Nevina u 45

1) Trol tema
2) Kako zaboga himen može da zadeblja?
3) U slučaju da je žena stvarno nevina - to je jedna izuzetno zeznuta psiha, pretpostavljam da je bilo možda i trauma u prošlosti... no, da ne glumim sad nekog psihologa, jer to nisam, biti nevin sa toliko godina meni nije normalno uopšte. Ja ne bih bila na njegovom mestu sa tom ženom, jer i ja sama imam demone, ne moram da se borim i sa tuđim demonima. Ali, ako je zaista vredna, sjajna kao osoba... iskoristi živce... potrudi se
 
3) U slučaju da je žena stvarno nevina - to je jedna izuzetno zeznuta psiha, pretpostavljam da je bilo možda i trauma u prošlosti... no, da ne glumim sad nekog psihologa, jer to nisam, biti nevin sa toliko godina meni nije normalno uopšte. Ja ne bih bila na njegovom mestu sa tom ženom, jer i ja sama imam demone, ne moram da se borim i sa tuđim demonima. Ali, ako je zaista vredna, sjajna kao osoba... iskoristi živce... potrudi se
Jeste, u pravu si, zamisli on izvuče pitona a ona pomisli 'jao mene, pipak demona', zgrabi nož i otfikari ga. Sa tim nevinim osobama se nikad ne zna. Mslm, stvarno.
 
Jeste, u pravu si, zamisli on izvuče pitona a ona pomisli 'jao mene, pipak demona', zgrabi nož i otfikari ga. Sa tim nevinim osobama se nikad ne zna. Mslm, stvarno.

Mslm, stvarno. Mani me tog sarkazma. Dosta žena zapravo ima trip od toga da muško izvadi pitona i prepolovi ih. Moguće su i neke emotivne blokade koje ih sprečavaju da se u potpunosti posvete odnosu. Postoji više faktora.


Zašto ste ovoliko zli, forumaši???
 
Mslm, stvarno. Mani me tog sarkazma. Dosta žena zapravo ima trip od toga da muško izvadi pitona i prepolovi ih. Moguće su i neke emotivne blokade koje ih sprečavaju da se u potpunosti posvete odnosu. Postoji više faktora.


Zašto ste ovoliko zli, forumaši???

Da li su forimaši zli ne znam. Ti si napisala da žena ima demone, kako je nenormalna,kako ne bi bila na mestu muškarca koji bi bio sa njom i sl. Jesu li gori odgovori drugih ili tvoji? Ko to ima trip da će ih muškarac prepoloviti polnim organom?
 
Da li ste vi mentalno zaostali ili šta...?

Još sam ja tu predstavljena kao neki tiranin samo zato što sam rekla iskreno nešto naglas što mnogi ne smeju da kažu. Svako ljudsko biće ima demone sa kojima se bori i to je valjda jasno, ne samo ta žena. Tako da ne razumem komentar poput ''jao mene, pipak demona'', da je bar duhovit, nego što nije, zajedljivost na nivou. Ja lično ne bih mogla biti sa nekim ko je nevin i posle toliko godina zato što to ume jako psihički da utiče na osobu. Svaka čast izuzecima, naravno. Prosto, NORMALNO je i LOGIČNO da ću zaključiti da ta osoba ma psihološke blokade. Ja ne bih želela da rešavam tuđe probleme ili da se cimam oko nekog toliko - naročito ako tu osobu tek kratko znam i ako ja sama imam probleme.

- - - - - - - - - -

Ako je aseksualna i gadi joj se seks onda u redu - ali ja ne verujem u aseksualnost žene. Verujem u to samo da nije naišla osoba koja bi napalila dovoljno ~

EDIT: Btw. nigde nisam rekla da je ona nenormalna, ne vrti se sve oko seksa, ali verujem da ima neke psihičke probleme.
 
Kriptone, neće tvoj jogurt završit na kifli, džaba palamudiš
internet_white_knight_colored_4350.jpg
.
 
1) Trol tema
2) Kako zaboga himen može da zadeblja?
3) U slučaju da je žena stvarno nevina - to je jedna izuzetno zeznuta psiha, pretpostavljam da je bilo možda i trauma u prošlosti... no, da ne glumim sad nekog psihologa, jer to nisam, biti nevin sa toliko godina meni nije normalno uopšte. Ja ne bih bila na njegovom mestu sa tom ženom, jer i ja sama imam demone, ne moram da se borim i sa tuđim demonima. Ali, ako je zaista vredna, sjajna kao osoba... iskoristi živce... potrudi se

Himen moze da zadeblja sa godinama, pa cak nekada mora da se ukloni hirurskim putem.

Muski alati ne pomazu.:nono3:
 

Back
Top