Problem sa disanjem
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Problem sa disanjem

Nov član
    Učlanjen
    10.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Problem sa disanjem

Pozdrav svima. Treba mi pomoc pre nego sto se odlucim otici kod doktora. Imam jedan problem koji sam video da nekolicina ima a to je duboko disanje. Na sta tacno mislim? Na ovo: Ustanem ujutro i sve je okej. Prodje nekih 10tak minuta i javi mi se zelja da "udihnem duboku" kroz nos i ajde. Prodje od 20 sekundi do minut-dva da moram to opet i opet. Kad zaboravim na to, disem normalno sve je okej i samo odjednom mi to padne na pamet i opet ispocetka, moram tako konstanto "duboko disati" kroz nos/usta. Da li je moguce da me je zakacio neki virus? Bakterija neka? Moguce i samo kad pomislim na to, zato sto recimo kad legnem da spavam (obicno blejim pola sta na fonu) ni jednom ne moram da disem tako jer jednostavno su mi misli bog zna gde. Sta raditi? Otici kod doktora i pitati za savet ili jednostavno se navici na to? Inace, ovo mi traje vec 2-3 dana sigurno

Početnik
    Učlanjen
    17.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Problem sa disanjem

ja sam to prosle godine u ljetnom periodu imao konstantno, i skontao sam na jesen da je to jednostavno prestalo, dogadjalo mi se iskljucivo u zatvorenom prostoru i to vise puta zaredom, vise puta dnevno.. na jesen je prestalo, pa sad ovo ljeto opet al dosta u manjoj dozi, tacnije primjetio sam jednom dnevno i to kad sam navece kasno u sobi .. ne bi trebalo da je zabrinjavajuce, mozda i tebi ljeto manje odgovara ili su bio dosta u zatvorenom prostoru proteklo period, ali ako ne prodji odi ljekaru

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6129

Citat Original postavio nemus2000 Pogledaj poruku
    Pozdrav svima. Treba mi pomoc pre nego sto se odlucim otici kod doktora. Imam jedan problem koji sam video da nekolicina ima a to je duboko disanje. Na sta tacno mislim? Na ovo: Ustanem ujutro i sve je okej. Prodje nekih 10tak minuta i javi mi se zelja da "udihnem duboku" kroz nos i ajde. Prodje od 20 sekundi do minut-dva da moram to opet i opet. Kad zaboravim na to, disem normalno sve je okej i samo odjednom mi to padne na pamet i opet ispocetka, moram tako konstanto "duboko disati" kroz nos/usta. Da li je moguce da me je zakacio neki virus? Bakterija neka? Moguce i samo kad pomislim na to, zato sto recimo kad legnem da spavam (obicno blejim pola sta na fonu) ni jednom ne moram da disem tako jer jednostavno su mi misli bog zna gde. Sta raditi? Otici kod doktora i pitati za savet ili jednostavno se navici na to? Inace, ovo mi traje vec 2-3 dana sigurno
    Ja mislim da imas tikove
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Aktivan član skawzy (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Ne razumem ovakve ljude sto dodju na forum da pricaju o zdravstvenim problemima, sto se pomoci tice, kao da ti ovde neko moze pomoci sem da ti predlozi da ides kod doktora sto bi i sam trebao da znas.

Slične teme

1. Problem sa disanjem - molim pomoc
    Autor roleXXX u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.04.2010., 10:25
  2. Problem sa disanjem-napad panike
    Autor Remooz1978 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.11.2009., 19:19
  3. Softwerski problem
    Autor Dynamite u forumu Humor
    Odgovora: 4