Velik problem sa fejsom

MisterXp

Primećen član
Poruka
523
Pocelo da me nervira znaci dodje mi da se ubijem.Imam problem ovakav.Prvo sam izgubio nalog star 7 godina,jer mi jer blokiran i traze licni dokument kao za potvrdu da li je to moj.A nalog 3 zaredom se zvao Dasko Va Gama i nije im bilo sumnjivo nego sad nasli.E sad bajo moj ja napravim drugi acc,ni profilnu sliku da ubacim ONO VEC blokira nalog trazi SLIKU za potvrdu ovog naloga.Mene neko za$$$$a tamo ili?

PS:Treba mi za biznis nesto ne za ovako....
 
Poslednja izmena:
Pocelo da me nervira znaci dodje mi da se ubijem.Imam problem ovakav.Prvo sam izgubio nalog star 7 godina,jer mi jer blokiran i traze licni dokument kao za potvrdu da li je to moj.A nalog 3 zaredom se zvao Dasko Va Gama i nije im bilo sumnjivo nego sad nasli.E sad bajo moj ja napravim drugi acc,ni profilnu sliku da ubacim ONO VEC blokira nalog trazi SLIKU za potvrdu ovog naloga.Mene neko zajebava tamo ili?

PS:Treba mi za biznis nesto ne za ovako....
Napravi nov nalog sa nikom Dante Kazanova:hahaha:
 
Pocelo da me nervira znaci dodje mi da se ubijem.Imam problem ovakav.Prvo sam izgubio nalog star 7 godina,jer mi jer blokiran i traze licni dokument kao za potvrdu da li je to moj.A nalog 3 zaredom se zvao Dasko Va Gama i nije im bilo sumnjivo nego sad nasli.E sad bajo moj ja napravim drugi acc,ni profilnu sliku da ubacim ONO VEC blokira nalog trazi SLIKU za potvrdu ovog naloga.Mene neko za$$$$a tamo ili?

PS:Treba mi za biznis nesto ne za ovako....

Neko ti je prijavio nalog i to sa razlogom (naravno po kriterijumuma FB) , i to ti je izgleda nešto onako baš, dok ti i IP adresu markiraju.

Pokušaj otvoriti nov nalog sa nekog uredjaja sa drugom IP. A taj stari... izgleda mi izgubljen
 

Back
Top