Form 80

shomi1417

Obećava
Poruka
64
Pozdrav ljudi,
CO nam traži da popunimo form 80 pa imamo tj. imam neke nedoumice u vezi vojske... Traze da se navede jedinica u kojoj sam bio u vojsci. E posto je kod nas sve funkcionisalo preko vojne pošte da li treba da navedem vojne pošte kasarni u kojima sam bio ili misle na ves (rod) koji sam bio u vojsci?
Konkretno ja sam bio vozač, tačnije vozač motornih vozila (tako mi piše i u uverenju koje mi je izdao vojni odsek).

Nedoumice postoje i u vezi adresa stanovanja, meni u potvrdi koju smo prilozili prilikom apliciranja (da dokazemo de facto vezu) piše da sam od 1993. na adresi u Nišu jer tokom studija nisam prijavljivao boravista (menjao sam stanove a znamo kako funkcioniše naša papirologija famozni f1p- fali ti jedan papir :-D). Da li da ipak stavim sve adrese gde sam živeo? Nelogično je da sam živeo u Nišu a studirao u Novom Sadu...

I naravno radno iskustvo :-D
Tokom studiranja sam preko studenske zadruge radio za neke firme međutim nemam dokaz za to a oni traže da se napiše svo radno iskustvo od rođenja...da od rođenja i da se navede kako si se izdržavao ili ko te izdrzavao dok si bio nezaposlen i šta si tačno radio za to vreme...
Ne znam da li da uopšte navodim to iskustvo? U uputstvu kažu da se navede čak i volontiranje i bilo koje radno iskustvo ali oni ne kontaju da je ovo Srbija i da ljudi ovde rade ne prijavljeni...


Hvala unapred
 
Poslali smo sve sto su nam trazili krajem avgusta i za sada nista... Na immi-ju stoji da se aplikacija obradjuje i to je to...
Mi se nadamo da cemo do nove godine znati na cemu smo ali posto su produzili vreme obrada aplikacija mozda bude i na prolece :)
Ma neka samo bude pozitivan odgovor pa neka bude i juna :)))
 
Stigao jutros mail
GRANTED :))))))
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Hedgehog druze, promasio si za dva dana :))))

Jos jednom javno da se zahvalim tebi druze i NAATI na svim korisnim informacijama i podrsci
HVALA

Uh lupio me adrenalin, kasnim na posao ;)))
 
Stigao jutros mail
GRANTED :))))))
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Hedgehog druze, promasio si za dva dana :))))

Jos jednom javno da se zahvalim tebi druze i NAATI na svim korisnim informacijama i podrsci
HVALA

Uh lupio me adrenalin, kasnim na posao ;)))

Wow ! Čestitke :vatromet::vatromet::vatromet:
Od danas vam se život menja na bolje, uživajte :)
 

Back
Top