PREMIJERKA BRNABIĆ O MAKEDONIJI: Razgovarala sam sa Dačićem i Vučićem, nije mala stva
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: PREMIJERKA BRNABIĆ O MAKEDONIJI: Razgovarala sam sa Dačićem i Vučićem, nije mala stva

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    881

Thumbs down PREMIJERKA BRNABIĆ O MAKEDONIJI: Razgovarala sam sa Dačićem i Vučićem, nije mala stva

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2898495/premijerka-brnabic-o-makedoniji-razgovarala-sam-sa-dacicem-i-vucicem-nije-mala-stvar-posredi

Posle povlačenja naših diplomata iz Skoplja

PREMIJERKA BRNABIĆ O MAKEDONIJI: Razgovarala sam sa Dačićem i Vučićem, nije mala stvar posredi

BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je o odluci da bude povučeno osoblje ambasade Srbije u Makedoniji razgovarala sa ministrom spoljnih poslova Ivicom Dačićem i predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.

"Imala sam jutros sastanak sa Dačićem i konsultacije sa predsednikom Srbije, jer se ne radi o maloj stvari", rekla je Ana Brnabić novinarima u Beogradu.

Ona nije htela ništa više da kaže već je zamolila novinare da sačekaju saopštenje koje bi trebalo da bude objavljeno oko 12 časova.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

НЕЉУДИ OСТАВИТЕ СЕ СУВЕРЕНЕ ДРЖАВЕ МАКЕДОНИЈЕ! НЕ СТАВЉАЈТЕ ЈОЈ КЛИПОВЕ У ТОЧКОВЕ ПО НАРЕЂЕЊУ РУСА И НЕМАЦА!

- - - - - - - - - -

P.S. надам се да је тема сада постављена по (изненадно) ултра-строгим правилима Крсте...

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Podrazumevano Re: PREMIJERKA BRNABIĆ O MAKEDONIJI: Razgovarala sam sa Dačićem i Vučićem, nije mala

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

НЕЉУДИ OСТАВИТЕ СЕ СУВЕРЕНЕ ДРЖАВЕ МАКЕДОНИЈЕ! НЕ СТАВЉАЈТЕ ЈОЈ КЛИПОВЕ У ТОЧКОВЕ ПО НАРЕЂЕЊУ РУСА И НЕМАЦА!

- - - - - - - - - -

P.S. надам се да је тема сада постављена по (изненадно) строгим правилима Крсте...
    Суверена држава Македонија је оксиморон.

А заиста је сумњиво понашање естаблишмента Крстарице у последње време.

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: PREMIJERKA BRNABIĆ O MAKEDONIJI: Razgovarala sam sa Dačićem i Vučićem, nije mala

Па шта се на крају дешава? Изгорело складиште ајвара?

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    881

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Суверена држава Македонија је оксиморон.

(...)
    Па знаш шта, за Србију, Македонија јесте суверена држава - барем исто као и Србија што је суверена држава у односу на Македонију.
    И то мора да се поштује, а не да се одрађују послови за Москву и Берлин, а на штету добросуседских односа са Македонијом, и на крају крајева на штету по саму Србију чији врх брани пропалог диктатора Груевског.
    А ако ћемо да "филозофирамо", онда ни Северна Кореја није суверена јер без НР Кине могла би само да га дува.

- - - - - - - - - -

(...)

То је више него очигледно.
    Poslednji put ažurirao/la комшија : 21.08.2017. u 12:41

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2253

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    Оригинал поставио Alter_Ego_

(...)

То је више него очигледно.
    На Крстарици је НАЈСУМЊИВИЈЕ ТВОЈЕ ПОНАШАЊЕ.....и ЛАЖНО ПРЕДСТАВЉАЊЕ.....
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Moderator vučji čopor (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1442

Комшија и даље нам ниси рекао шта би овде требао да буде предмет разговора

Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    На Крстарици је НАЈСУМЊИВИЈЕ ТВОЈЕ ПОНАШАЊЕ.....и ЛАЖНО ПРЕДСТАВЉАЊЕ.....
    За понашање ок, али зашто лажно представљање, оче Мито?

