Zahebati se

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Npr blebecem nesto sa jednom devojanom... extra pametna... bacim pogled na njenu figuru :shock: :lol: isto samo da kazes wow... Sve u svemu "knock of u`r feet" varijanta. :smile:
E i onda ona nesto kao nece... u fazonu ispali me... E zatim posle nekog vremena ona se kao javlja... sad kao hoce... A ja "ko svaki glupavi balkanac" ponos, sujeta i ostale gluposti... i kazem ja ...sad kao ja necu... ispalim je... ona se naljuti...
I zahebem se... :?

Da li se vama desava da se tako zahebete?
 
Petar_Pan:
A ja "ko svaki glupavi balkanac" ponos, sujeta i ostale gluposti... i kazem ja ...sad kao ja necu... ispalim je... ona se naljuti...
I zahebem se... :?
Da li se vama desava da se tako zahebete?
ne, jer nisam sujetan :-) , a i ispaliti devojku zbog ponosa, sujete i slicnog mi je malo detinjasto
 
Nisi se ti zehebo nego si je ti zahebo. Stara klinacka fora, probala klinka da se igra, ionako nije htela nista ozbiljno, proverava svoj sarm. E, al` kad si ti (nenamerno, ocigledno) lupio kontru ona se ljuti. Sad bi verovatno mogao i da je skratis....uostalom, sto muvas decu?
 
petrof:
Nisi se ti zehebo nego si je ti zahebo. Stara klinacka fora, probala klinka da se igra, ionako nije htela nista ozbiljno, proverava svoj sarm. E, al` kad si ti (nenamerno, ocigledno) lupio kontru ona se ljuti. Sad bi verovatno mogao i da je skratis....uostalom, sto muvas decu?
Eeee ovo ti je isqstvo... :P
 
Nevenchica:
Hahahhaah sretjom mojom, dugo sam citala postove pre nego sto sam se oglasila... Dobar si ti.. ;) al ja ne nameravam nigde da 'doguram' tnx anyway


Hahahaha, eh a mislio sam da te obrlatim na berzinu za sex, ali...... Jbg!

Moracu stvarno da otvorim jos jedan nalog da bidem dobar i fin, pa da se i ja omastim.... :wink: :lol: Mada tavi fioni nikad se ne omaste, a budale hebavaju po forumu, ko sad na poslednjem okupljanju.

Hahah, ja kakve sam srece garant mi ni jedna ne bi dala... :(

Ako se ipak predomislis ti javi, ja ne odbijam nikoga jer sam ocajan, to se valjda i vidi iz mojih postova, hahahahah!
 
Petar_Pan:
Npr blebecem nesto sa jednom devojanom... extra pametna... bacim pogled na njenu figuru :shock: :lol: isto samo da kazes wow... Sve u svemu "knock of u`r feet" varijanta. :smile:
E i onda ona nesto kao nece... u fazonu ispali me... E zatim posle nekog vremena ona se kao javlja... sad kao hoce... A ja "ko svaki glupavi balkanac" ponos, sujeta i ostale gluposti... i kazem ja ...sad kao ja necu... ispalim je... ona se naljuti...
I zahebem se... :?

Da li se vama desava da se tako zahebete?

O, da :)
 
Hmmm
Jeste.
Ali došla maca na vratanca...
Sve one dođu ponovo, kad tad... U malo drugačijoj pojavi, možda sa par obaveza više, ali...
Dođu.
E, onda je izbor previše banalan, tako da ja opet to odjebem. Ogorčen.
Ma, fuckit.
:!
 
Petar_Pan:
Npr blebecem nesto sa jednom devojanom... extra pametna... bacim pogled na njenu figuru :shock: :lol: isto samo da kazes wow... Sve u svemu "knock of u`r feet" varijanta. :smile:
E i onda ona nesto kao nece... u fazonu ispali me... E zatim posle nekog vremena ona se kao javlja... sad kao hoce... A ja "ko svaki glupavi balkanac" ponos, sujeta i ostale gluposti... i kazem ja ...sad kao ja necu... ispalim je... ona se naljuti...
I zahebem se... :?

Da li se vama desava da se tako zahebete?

pa u tom slucaju (nisam citala ostale odgovore) je rezultat 1:1....ona zayebala tebe, ti nju...i sad ispocetka....all over again
 
VesticaBG:
Ili da u tom trenutku nije mogla da bude sa njim iz nekog razloga koji posle nekog vremena vise ne stoji, tako da se vratila...


Hoce to tako devojke cesto "sede na vise stolica" pa onda kad se izmalkne jedna one traze drugu.

verovatno je imala nekog bolje frjera sa vise kesha, i onda kad je on naravno samo opalio i sutnuo, ona se "predomislila", bude to tako.
 

Back
Top