Posao u Rusiji (2)

Pozz ljudi..pratim ovu temu vec duze vreme i sutra idem do Velestroja da se raspitam kako sta u vezi posla, pa me intereauje da li se prilikom odlaska na rad tamo, pasos ostavlja kod poslodavca ili se nalazi kod radnika.
 
Najveći problem ove firme što su neka gradilista konstantno u minusu pa drugi moraju da zarađuju i za sebe i za njih!!! I uvek ce tako biti i uvek ce se to tolerisati jer ih vode nesposobni ljudi koji su bliski ovima gore, lizu im bulje i pričaju bajke koje ovi vole da slušaju. Svako gradiliste treba da isplaćuje plate shodno poslovanju i odvojeno, svako za sebe. I sad ovi sto posluju normalno treba da čekaju zbog dubioze kolektiva tipa tog svobodnog i td. I najcrnje..najcrnje je to što oni koji najviše upropaste najviše i doguraju. Magadan ti je školski primer. Koštao je velestroj milione dolara, ne rubalja, DOLARA, godinama... A ti koji su ga vodili su najviše i napredovali!!! Kao što se sad na tom svobodnom pita čovek koji je do skoro bio tesar POMOĆNIK, svaka druga otplata mu pucala svi mu se smejali a sad odlučuje, odnosno ne zna ništa ko konj. Odnosno zna samo da se dere i kažnjava. Btw.da ne bude zabune, ne pišem što sam gnevan jer sam tamo... Ne niti sam bio niti cu biti al čujem se sa ljudima. Toliko. I pozdrav.
 

Back
Top