Sebastijan Kurc: Ne smemo da ćutimo dok se Turska širi kroz Balkan

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
Ministar inostranih poslova Austrije Sebastijan Kurc založio se za ubrzavanje pristupnog procesa EU zemalja Zapadnog Balkana.

581007844593feaf47dc82501721495_v4_big.jpg


On je izrazio zabrinutost zbog sve većeg uticaja muslimanskih zemalja u tom regionu, pre svega Turske, ali i Saudijske Arabije.

“U Sarajevu ili Prištini se, na primer, ženama plaća da potpuno zabrađene izlaze na ulicu, kako bi promenile sliku u gradu”, kazao je on.

Kurc je istakao da se to ne sme bez delovanja gledati.

S tim u vezi, šef austrijske diplomatije je rekao da bi trebalo ubrzati pristupni proces, kako bi se Turska i druge sile držale pod kontrolom.

“EU, iako je trenutno potresena događajima kao što su Bregzit, migrantska kriza ili terorizam, ne sme ispustiti iz vida Zapadni Balkan”, kaže Kurc.

On je istakao da se radi o regionu sa mladim državama, u kojem je došlo ponovo do rasta tenzija između zemalja ili različitih naroda.

“Zbog toga moramo dalje igrati aktivnu ulogu u ovom po EU veoma važnom regionu. Moramo podržati reforme i borbu protiv radikalizacije, kao i ponuditi verodostojnu evropsku perspektivu”, naglasio je Kurc.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=08&dd=21&nav_category=1262&nav_id=1295516

- - - - - - - - - -

Ja ne znam šta da kažem - em koristimo tolike turske rečo em je tu i kuhinja a o mentalitetu da ne pričamo
medjutim kad se Turci ne bi onoliko družili sa onom seljanom dole bili bi smo super ortaci

- - - - - - - - - -

Da podsetimo, Turska ima svoj market za sopstvene potrebe, ekonomski samoodrživ i kao takav smeta Global Marketu
Mislim, Global Marketu smeta i Kina
Medjutim, zašto se Kurc ne bavi problemom DA TURCI DRŽE TRGOVINU U NEMAČKOJ?

Mi smo taj mini-market za lične potrebe imali u SFRJ dok je Tito lovio rvatske ustaše i srpske liberale pošto su to ista posla
Sad kad je počelo inostranstvo da dolazi, jelde živo sranje i te tamo tu po nešto da je dobro a da smo mi imali bolje?
Koliko smo imali bolje i kvalitetnije liberli su orali da zatvore konkurentne domaće fabrike tvrdeći da nisu konkurente
 
Poslednja izmena:
Ministar inostranih poslova Austrije Sebastijan Kurc založio se za ubrzavanje pristupnog procesa EU zemalja Zapadnog Balkana.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=08&dd=21&nav_category=1262&nav_id=1295516

- - - - - - - - - -

Ja ne znam šta da kažem - em koristimo tolike turske rečo em je tu i kuhinja a o mentalitetu da ne pričamo
medjutim kad se Turci ne bi onoliko družili sa onom seljanom dole bili bi smo super ortaci


- - - - - - - - - -

Па и ја НЕ ЗНАМ ШТА ДА КАЖЕМ - јер сам прво помислио да си нека ПОТУРИЦА...... и не разумем зашто се правиш блесав да не видиш да управо АВ довлачи овде и Турке и Саудијску Арабију И ПРАВИ БУДУЋИ ХАОС СВОЈИМ ИДИОТСКИМ И ДЕБИЛНИМ ОДЛУКАМА.......
 
Ministar inostranih poslova Austrije Sebastijan Kurc založio se za ubrzavanje pristupnog procesa EU zemalja Zapadnog Balkana.

581007844593feaf47dc82501721495_v4_big.jpg


On je izrazio zabrinutost zbog sve većeg uticaja muslimanskih zemalja u tom regionu, pre svega Turske, ali i Saudijske Arabije.

U Sarajevu ili Prištini se, na primer, ženama plaća da potpuno zabrađene izlaze na ulicu, kako bi promenile sliku u gradu”, kazao je on.

Kurc je istakao da se to ne sme bez delovanja gledati.

Neka onda svabe odrese kesu i plate vise da zene nisu zabradjene!

Dokle misle da Srbi ginu braneci satansku jevropu od divljaka!
 
Па и ја НЕ ЗНАМ ШТА ДА КАЖЕМ - јер сам прво помислио да си нека ПОТУРИЦА...... и не разумем зашто се правиш блесав да не видиш да управо АВ довлачи овде и Турке и Саудијску Арабију И ПРАВИ БУДУЋИ ХАОС СВОЈИМ ИДИОТСКИМ И ДЕБИЛНИМ ОДЛУКАМА.......

Мито, ти и Тикси се веома залагали за горе наведеног?

Шта је сад?

- - - - - - - - - -

Neka onda svabe odrese kesu i plate vise da zene nisu zabradjene!

Dokle misle da Srbi ginu braneci satansku jevropu od divljaka!

Ајде Морти обувај чизмаке, волиш ти то.

Прво да се спасемо од тебе :hahaha:
 
Sinoć sam bio u gradu, u Knez mihajlovoj više Turaka nego Srba !!!!!

АВ је довукао те Турке у Београд - ДАНАС ИМАЈУ САСТАНАК преко 150 турских фирми значи да је ту у центру најмање 500 Турака.... обавестите ***** да се обрати АВ а не да комуницира саопштењима.......

