Seks za jednu noc

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
U današnjoj progresivnoj kulturi, društvo voli da veruje da su veze na jednu noć ono što čine samouverene i emancipovane žene. Međutim, to nije uvek slučaj. Brojni stručnjaci i terapeuti navode da se mnoge pacijentkinje jutro posle bude sa osećanjem – usamljenosti.

Dok pijete, takav odnos izgleda kao dobra ideja – zabavan je, spontan i seksi. Međutim, povezanost koju osećate sa partnerom u trenutku zanosa brzo će nestati i uskoro ćete biti primorani da se vratite u realnost. A tada se možete i pokajati.

Površno gledano, seks na jednu noć nešto je sasvim bezazleno – niko neće biti povređen jer čin kratko traje i niko nikoga neće ostaviti. Međutim, ono što mnoge žene ne žele sebi da priznaju je da potajno žele mnogo više (pogotovo ako im se partner zaista sviđa), što može uzrokovati osećanje usamljenosti, pa i frustracije.

Biologija, za razliku od muškaraca, po ovom pitanju nije naklonjena ženama – oksitocin čini da žene ovakav vid bliskosti greškom povezuju sa nečim dubljim, što otežava odvajanje emocija od seksualnog odnosa. A prema jednom istraživanju, objavljenom u magazinu “Journal of Social and Personal Relationships”, i muškarci i žene imaju tendenciju da promiskuitetne žene ocene negativno (čak i same promiskuitetne žene ih tako ocenjuju), što stvara veći društveni pritisak zbog kog se žene teže suočavaju sa posledicama veze na jednu noć.

http://superzena.b92.net/ljubavni-saveti.php?yyyy=2017&mm=08&nav_id=1295017
 
Sad vracam film....

Bilo je samo jednom i sa karatiskinjom iz Makedonije Divnom na plazi u Trpnju...

I sa asistentkinjom Radmilom prilikom posete makedonskih manastira..

I sa Oliverom (koja je bila udata zena), u mojoj sobi u kuci mojih roditelja u Srbobranu...

I sa jednom dalekom rodjakom sto sam joj zaboravio ime kod mojih tetetke i tece na krsnoj slavi (bila je sa muzem)...

I td, i td....
 
pa vec sam pozaboravljao vecinu..

Jednom se secam, bilo je nezaboravno, u vozu...

O tome sam vec pisao...

I jednom u Banjskoj Bistrici u Slovackoj...I to je bilo nezaboravno...

I jednom u Omisu, na plazi...To je bilo nezaboravno sto nas je tada uhvatio njen muz na "gomili"

I td....

Blajbi kroz istoriju :lol:
Pa onomad u Mesopotamiji, pa sa Faraonovom cerkom, pa u podrumu na zurci kod Luja XVII...
 
Ajde sve i nekako ali ovde si ga zamastio za medalju! Pa sa rodjakom na krsnoj slavi. Mislim, za ovo bi i Roko Sifredi rekao "Ej... Blajbi... cekaj, cekaj malo! Polako!"

Sto je najinteresantnije - nista nisam slagao!

Zviznuo sam jednu gospodju u Somboru sto je radila u zajednickim sluzbama.

Igrao sam sah u njenom stanu sa njenim suprugom, pio kafu i pipao je ispod stola!

Samo sam se plasio kada ce primetiti, ali nisam odoleo iskusenju....

Poaslew sam je u Fici izdrndao dobro, jedva sam je se resio....

- - - - - - - - - -

:D Sorri Blajbi ali morao sam :D
Da li ste imali boginje -
- Ne doktore, samo neki akrepi, polovnjače, debele krave, karakondžule

Ja imam visoke kriterijume i sve one sa kojima sam bio bile su - lepe!
 
:D Sorri Blajbi ali morao sam :D
Da li ste imali boginje -
- Ne doktore, samo neki akrepi, polovnjače, debele krave, karakondžule

Zene su Branko u vecini takvi skotovi da ti pojma nemas!

Mnogo su gore od muskaraca.

Ta, sto sam je pomenuo iz zajednickih sluzbi, imala je divnog muza, divan stan, a opet je DOZVOLILA sebi da ni se namesta dok sam igrao sah da moram da je pipam....SAMA SE NAMESTALA!

JA SAM SE STIDEO, onda mozes da zamislis situaciju!:rtfm:

Da je muz primetio - ne znam sta bi se desilo...

A ona se celo vreme smejuljila i provocirala me...

Zato sam joj se posle osvetio i autu i nisam vise hteo nista sa njom...

I direktor me je zvao na raport jer su svi u firmi znali da me juri....
 
U današnjoj progresivnoj kulturi, društvo voli da veruje da su veze na jednu noć ono što čine samouverene i emancipovane žene. Međutim, to nije uvek slučaj. Brojni stručnjaci i terapeuti navode da se mnoge pacijentkinje jutro posle bude sa osećanjem – usamljenosti.

Dok pijete, takav odnos izgleda kao dobra ideja – zabavan je, spontan i seksi. Međutim, povezanost koju osećate sa partnerom u trenutku zanosa brzo će nestati i uskoro ćete biti primorani da se vratite u realnost. A tada se možete i pokajati.

Površno gledano, seks na jednu noć nešto je sasvim bezazleno – niko neće biti povređen jer čin kratko traje i niko nikoga neće ostaviti. Međutim, ono što mnoge žene ne žele sebi da priznaju je da potajno žele mnogo više (pogotovo ako im se partner zaista sviđa), što može uzrokovati osećanje usamljenosti, pa i frustracije.

Biologija, za razliku od muškaraca, po ovom pitanju nije naklonjena ženama – oksitocin čini da žene ovakav vid bliskosti greškom povezuju sa nečim dubljim, što otežava odvajanje emocija od seksualnog odnosa. A prema jednom istraživanju, objavljenom u magazinu “Journal of Social and Personal Relationships”, i muškarci i žene imaju tendenciju da promiskuitetne žene ocene negativno (čak i same promiskuitetne žene ih tako ocenjuju), što stvara veći društveni pritisak zbog kog se žene teže suočavaju sa posledicama veze na jednu noć.

http://superzena.b92.net/ljubavni-saveti.php?yyyy=2017&mm=08&nav_id=1295017

onda neka si nađe vezu a nek batali seks za jednu noć
za mene je seks bez obaveza za jednu noć super stvar
 
Meni je to ok ako je sa nekim koga znate a ovako neko nepoznat mi je debilno,jer pojma nemate na kakvu budalu mozete da naidjete,a tek sa pijanima da i ne pricam tu se podrazumeva jos veci faktor rizika...Ovo sve vazi za zene,za muskarce samo ako nabasaju na neku dizelasicu :lol:

- - - - - - - - - -

Sad vracam film....

Bilo je samo jednom i sa karatiskinjom iz Makedonije Divnom na plazi u Trpnju...

I sa asistentkinjom Radmilom prilikom posete makedonskih manastira..

I sa Oliverom (koja je bila udata zena), u mojoj sobi u kuci mojih roditelja u Srbobranu...

I sa jednom dalekom rodjakom sto sam joj zaboravio ime kod mojih tetetke i tece na krsnoj slavi (bila je sa muzem)...

I td, i td....

Si ti siguran da nemas neku decu?Vidi se da je ulozen trud pa reko bila bi greota :lol:
 

Back
Top