Bogoljub Karić najavio neobičan projekat !

Gruban

Buduća legenda
Poruka
41.216
1253603_bogoljubmel_ls-s.jpg



https://www.cdm.me/zabava/muzika-fi...iona-eura-mene-ce-glumiti-mel-gibson/Bogoljub Karić: Film o Karićima košta 5 miliona eura, mene će glumiti Mel Gibson
03/08/2017 15:38 Izvor: kurir.rs

Biznismen Bogoljub Karić potvrdio je da preko menadžera pregovara sa holivudskim glumcmem Melom Gibsonom koji bi ga igrao u filmu o njegovom porodici. Ipak, tu se ne završava spisak sa imenima holivudskih zvijezda koje bi Karići rado angažovali.

“Milanka bi više željela da je igra Katrin Denev ili Šeron Stoun, žene koje vole nas Srbe”, kaže Bogoljub Karić.

“Draganovu ženu Hafu glumila bi Penelope Kruz, a Sretenovu suprugu Slavicu – Ketrin Zita Džons. Biće to fanstastičan film kakav nije viđen u Evropi. Tema je dinamična i interesantna, a pregovore s glumcima vode menadžeri”, rekao je on.

Film košta pet miliona eura, a mediji pišu da će Karići morati da plate više budući da holivudske zvijezde traže milionske honorare.

Snimaće se na Kosovu, odakle su Karići, ali i u Rusiji gdje poznata porodica ima razvijen biznis.
 
1253603_bogoljubmel_ls-s.jpg



https://www.cdm.me/zabava/muzika-fi...iona-eura-mene-ce-glumiti-mel-gibson/Bogoljub Karić: Film o Karićima košta 5 miliona eura, mene će glumiti Mel Gibson
03/08/2017 15:38 Izvor: kurir.rs

Biznismen Bogoljub Karić potvrdio je da preko menadžera pregovara sa holivudskim glumcmem Melom Gibsonom koji bi ga igrao u filmu o njegovom porodici. Ipak, tu se ne završava spisak sa imenima holivudskih zvijezda koje bi Karići rado angažovali.

“Milanka bi više željela da je igra Katrin Denev ili Šeron Stoun, žene koje vole nas Srbe”, kaže Bogoljub Karić.

“Draganovu ženu Hafu glumila bi Penelope Kruz, a Sretenovu suprugu Slavicu – Ketrin Zita Džons. Biće to fanstastičan film kakav nije viđen u Evropi. Tema je dinamična i interesantna, a pregovore s glumcima vode menadžeri”, rekao je on.

Film košta pet miliona eura, a mediji pišu da će Karići morati da plate više budući da holivudske zvijezde traže milionske honorare.

Snimaće se na Kosovu, odakle su Karići, ali i u Rusiji gdje poznata porodica ima razvijen biznis.

Ko su ti Karici:?:
 
Taj Karić se preterano bahati !
A, tek što je došao posle onoliko godina izgnanstva.
I narodu i njemu lakše bi bilo da se nije vraćao...
Familiju i sve željene glumce mogao je da okupi u Londonu ili Moskvi.
I nek pršte filmovi....!

Само полако до нове године ту је и Лоода Мира и Гајбичар
да се употпуни друштво.

Крадићи је ту да провери да ли је 100% сигурно.
 
Bogoljub je tu glavni.On je jedan od najvećih srpskih tajkuna.On sebe hvali ali drugi za njega kažu da je zlo neopevano da ja ojadio državu tj.narod za grdne milione da je inače vrlo nefer čovek--- Šta je u svemu tome tačno Bog zna.

Tačne su ti informacije.

Moju firmu oštetio je u Moskvi nekoliko puta.
Zbog njega su nam propadali već ugovoreni poslovi vredni milione dolara.
Sazna kur'va kosovarska cenu iz ponude i svoju spusti.
Investitor raskine ugovor i angažuje njega.
To je ta kurvanjska, nelojalna konkurencija...
Radio je to i drugim našim firmama, koje su tada bile državne.
Gad i prevarant !
 
Tačne su ti informacije.

Moju firmu oštetio je u Moskvi nekoliko puta.
Zbog njega su nam propadali već ugovoreni poslovi vredni milione dolara.
Sazna kur'va kosovarska cenu iz ponude i svoju spusti.
Investitor raskine ugovor i angažuje njega.
To je ta kurvanjska, nelojalna konkurencija...
Radio je to i drugim našim firmama, koje su tada bile državne.
Gad i prevarant !


А шта је радио на ИКЕИ у Москви???
 
Tačne su ti informacije.

Moju firmu oštetio je u Moskvi nekoliko puta.
Zbog njega su nam propadali već ugovoreni poslovi vredni milione dolara.
Sazna kur'va kosovarska cenu iz ponude i svoju spusti.
Investitor raskine ugovor i angažuje njega.
To je ta kurvanjska, nelojalna konkurencija...
Radio je to i drugim našim firmama, koje su tada bile državne.
Gad i prevarant !
I on je u jednom slučaju postao žrtva jačeg prevaranta čijeg imena sad ne mogu da se setim a kome je bio prinuđen da proda udeo u mobtelu.To je neki stranac missim iz Austrije koji je na toj transakciji zaradio ako se ne varam 250 miliona evra za nekoliko meseci kad je preprodao udeo koji je kupio od Bogoljuba Norvežanima.Taj po celom svetu kupuje te rizične slučajeve i tako zarađuje ogromne pare a ima podršku moćnih finansijskih insticucija s kojima verovatno deli profit
 
I on je u jednom slučaju postao žrtva jačeg prevaranta čijeg imena sad ne mogu da se setim a kome je bio prinuđen da proda udeo u mobtelu.To je neki stranac missim iz Austrije koji je na toj transakciji zaradio ako se ne varam 250 miliona evra za nekoliko meseci kad je preprodao udeo koji je kupio od Bogoljuba Norvežanima.Taj po celom svetu kupuje te rizične slučajeve i tako zarađuje ogromne pare a ima podršku moćnih finansijskih insticucija s kojima verovatno deli profit

Проти пилећег памћења :

Када је Крадићи ''направио'' Мобтел државне фирме су морале да купе мобилне телефоне
цена је била ситница по уређају тадашњих 10000 марака + претплата + трошкови разговора.
Телефоне су као основно средство задужили сви подобни кадрови Смрдљошевићевог режима
чије је бахаћење сливало енормне количине новца у Крадићијеве џепове
 

Back
Top