koliko vam je bitna velicina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne mogu da shvatim pojedine likove,koji se mnogo puta,sasvim neopravdano,izdaju za muskarce.! Da su to pravi muskarci,oni nikada ne bi jednu vrednost,vrednost koja nema cenu,a to su testisi muskaraca,tako prozaicno unizavali.Kada to kazem,mislim na one "muskarce",koji testise nazivaju jajima.Kao da se radi o kokosijim jajima,na nekoj od
tezgi,na Kalenicevoj pijaci.Ono sto je evidentno,to je da zenska populacija,i kada pominje muske testise,to cini sa duznim postovanjem.Dakle,da rezimiramo.Ako neko zeli,da
povredi Ego muskaraca,on ce njihove testise,nazivati jajima.Da je ovo omalovazavanje,necega,sto svaki muskarac smatra svojim draguljom,necim sto je uzviseno,jer ta
"jaja",stvaraju druge ljude,a ne pilice...
 
Ne mogu da shvatim pojedine likove,koji se mnogo puta,sasvim neopravdano,izdaju za muskarce.! Da su to pravi muskarci,oni nikada ne bi jednu vrednost,vrednost koja nema cenu,a to su testisi muskaraca,tako prozaicno unizavali.Kada to kazem,mislim na one "muskarce",koji testise nazivaju jajima.Kao da se radi o kokosijim jajima,na nekoj od
tezgi,na Kalenicevoj pijaci.Ono sto je evidentno,to je da zenska populacija,i kada pominje muske testise,to cini sa duznim postovanjem.Dakle,da rezimiramo.Ako neko zeli,da
povredi Ego muskaraca,on ce njihove testise,nazivati jajima.Da je ovo omalovazavanje,necega,sto svaki muskarac smatra svojim draguljom,necim sto je uzviseno,jer ta
"jaja",stvaraju druge ljude,a ne pilice...

SA DUŽNIM POŠTOVANJEM!

Tako je, o tome govori sledeća situacija:

Sastale se Mujina, Hasina i Ibrova žena na kahvi i čapraz divanu
Kada su pretresle celu čaršiju, počne Ibrova:

"Jao žene, mene sve sramota, al moram da pitam kako kod vaših muževa"
- "Šta?"
- "Pitaj naše smo"

"Pa ja sinoć opet uvatila Ibru mog za jaja KAD ONO LADNA!? da nije zbog godina?"
Na to se nadoveza Hasina:"I kod mog Hase ladna, da nije neki virus?"
Sad obe pogledaše u Mujinu a ona slegne ramenima: "Mene sramota, nisam proveravala, ajd sutra kodmene na kahvu"

Dodju ti one sutra od Mujine žene, otvara ona
leleeeee SVA U MODRICAMA

- "Crna ti šta te snašlo"
- "Ma uhvatim ja Muju za jaja TOPLA"
- "i zbog toga te tuko?"
- "Ma jok pitala ja njega: kako kod tebe topla jaja a kod Hase i Ibre ladna?"

:rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top