GODIŠNJICA PETI OKTOMBAR - pale su sve maske, izgleda su nas zajebali POŠTENO?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Itekako su sve zajebali.Čitavu jednu generaciju i njenu energiju su pustili niz vodu.
:lol:
Молим те, објасни ми ово за енергију;то ми је врло нејасно, стално слушам о тој енергији, а не знам шта је то.
Ваљда ми не ради та антена...
 
:lol:
Молим те, објасни ми ово за енергију;то ми је врло нејасно, стално слушам о тој енергији, а не знам шта је то.
Ваљда ми не ради та антена...

Најобичније испразно лапрдање.
 
Ах...генерација која је деведесетих имала светлу будућност, а онда дошао пети октомбар.

Nije bila svetla, ali je ubrzo nakon toga potamnela jer su se u mesecima posle uhlebljivali po odanosti. Jednog Slobu je zamenilo 20-tak novih . Imali su neke manire, ali suština je ostala ista.

- - - - - - - - - -

:lol:
Молим те, објасни ми ово за енергију;то ми је врло нејасно, стално слушам о тој енергији, а не знам шта је то.
Ваљда ми не ради та антена...

Duga priča za jedan forum.
 
Itekako su sve zajebali.Čitavu jednu generaciju i njenu energiju su pustili niz vodu.

images


Dvadesete gazim, dobro mi je sasvim. :lol:
 
Тако је и Бајага објашњавао неке своје текстове песама, из доба кад је користио.... анаболике...:lol:

Бајага је и чист глуп ко тоцило.

- - - - - - - - - -

A večita kuknjava je starokomponovana...

Говорим о употреби термина.
 
:lol:
Молим те, објасни ми ово за енергију;то ми је врло нејасно, стално слушам о тој енергији, а не знам шта је то.
Ваљда ми не ради та антена...

Мисли се на жељу да се црвена банда скине са грбаче и да постанемо нормална земља са нормалним условима за живот, без корупције, непотизма и кумовских брцтвојединствених пиздарија...младос-лудос, шта ћеш..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top