Novi šef Srpske napredne stranke: dr Nebojša Stefanović

Milos 13

Iskusan
Poruka
6.074
Aleksandar Vučić odredio je svog naslednika na čelu Srpske napredne stranke! Nebojša Stefanović, ministar unutrašnjih poslova, član Predsedništva SNS i najodaniji saradnik predsednika Vučića, uskoro bi mogao da preuzme šefovanje tom partijom.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2899759/ovo-je-novi-sef-srpske-napredne-stranke-pala-odluka-o-novom-predsedniku-sns-stefanovic-ce-voditi-naprednjake

Radujte se gradjani Republike Srbije jer ce doktor S. biti alfa i omega...

.

Аха, ко и Брнабић што дрма ... да не кажем чиме ...


.
 
pošto je tema jako glupa rekoh... a što ne bi bila zanimljivija?

_482720_300couple1999.jpg


Sloba je živ i nalazi se u Moskvi
 
Pa naravno, on je nesposoban da mu preuzme stranku zapravo ko na primer Zorana. :lol:

I ovako ispada da je ustavobranitelj formalno.

.

Није ни формално.

Члан114. Устава прописује заклетву Председника која гласи, скраћено, "Заклињем се да ћу све своје снаге посветити ... одбрани Устава и закона ..."

Члан 115. Устава прописује "Председник Републике не може обављати другу јавну функцију или професионалну делатност."

Члан 116. Устава каже, "Мандат председника Републике траје пет година и почиње да тече од дана полагања заклетве пред Народном скупштином."

У тренутку када је изговорио заклетву, он ју је прекршио јер је у том тренутку постао Председник, а у исто време био и Премијер и председник СНС што Устав изричито забрањује.

Па и данас имаш да разговара са премијером Македоније о спољнополитичким питањима!

То је ван уставних овлашћења Председника Републике, односно нема уставна овлашћења за такве активности.

Папазјанија.

Још нам само слике по пекарама и ресторанима фале ...


.
 
Poslednja izmena:
Sijecanj!

Kad su ga doneli iz Haqga cekali ste sa balonima i pesmom!

Znaci opet!

Мислио сам да су балони и песма били кад су га однели у Хаг. :think:

- - - - - - - - - -

Kurir opet promasaj. Neka pogadjaju opet.

Gori su od Informera.

A citaoci za dijagnozu.

Зар ниси ти годинама по форуму причао како је следећа карика управо Небојша Стефановић Силни?
 
Нека се врати! Чекамо га опет!


- - - - - - - - - -

Мислио сам да су балони и песма били кад су га однели у Хаг. :think:

- - - - - - - - - -



Зар ниси ти годинама по форуму причао како је следећа карика управо Небојша Стефановић Силни?

Kao premijer Vlade Narodnog Spasenja da. Moras pazljivo da cituckas.
 
Зар ниси ти годинама по форуму причао како је следећа карика управо Небојша Стефановић Силни?

Ovaj je zaboravio da se prenikuje kad promeni mišljenje

Treba prelistati par hiljada stranica nazad i naći momente kad sam predlagao da se Kosovo podeli
Samo što nisu zvali Državnu Bezbednost
Sad lično oni čekaju da se što pre ispotpisuju bankarske formalnosti i uzmu pare dok ja nisam menjao stav

- - - - - - - - - -



Isto je ovo radio Boske Dr. Zoka od Jedinog posla u životu kad je otimao KMG TRUDBENIK pa preko kumašina osnovo Monteru
 
Ovaj je zaboravio da se prenikuje kad promeni mišljenje

Treba prelistati par hiljada stranica nazad i naći momente kad sam predlagao da se Kosovo podeli
Samo što nisu zvali Državnu Bezbednost
Sad lično oni čekaju da se što pre ispotpisuju bankarske formalnosti i uzmu pare dok ja nisam menjao stav

Је л' то беше кад си имао ницк Длакава стрвина или ницк Флап Петровић?
 

Back
Top