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2253

DAČIĆ O POVLAČENJU SRPSKIH DIPLOMATA IZ MAKEDONIJE: Strani faktor obaveštajno delovao prema Srbiji, deo osoblja naredne nedelje ponovo u Skoplju

Politika 21.08.2017.

BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je nedvosmisleno ustanovljeno, sa jasnim dokazima, pojačano ofanzivno obaveštajno delovanje prema Srbiji kao i prema Ambasadi Srbije u Skoplju u čemu je prisutan i strani faktor.

"Mi smo juče obavestili Ministarstvo spoljnih poslova Makedonije da smo povukli celokupno osoblje ambasade Republike Srbije u Makedoniji na hitne konsultacije u Beogradu zato što je nedvosmisleno ustanovljeno, sa jasnim dokazima pojačano ofanzivno obaveštajno delovanje prema Republici Srbiji u celini i našoj ambasadi u čemu je pristan i strani faktor", rekao je Dačić u video izjavi koju je dao samo sa agenciju Tanjug iako je bilo najavljeno saopštenje za sve medija iz Ministarstva spoljnih poslova a vezano za povlačenje diplomata.

Kako je naveo, Srbija će preduzeti mere da se pripremi za rad u takvom okruženju, da zaštiti svoje interese i da preispita svoju osposobljenost i kapacitete za obavljanje posla u takvim uslovima.

" Već sledeće nedelje posle sastanaka koje ćemo ovde imati, a imaćemo sastanak sa predsednikom Vučićem deo našeg osoblja će biti vraćen a ambasador će biti vraćen kasnije kada zavrsimo sve konsultacije u Beogradu",
    najavio je srpski šef diplomatije.Prema njegovim rečima, o ovom slučaju je razgovarao jutros sa predsednikom Aleksandrom Vučićem i premijerkom Anom Brnabić.

"Želimo dobre odnose sa Makedonijom, želimo da gradimo dobre odnose ali naša je obaveza da zaštitimo naše interese i u skladu sa tim ćemo primenjivati osnovne diplomatske principe u međunarodnim odnosima".

Какве је изјаве дао гљИвица - мени се намеће мисао ДА ЈЕ НЕКО НАШЕ ЂУБРЕ ИЗ АМБАСАДЕ РАДИЛО ЗА НЕКЕ ДРУГЕ СТРАНЕ СЛУЖБЕ А НА ШТЕТУ СРБИЈЕ.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    427

Ta zena ziva?

Nego zapad radi srbiji i makedoniji isto sto i rusiji i ukrajini..

Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Оче Мито, нешто сам те пито!

Veoma poznat Mstislav (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    174

Strani faktor ciji su ovi apologete.

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3955

moj sluga slugu traži
    mukami

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Premijerka Brnabić će mi zgaditi politiku !

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2253

Па јбг... читај његове ПОСТОВЕ О ТОМЕ ШТА ЈЕ ПО ПОЛИТИЧКОМ ОПРЕДЕЉЕЊУ, А ЗАТИМ ШТА БРАНИ И КОГА БРАНИ ------ и биће ти све јасно ако већ до сада није.........

Iskusan Nataša Rostova (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Citat Original postavio Grof Vronski Pogledaj poruku
    Premijerka Brnabić će mi zgaditi politiku !
    Kad dodje do merenja stvari i deljenja na male i velike ... ne bude ugodno, a?

Slične teme

1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.08.2017., 12:26
  2. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 04.04.2017., 00:03
  3. Odgovora: 296
    Poslednja poruka: 01.03.2008., 07:03
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 04.11.2007., 02:47
  5. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 10.09.2007., 21:11

Pravila za slanje poruka