nisi platila ti, ali je prevoz prodavac ukalkulisao u prodajnu cenu
    tako da si ih platila

funkcionisu tako sto ne prvoze samo jedan paket, nego mnogo veci broj

meni je porucena roba stigla sa malte za firmu
    kad su mi poslali opciju kurirskih sluzbi kalkulacija je bila ovakva - ako hocu postom cena za dve velike kutije vrednosti 890e je 70e, ako hocu tnt-em cena je 285e
    eto gde im je kalkulacija

Iskusan frederikrr (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    134

Pa na jednom poslu je u gubitku, kao na pirmer to sto si naveo, ali na drugih 10 je u dobitku, pa kad se sve sabere, na dobitku je.
    Dva najveca zla po ljudsko drustvo su rasizam i fasizam.
    Ali ne propada drustvo zbog onih koji cine zlo - Propada zbog onih koji ne cine nista protiv tog zla. Zbog onih koji cute.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6130

Nije veci broj nemaju svake isto posla,sta ako sutra otvorim svoju i treba da se borim s konkurencijom,znaci polazimo od nule idemo u minus,aks,bex,dejli,posta,dhl,city ne znam ni ja koje sve imaju,svako ima razlicita iskustva koja sad nisu tema,radi se o selima gde bude po 1 paket i tako gomila koja pravi trosak vremena i benzina,tako moze da naplate i manje od 300 din,ako nema otkupa bice 150, a kilometraza ihahaj,samo napravi razliku u posti kojih ima svuda i neke manje kurirske sluzbe za koju nemam pojma gde se nalaze poput dexpresa
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5206

pa vidi, ne voze oni iz beograda ako im je tu sabirni magacin do nemenikuca da isporuce samo jedan paket
    usput razvoze gomilu paketa, pa u to jedno selo za taj jedan mozda predju 40 - 50km
    a to i nije neki gubitak

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6130

Pa nije jedno selo kapiras,na sve strane ima ko zna koliko sela po nesto,gregurevci,znas gde je to ima da se sipci od s mitrovice,stalno covek salje robu,ako je 500 din otkup onda je mala postarina a mora 2 puta da ide do njega,ako se salje iz sela u selo to je 4 x nedodjija pa do najblizeg im magacina

Slične teme

1. Cemu sluze kurirske sluzbe?
    Autor pele27 u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 19.10.2012., 15:58
  2. Obavestajne sluzbe...
    Autor Hedonista u forumu Politika
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 15.10.2007., 23:49
  3. TAJNE SLUZBE
    Autor Psihologue u forumu Politika
    Odgovora: 105