ево:
Sutra poljoprivredni forum Srbije i Turske, učestvuje 350 firmi

Beta | 21. 08. 2017
- Poljoprivredni forum Srbija – Turska, na kome će učestvovati predstavnici oko 200 domaćih i oko 150 turskih kompanija, održaće se sutra u Beogradu, najavila je Privredna komora Srbije.
Skupu će prisustvovati ministri poljoprivrede Srbije i Turske Branislav Nedimović i Ahmet Esref Fakibaba koji predvodi delegaciju najvećih turskih kompanija iz oblasti agrara.
Predvidjeno je da se nakon plenarnog foruma održe bilateralni sastanci srpskih i turskih privrednika.


- - - - - - - - - -

Мито, ти и Тикси се веома залагали за горе наведеног?

Шта је сад?

Не лупетај И НЕ ЛАЖИ - никада али никада НИСАМ БИО ЗА АВ....... тотално супротно....... срам те било.......
 
On je izrazio zabrinutost zbog sve većeg uticaja muslimanskih zemalja u tom regionu, pre svega Turske, ali i Saudijske Arabije.

“U Sarajevu ili Prištini se, na primer, ženama plaća da potpuno zabrađene izlaze na ulicu, kako bi promenile sliku u gradu”, kazao je on.

Kurc je istakao da se to ne sme bez delovanja gledati.

S tim u vezi, šef austrijske diplomatije je rekao da bi trebalo ubrzati pristupni proces, kako bi se Turska i druge sile držale pod kontrolom.

“EU, iako je trenutno potresena događajima kao što su Bregzit, migrantska kriza ili terorizam, ne sme ispustiti iz vida Zapadni Balkan”, kaže Kurc.

On je istakao da se radi o regionu sa mladim državama, u kojem je došlo ponovo do rasta tenzija između zemalja ili različitih naroda.

“Zbog toga moramo dalje igrati aktivnu ulogu u ovom po EU veoma važnom regionu. Moramo podržati reforme i borbu protiv radikalizacije, kao i ponuditi verodostojnu evropsku perspektivu”, naglasio je Kurc.

'Vako i ja nekad kad mi se ne da, sjedim i mislim moram ovo , moram ono , a ne mrdam s mjesta :)
 
Овим Швабама стварно фали по која даска у глави
Прво подржавају потурице и остале мухамеданце да се отцепе а онда се чуде што они нагињу другим мухамеданским државама

Te Svabe nemaju kolektivno misljenje, grupe sa razlicitim interesima ko i svugde.
 
ukinute vize irancima i indijcima.

- - - - - - - - - -

АВ је довукао те Турке у Београд - ДАНАС ИМАЈУ САСТАНАК преко 150 турских фирми значи да је ту у центру најмање 500 Турака.... обавестите ***** да се обрати АВ а не да комуницира саопштењима.......

ево:
Sutra poljoprivredni forum Srbije i Turske, učestvuje 350 firmi

Beta | 21. 08. 2017
- Poljoprivredni forum Srbija – Turska, na kome će učestvovati predstavnici oko 200 domaćih i oko 150 turskih kompanija, održaće se sutra u Beogradu, najavila je Privredna komora Srbije.
Skupu će prisustvovati ministri poljoprivrede Srbije i Turske Branislav Nedimović i Ahmet Esref Fakibaba koji predvodi delegaciju najvećih turskih kompanija iz oblasti agrara.
Predvidjeno je da se nakon plenarnog foruma održe bilateralni sastanci srpskih i turskih privrednika.


- - - - - - - - - -



Не лупетај И НЕ ЛАЖИ - никада али никада НИСАМ БИО ЗА АВ....... тотално супротно....... срам те било.......

muslimani i poljoprivreda=sns i inteligencija
 
Kurz smara sa svojom politikom jer je menja cas ovako cas onako, kao da na ovom svetu postoji samo austrija i njeni interesi,
da ne komentarisem njegove usi, podseca me na nekog iz spejs satl filmova.

1) kad je erdogan imao problema sa merkel koja je napadala erdogana jer se dodvoravala ovima iz cia, Kurz je bio na strani erdogana jer je smatrao da od njega zavisi koliko ce izbeglica da bude zaustavljeno na putu ka evropi, ali je hteo saradnju samo da se zaustave izbeglice a ne da turska bude deo EU, to naravno erdogana ne zanima jer kurz hoce da plasira samo interese austrije, kao da drugi ne postoje

2) kad se navala izbeglica smirila, Kurz je opet krenuo sa 200 godina starom politikom koja je povezana sa desnicarskom politikom vezanom za "istorijsku borbu hiriscana i muslimana", ako tako nastavi, erdogan moze opet da mu posalje milion sirijaca

3) ovom konkretnom izjavom, kurz je hteo da uzvrati uslugu Vucicu (brzi prijem srbije u EU) jer mu je ovaj takodje pomagao da spreci izbeglice da stignu do austrije, setimo se da Vucic trazi od Evrope konkretnije rokove, ova izjava je jedna od onih u kojoj kurz pokazuje da ima saradnju sa vucicem, jedan drugom cine usluge

ukratko, kurz nije realan, forsira samo interese svoje zemlje. kad tad, sledi novi talas izbeglica ka evropi, onda ce erdogan da mu se smeje.
 
Овим Швабама стварно фали по која даска у глави
Прво подржавају потурице и остале мухамеданце да се отцепе а онда се чуде што они нагињу другим мухамеданским државама

Ovaj Kurc je mlad i zelen. Kad dođe u Angeline godine pričaće isto što i ona.
 

Back
Top