Kamen u zuci-prirodno lecenje?

Bix

Aktivan član
Poruka
1.580
Pozz..
Ima li ko savete, za uklanjanje kamena iz zuca prirodnim putem,,,
kamen je velicine 14 mm u zuci? da li ima neko iskustva , savete,,,sve je dobrodoslo...
A za cistu u bubregu isto ima li neko neke savete? Cista je 32x30 mm
 
Prirodno. Kad te raseku i izvade je prirodno. Limun je dobar ali još bolji je rowatinex.

Mala ispravka:
Rowatinex se koristi kod bubrežnih kamenaca. Za holesterolske kamence, u žučnoj kesi, postoji lek Rowachol.
I jedan i drugi su po sastavu smeša eteričnih ulja, prirodni su, i registrovani su kao lekovi. Kupuju se bez recepta.

Pozz..
Ima li ko savete, za uklanjanje kamena iz zuca prirodnim putem,,,
kamen je velicine 14 mm u zuci? da li ima neko iskustva , savete,,,sve je dobrodoslo...
A za cistu u bubregu isto ima li neko neke savete? Cista je 32x30 mm

Šta je preporučio lekar?
 
Doktor nije jos dao terapiju, tek sam se snimala,,, hvala za savete, koristim malslinovo ulje 2 flasa, limunov sok, tamjan ujutro pojedem po zrnce, cajevi, djumbir, beli luk, kurkuma kao zacin,, ,, i ishrana zdrava je vazna,
, izbacicti masno , sve mesne preradjevine, jaja, kajmak, masno mleko , sireve,,,
 
Pozdrav
,Mozete li mi dati savet posto imam kamencic od 14mm
,kako i cime se moze razbiti unutra ,da lakse se izbaci
.Ako je neko uspeo ,bila bih mu zahvalna zauvek.

Kamenčič od 14 mm :eek: To je bre kamenčina, al dobro, lekari kažu da je bolje kad je jedan veći, nego da ih je puno malih. Ja bih ti iz svog ličnog iskustva preporučila operaciju. Laparaskopski se radi, za tri do četiri dana si kući i Bog da te vidi. Nemoj se zezati sa ovim, onim .... možeš ga razbiti, ali to vrlo lako može biti još veći problem. Zato, poslušaj ti svog lekara.:)
 
Imala sam kamen u zuci 12mm,Dobila upalu zucne kese,povracanje, temperatura celog stomaka, nadud stomak, nevolje koje nemogu opisati od bola.Trpela 4 meseca i 2x isla do hirurgije,malo mi saniraju i drugi put sam operisana .Legla sam na operacioni sto udisala kiseonik nekoliko minuta i nicega se nisam secala.Operacija je uradjena uspesno sve.Probudila sam se u svojoj sobi u krevetu .Pogledala sam oko sebe sve isto, nemam bolove nikakve.Crevo sa desne strane visilo je iz mene pored kreveta.Neposredno sam ustala da prosetam malo i vratila se u krevet.Bolova nema kao da se nisam operisala.Sutradan oko 11sati otpustana kuci.Sve je super proslo.Svi koji imate kamen u zuci resite se odmah, nema brige.Ja sam trpela i svasta probala od drugih lekara ali nista bez operacije.Srecna sam sto imamo lekare koji su profesionalni u ovom poslu i olaksaju svima zivot -nabolje.
 
pre par godina tezak napad zuci,predlozena operacija,nisam operisana,necu da pricam o tome,ali ja sam probala ,da otopim kamence narucila sam od goce iz Leskovca tinkture,mnogo je gorko,ali kad se mora nije tesko,kad sam to popila uzela sam paket za ciscenje organizma od parazita u njemu imate i za ciscenje zuci od kamenaca,ja izbacila sve kamencice bili su raznih velicina,ono je strasno,otisla na ultra zvuk i bila zadovoljna,ako neko zeli da pita nesto detaljnije ,pisite.
 
Trpela sam ga i ja dugo,tj.nisam ni znala da ga imam,bila sam dosta mlada za to :mrgreen: Isla na sve vrste pregleda,prepisivali mi bensedine,slali svuda...i ne nadju oni uzrok mojih problema,a grceve bas jake imala,ono odsekla se,nisam mogla da mrdam sat vremena .
Onda sam jednom pojela neke visnje i dobila akutni hepatitis,srecom,jer su tako pronasli da imam mali kamicak mislim da su rekli da je bio 4-5mm zaglavio se.
Uglavnom...kao sto su gore rekli...vadi too...Ja sam radila laparoskopski,sutradan ko da se nista nije desilo....Posle pazi na ishranu i pij sta hoces.
 
Ni jedna operacija nije secenje noktiju, pa je prva stvar koju treba utvrditi da sigurno imas kamen, jer je lakse i isplativije reci da imas kamen nego da je zucna kesa ok. A prirodan nacin je caj od maslacka i to list, ne korenje....da skodi ne moze, ali koliko pomaze ne znam ni ja, ali ga pijem...
 
[
Ni jedna operacija nije secenje noktiju, pa je prva stvar koju treba utvrditi da sigurno imas kamen, jer je lakse i isplativije reci da imas kamen nego da je zucna kesa ok. A prirodan nacin je caj od maslacka i to list, ne korenje....da skodi ne moze, ali koliko pomaze ne znam ni ja, ali ga pijem...


More i secenje noktiju zna da bude opasno;)
Na operaciju se ide tek kad dodje maca na vratanca jer su to neizdzljivi bolovi, a operacija je
kao sto je forumasica gore napisala "jednostavna".
Ako tebi ovi cajevi prijaju, sto da ne.
 
Svakako mi neki prirodni lekovi otklanjaju nelagodu, pa bi se reklo da nesto rade. Videcemo na sledecim kontrolama sta i koliko. Gocin caj mi je isprao pesak iz bubrega, nije ga bilo na poslednjem uz. Da ne plasim ove sto su vec operisali, ali pogledajte i novija istrazivanja o posledicama operacije i cinjenice da sad zuc nekontrolisano kaplje u digestivni trakt i kad treba i kad ne treba.
 

Back
Top