Ислам је сатанска подвала човечанству-неколико простих доказа....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
Да је ислам обична сатанска подвала човечанству може се лако закључити баш из онога у шта муслимани верују:
1)муслимани верују да је Стари Завет Божија Књига тј верују да је истинит и да представља Реч Божију...поставља се онда питање како им не смета то што је мухамед ширио ислам насилно тј освајачким ратовима и тиме директно кршио Заповест-Не Убиј!јел то по муслиманима Бог поништио сопствену Заповест ако верују да је мухамед-*божији изасланик*?или се Бог *предомислио* кад је дао Заповест-*НЕ ЧИНИ ПРЕЉУБУ*! а мухамед имао 9 жена ...и по коју малолетницу приде...сигуран сам де је он био изасланик...само не од Бога који је дао све те Заповести.
2)У Исусу Христу су испуњена СВА Пророчанства Старог Завета ,мала и велика (колико се сећам било их је негде око 260) која су се односила на Месију који ће избавити људски род...дакле сам Господ се оваплотио као човек да би опткупио првородни грех од пада Адама и Еве (стање у којем се налазе сви људи) и омогућио људиома да се КРОЗ ЊЕГА сви могу вратити Богу и спасавати се и да се КРШТЕЊЕМ спира првородни грех и испуњава ПРЕДУСЛОВ за спасење!!муслимани кажу *ма није то то,морао је доћи мухамед да допуни *божју реч*...знамо да се кроз Исуса Христа људи спасавају и да је Њиме дат САВРШЕН Нови Завет између Бога и људи... али до дана данас не знамо шта је то тачно мухамед *усавршио* и шта је то тачно донео човечанству...осим наравно,што је оне које је убедио у своје небулозе-лишио спасења које је једино могуће кроз Господа Исуса Христа
3)Из Новог Завета нам је познато И УПОЗОРЕНИ СМО! да се *сам сатана јавља као анђео светлости* (2 Коринћанима,11,14) и да ће после Исуса Христа доћи пуно лажних пророка и *христоса* који ће покушати да обману људе (Матеј 24,5-11) и упркос томе,само 600 година после тих упозорења муслимани поверују типу кога је,наводно, *Архангел Гаврило* ДАВИО(?!) да би му предао *божју реч*-тј Куран?!?!?и они тотално пренбрегну УПОЗОРЕЊЕ о томе да се сам сатана јавља као анђео светлости и упшозорење о лажним пророцима који ће доћи и НА ТОМЕ(?!)и упркос томе заснивају своју веру тј-Ислам?
4)Убедљиво НАЈЛУЂЕ од свега је то што Ислам такође учи да ће на крају дођи Исус али не даје,бар муслиманима,објашњење ЗАШТО ВЕРУЈЕТЕ У РЕЧИ ОНОГА КОЈИ НЕЋЕ ДОЋИ (ТЈ МУХАМЕДА) УМЕСТО РЕЧИМА ОНОГА КОЈИ ДОЛАЗИ-ТЈ ГОСПОДА ИСУСА ХРИСТА!!!???Тј не даје им никакав одговор на питање-ЗАШТО ГА ДОЧЕКУЈЕТЕ НЕКРШТЕНИ УПРКОС ОНОМЕ ШТА НАМ ЈЕ ГОСПОД РЕКАО?!ал као што рекох...откад сатана објашњава своје подвале...да је тако имале би далеко мање успеха међу људима....бојим се да муслимани бивају страховито непријатно изненађени по смрти тј по изласку душе из тела...а поготово они идиоти што вршљају по свету *убијаући невернике у име алаха*...сигуран сам да прво што виде,пошто им полицијски метак просвира мозак, јесте искежена демончина која им каже *глупане!* и одвлачи их ЗАУВЕК у пакао...од којег их је САМО ВЕРА У ГОСПОДА ИСУСА ХРИСТА могла избавити!!!прилика коју неповратно пропушта огромна већина људи...не само муслимани већ и већина православних хришћана..,.
 
Poslednja izmena:
I ne samo Islam već i pravoslavlje i katolicizam. Pravoslavlje je paganštinai idolopoklonstvo, katolicizam sve to plus ubijanje ljudi u ime Hrista.. Nijedna hrišćanska denominacija nije pravaa. Sve je to Satanina podvala ako ćemo pošteno.

ајде папане бежи на другу тему где ћеш да пљујеш по хришћанству,ова тема сасвим јасно и конкретно говори зашто је ислам подвала...да је хришћанство лудост онима који гину знамо одлично(1. Kor. 1, 18).
 
Poslednja izmena:
ајде папане бежи на другу тему где ћеш да пљујеш по хришћанству,ова тема сасвим јасно и конкретно говори зашто је ислам подвала...да је хришћанство лудост онима који гину знамо одлично(1. Kor. 1, 18).

Ovo je baš bilo hrišćanski za medalju. Sami sebi pucate u nogu.
 
има овде неко ко ће рећи нешто о теми конкретно а не да паламуди *сви су исти*....шта је исто?ја овде конкретним стварима образлажем зашто је ислам сатанска подвала а ви се спрдате филозофијама из корн флекса...или су *сви исти* да би имали *оправдање* да наставите по старом,без постављања тешких питања?најбоље све да подведете под *ма сви су преваранти* и терај како хоћеш...?нико вам не брани...али треба да знате да то неће завршити без озбиљних последица...ако сматрате да је *хришћанска љубав* да вам кажем-само наставите-грех је супер *јер вам прија*-тешко да ћете то чути...ову игру нико од нас није тражио али-СВИ УЧЕСТВУЈЕМО!...и нема алтернативе...
 
има овде неко ко ће рећи нешто о теми конкретно а не да паламуди *сви су исти*....шта је исто?ја овде конкретним стварима образлажем зашто је ислам сатанска подвала а ви се спрдате филозофијама из корн флекса...или су *сви исти* да би имали *оправдање* да наставите по старом,без постављања тешких питања?најбоље све да подведете под *ма сви су преваранти* и терај како хоћеш...?нико вам не брани...али треба да знате да то неће завршити без озбиљних последица...ако сматрате да је *хришћанска љубав* да вам кажем-само наставите-грех је супер *јер вам прија*-тешко да ћете то чути...ову игру нико од нас није тражио али-СВИ УЧЕСТВУЈЕМО!...и нема алтернативе...

шта би,све мује ником поникоше...никакав контра аргумент на изнету тврдњу?слажете се- али ћете ипак да истрајете *у вери својих отаца*(али не и праотаца....)?шта има везе што је то сигурица пут за пакао,*то сто посто није страшно*?
 
Nisam vernik, ali sramota je vređati bilo koju veru, pogotovo Islam, koji je toliko sličan hrišćanstvu, trebalo bi poštovati sve ljude i njihove vere. Videla sam i na nekoj temi kako pišeš da je meditacija i grljenje drveća sekta. Ne znam da li si svestan da monasi MEDITIRAJU,. Tužno šta sve ljudi sebi daju za pravo da pipu..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top