prostakuša

Diskriminacija na zenskom kutku...UAAA!
smilie_flag_342.gif
 
To dal neko opsuje mi je najmanje bitno, to nije prostukasa....zena/muskarac koji opsuju su mi ok, jer reci se biraju,stvar je izbora dal ces opsovati ili ces se cenzurisati

Prostakusa je kompletna pojava necija, nema veze sa vokabularom, kad izgleda i ponasa se ko raspala dronfulja, to nije izbor, takav se radjas, tako zracis, tako se ponasas i tako te tretira okolina
 
Nikada me nisu privlacile prostakuse.:nono3:

Isti slučaj.
Po mojim iskustvima najpoganiji jezik imaju šapčanke.
One toroču, psuju, lupaju, nameću se dominacijom....

Znao sam ih nekoliko iz firme.
Sve do jedne - isto ponašanje.
K'o da su sestre, a šapčanke...
S takvom se oženiš, prođe svadba, ti se otrezniš i odmah pošalješ pastorka u samoposlugu.
Da ti kupi pakovanje otrova za pacove.....!
 
Isti slučaj.
Po mojim iskustvima najpoganiji jezik imaju šapčanke.
One toroču, psuju, lupaju, nameću se dominacijom....

Znao sam ih nekoliko iz firme.
Sve do jedne - isto ponašanje.
K'o da su sestre, a šapčanke...
S takvom se oženiš, prođe svadba, ti se otrezniš i odmah pošalješ pastorka u samoposlugu.
Da ti kupi pakovanje otrova za pacove.....!


nisam imao nijednu šapčanku, ali vranjanke i vlajne jesam
omajgad...to je laprdavo do daske...doduše, nisu prostakuše, ali da pričaju, ne slušaju šta im se priča, verglaju za svoj groš to itekako jesu

teraju one po svome pa makar im reko - Bežiii zemljotresss ! :lol:
 
Šapčanke su, bez konkurencije, prvakinje Evrope....!
Uz to, i qurave.

okejj verujem na reč, svako ima svoja iskustva

mala digresija na temu...
recimo, nisam nikad bio u Valjevu, nemam pojma zašto, verovatno me put nije naveo tamo

kakve su tamo ženke u slučaju da si imao tih susreta, ti ili bilo ko na forumu ako jeste ?

čak nisam upoznao nijednu sa raznoraraznih foruma po netu iz odatle...čak ni ono - bla bla :neutral:
 
Bio sam u Valjevu godinu dana.
Vojska.
Upoznao sam im žene.
Nosim lepa iskustva.
Lafice su i nisu isfolirane.
Nešto ih kraće treba ubeđivati...
Jaka četvorka !
Nadu dvokintu neću da zaboravim nikada...
Takva se lafica retko sreče danas !
 
Bio sam u Valjevu godinu dana.
Vojska.
Upoznao sam im žene.
Nosim lepa iskustva.
Lafice su i nisu isfolirane.
Nešto ih kraće treba ubeđivati...
Jaka četvorka !
Nadu dvokintu neću da zaboravim nikada...
Takva se lafica retko sreče danas !


to volim najpre da čujem (crveno-bold)

interesantno kako podneblje može da utiče na mentalitet

npr. čačanke, užičanke, kraljevčanke, su isto okejjj devojke/žene
ujedno konzervativne u ponašanju i raskalašne, ali samo u krevetu i nasamo sa kim su,
dok to traje - super su verne, kada sve prestane...teraju dalje...nema povratka na staro...pošteno :)
 
Isti slučaj.
Po mojim iskustvima najpoganiji jezik imaju šapčanke.
One toroču, psuju, lupaju, nameću se dominacijom....

Znao sam ih nekoliko iz firme.
Sve do jedne - isto ponašanje.
K'o da su sestre, a šapčanke...
S takvom se oženiš, prođe svadba, ti se otrezniš i odmah pošalješ pastorka u samoposlugu.
Da ti kupi pakovanje otrova za pacove.....!

Ti nisi imao srece onda sa njima...
Takve kakve ti opisujes su inace iz okolnih sela (bez uvrede ali tako je) i misle da su Spacanke ako su prespavale dve noci u gradu,ili ako ih je pregazio lokalni fudbalski klub (seksualno,ne traktorom).
Ja sam tamo rodjen,i ziveo vise od 30 god,i veruj mi,to sto ti opisujes pravi Sapcani mrze vise nego bilo ko drugi!
PS,te koje su Sapcanke nekoliko godina,NIKAD ti nece reci da su iz neke pripizdine,cak i pod pretnjom! Ona je iz Sapca i tacka!
 
To dal neko opsuje mi je najmanje bitno, to nije prostukasa....zena/muskarac koji opsuju su mi ok, jer reci se biraju,stvar je izbora dal ces opsovati ili ces se cenzurisati

Prostakusa je kompletna pojava necija, nema veze sa vokabularom, kad izgleda i ponasa se ko raspala dronfulja, to nije izbor, takav se radjas, tako zracis, tako se ponasas i tako te tretira okolina

Za drugi pasus si u pravu samo bih dodala da je okruzenje u kome bitises faktor broj jedan kao i okolnosti u kojima rastes, porodicne navike finansijska stabilnost i kojesta jos


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Back
Top