Kostimografija
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Kostimografija

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Kostimografija

zanima me nesto vise o kostimografiji.....Fpu....ili nesto slichno...Sta je sve potrebno za spremanje i koliko dugo osim crtanja....Koliko je tesko upisati se i postoji li alternativa neka..thanks,caos!!!!

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

Podrazumevano Re: Kostimografija

za spremanje ne znam tacno sta ti treba, ako ovde nema ljudi koji znaju, idi do akademije i lepo ih pitaj. jako je tesko upisati akademiju, bez obzira na tvoj talenat i uradjen prijemni. gotovo je nije mogutje bez veze. ako mozes nadji vezu i mito ( naravno : )...ako ne mozes, budi spremna na razocaranja.
    alternativa ti je da upises akademiju u nekom drugom gradu...ovde su bili predlozi za Trebinje, jer se tamo lako upisuje, a posle prve godine mozes da se prebacis u Beograd bez nekih problema.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Fixa
    za spremanje ne znam tacno sta ti treba, ako ovde nema ljudi koji znaju, idi do akademije i lepo ih pitaj. jako je tesko upisati akademiju, bez obzira na tvoj talenat i uradjen prijemni. gotovo je nije mogutje bez veze. ako mozes nadji vezu i mito ( naravno : )...ako ne mozes, budi spremna na razocaranja.
    alternativa ti je da upises akademiju u nekom drugom gradu...ovde su bili predlozi za Trebinje, jer se tamo lako upisuje, a posle prve godine mozes da se prebacis u Beograd bez nekih problema.
    thanks.....jasna mi je ta prica.....studiram vec fiziq,tako da cu ipak da polozim koji ispit pored ovih priprema...znam da nije jednostavno..a za vezu..hm....tesko da je imam....hvala u svakom slucaju..thanks

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Reputaciona moć
    47

mada talenat sam ja covece....nema kod menerazocaranja....ja uspevam u pokusaju kad tad...bice kad bude..a ja cu pokusavati sve dok ne uspem...necu ni da polazej dok ne budem sigurna da sam dala sve od sebeda neophodno savladam

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

ma ne to, razocaranje imas kad vidis da su ljudi upisali akademiju, a imaju muka da nacrtaju cica glisu. u svakom slucaju ti se maksimalno trudi da se upises, pa ako uspes i to bez veze, onda si carica.
    Poslednji put ažurirao/la Fixa : 05.12.2005. u 10:44

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Fixa
    ma ne to, razocaranje imas kad vidis da su ljudi upisali akademiju, a imaju muka da nacrtaju cica glisu. u svakom slucaju ti se maksimalno trudi da se upises, pa ako uspes i to bez veze, onda si carica.
    hvala hvala...bicesh obaveshten

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Reputaciona moć
    47

inache znam ribu iz moje srednje koja nije cica glishu isto znala da nacrta..ali sta cesh....poslali je birzuji u italiju da bi odande doshla ovde na fax..i tako...sad ja cu rado da se potrudim i verujem..da cu uspeti kad tad....inache.....nije mi jasno zasto na forumu "fakulteti"niko ne posecuje covece onaj deo sto sam postavila ist oza kostimografiju....gde su ljudi?Umetnici izgleda ne vole komp

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio LENNYKA
    inache znam ribu iz moje srednje koja nije cica glishu isto znala da nacrta..ali sta cesh....poslali je birzuji u italiju da bi odande doshla ovde na fax..i tako...sad ja cu rado da se potrudim i verujem..da cu uspeti kad tad....inache.....nije mi jasno zasto na forumu "fakulteti"niko ne posecuje covece onaj deo sto sam postavila ist oza kostimografiju....gde su ljudi?Umetnici izgleda ne vole komp
    Vole, ali mislim da je to zato sto je ljudi sa zavrsenom kostimografijom jako malo....mali broj i primaju na ovaj smer...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Goscica
    Vole, ali mislim da je to zato sto je ljudi sa zavrsenom kostimografijom jako malo....mali broj i primaju na ovaj smer...
    a TI JESI STUDENT PRIMENJENIH ILI WHAT?tJ ZASTO SMATRASH DA JE MALO LJUDI SA ZAVRSHENOM KOSTIMOGRAFIJOM?CISTO ME ZANIMA ARGUMENTACIJA DA BIH SHVATILA O CEMU SE RADI?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Reputaciona moć
    47

TJ. DA CUJEM TVOJE MISLJENJE......

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Ne nisam student, zavrsila sam Likovnu , a ne Primenjenu, ali sam upoznata sa podatkom koliko studenata primaju.Na odsek kostimografije primaju do 4 studenta.Verovatno nekada pomere tu crtu, to bi mogao da kaze neko upuceniji.Moras priznati da je to mala brojka, zar ne?!

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

užasno malo.... ali ok je ako je to garant da će kada završe imati posao u struci...nema ništa gore kada studiraš ono što voliš a posle radiš u butiku ... onda bolje nemoj studirati.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Goscica
    Ne nisam student, zavrsila sam Likovnu , a ne Primenjenu, ali sam upoznata sa podatkom koliko studenata primaju.Na odsek kostimografije primaju do 4 studenta.Verovatno nekada pomere tu crtu, to bi mogao da kaze neko upuceniji.Moras priznati da je to mala brojka, zar ne?!
    DA ISTINA..UZAS UZELA SAM INFORMATOR I VIDIM GOMILU NEKIH BOLESHTINAZA PRIJEMNI.....UZAS...INACE GDE JE TA LIKOVNAAKADEMIJA I STA IMA NA NJIJ OD SM,EROVA ..JEL' TO TAMO NA KRAJU KNEZA NEGDE?UZAS..NA KRAJU CU DA ZAVRSIM FIZIKU I UPISEM ZIDNO SLIKARSTVO

Obećava НеШко (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2005.
    Reputaciona moć
    45

A šta fali zidnom slikarstvu? Bar zidova imamo puno.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio НеШко
    A šta fali zidnom slikarstvu? Bar zidova imamo puno.
    DA I TO SHTO KAZESH....MOZDA JE COOL IDEJA

Slične teme

1. fakultet prim.um.-KOSTIMOGRAFIJA
    Autor LENNYKA u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.12.2005., 04:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •