Predlog!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Predlog!

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano Predlog!

Ah kako je bilo zanimljivo onu jednu noc, kad gazdarica nije bila tu pa ona tema DBTO protiv Snosajka, uh, ja sam braco i sestre napisao cirka 50 poruka!!! A jos je bilo i par paraleleniih tema, tako da je bilo LUUUDOOO!!!!

E pa sad nije svaki dan badnji dan... Ali mozemo da malo zacinimo LJ&S!

Posto svi manje vise ovde dolaze da se izzivljavaju, i prapucavaju mislim da bi se svi sllozili sa mojim predlogom.

Da neki forumas otvori NOV NALOG a mi ne znamo ko je on i da mu svi salju svije traceve ko je koga opalio i kada i gde, i tako to. I onda on to objavljuje na toj temi, a s tim da ne otkriva izvor. U protivnom tema moze biti zatvorena. I onda on to napise u postovima, a niko ne zna ko je on, i ne mogu da ga pljuju, a i da znaju ko je nije covek kriv, on-ona samo prenosi.

Mislim da bi to bolo mnogo bolje nego da nagadjamo ko je koga kresnuo iz efendijinih postova, na primer. Mada i on ima neki normalan nik ovaj mu sluzi samo za izbacivanje prljavstine, hehe.

Sta mislite?

A drugi predlog da napravimo grupnjak, jednom negde...

Domaćin saver (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    96

Podrazumevano Re: Predlog!

Ja sam za predlog br. 2 :c
    Don't fool with the :cool:

Primećen član Fejs74 (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Sve se usvaja. A samo nisi pomenuo Samantu-Blondy.
    Kad ja tamo a ono međutim!!!

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Aha, a sta cemo sa sledecim problemima:
    1. ko ce biti taj on/ona tj. ko taj lik izabira, predlaze, sta ako vise njih zele da budu misteriozna tracara?
    2. ako uzmemo u obzir da 70% (gruba, samostalna procena) laze o svojim i tudjim sex aktivnostima, kako verovati informacijama koje ce kruziti
    3. ako takodje uzmemo u obzir i meni neobjasnjivu zelju forumasha za svadjama i prepucavanjima, kako spreciti da mnogi ne iskoriste ovu temu bas za to?

I, naravno, ako ti je sve pobrojano bio i cilj (a, a, priznaj ), e, onda dobro, ajde da vidimo kako forumashima izgleda razigrana masta (posto im je izgleda sve drugo sve samo ne razigrano )

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio malavelika
    Aha, a sta cemo sa sledecim problemima:
    1. ko ce biti taj on/ona tj. ko taj lik izabira, predlaze, sta ako vise njih zele da budu misteriozna tracara?
    2. ako uzmemo u obzir da 70% (gruba, samostalna procena) laze o svojim i tudjim sex aktivnostima, kako verovati informacijama koje ce kruziti
    3. ako takodje uzmemo u obzir i meni neobjasnjivu zelju forumasha za svadjama i prepucavanjima, kako spreciti da mnogi ne iskoriste ovu temu bas za to?

I, naravno, ako ti je sve pobrojano bio i cilj (a, a, priznaj ), e, onda dobro, ajde da vidimo kako forumashima izgleda razigrana masta (posto im je izgleda sve drugo sve samo ne razigrano )

E nemoj da pravimo filozofiju od ove teme

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    110

Talking Re: Predlog!

Stvarno je bilo dosadno sinoc......ja sam se za kratko ukljucila i smorila ko... ...mogli bismo Aleks da pokrenemo onaj biznis,vidis da ovde sve propada
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ako vam je ovakvo smece potrebno da biste se zabavili, stavite prst na celo i zapitajte se kakvi ste zapravo i koliko vrijedite...

Slične teme

1. Predlog, samo predlog...
    Autor Che Guevara u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 06.07.2007., 14:06
  2. Predlog
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 23.03.2007., 13:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor