Kada muskarac kaze

Ja to vidim ovako: Tvoj lik ima drugaricu s kojom ima čisto drugarski odnos - sex su već probali i shvatili da nisu na taj način privlačni jedno drugom.
Dakle, s te strane si potpuno bezbedna.
Ipak si mu pila krv na slamku, dok ti nije rekao da bi bio s njom u vezi kad bi ona to htela.
Tipična psihička tortura ljubomorne žene - terala si ga da prizna da je tvoj izmišljeni scenario istinit, dok on najzad nije popustio. Ljudi će sve da "priznaju" ako ih dovoljno dugo mučiš.
Koliko vidim, ovo tebi nije prva veza koja se odvija po istoj šemi.

Moj drugarski savet tebi je da uz pomoć psihijatra poradiš na svom kompleksu niže vrednosti, da nekako podigneš samopouzdanje i samopoštovanje.
Nema potrebe da raskidaš sa dečkom, ionako ćeš (ukoliko se ti sama ne promeniš) i sve sledeće veze na isti način da upropastiš, a ovaj te, kako sam zaključio na osnovu ovih par postova, voli i trpi, i iskren je prema tebi.

Ljubomora je mnogo gadna boles'
 
Kako bi ste reagovale da od vaseg muskarca cujetw za drugu zenu njegovu prijateljicu .kaze
--( doduse .kao odgovor na vasu ljubomoru)
U polu ljutnji cujte ga da kaze..
Mi nismo u vezi.nemam.nista sem prijateljstva .i kada se vidimo mi uzivamo na poseban nacin- ne seksualno .Nismo u vezi ali ako ona odluci da budemo u vezi mi bi bili u vezi.
????

- - - - - - - - - -

Dal da ga obrisem.
Ili da ga lupim medju jaja i odem...

- - - - - - - - - -

Ili je to rekao ipak u ljutnji i isprovociran mojim glupostima...

pdf tinejdzeri druga vrata desno :kafa:
 
Kako bi ste reagovale da od vaseg muskarca cujetw za drugu zenu njegovu prijateljicu .kaze
--( doduse .kao odgovor na vasu ljubomoru)
U polu ljutnji cujte ga da kaze..
Mi nismo u vezi.nemam.nista sem prijateljstva .i kada se vidimo mi uzivamo na poseban nacin- ne seksualno .Nismo u vezi ali ako ona odluci da budemo u vezi mi bi bili u vezi.
????

- - - - - - - - - -

Dal da ga obrisem.
Ili da ga lupim medju jaja i odem...

- - - - - - - - - -

Ili je to rekao ipak u ljutnji i isprovociran mojim glupostima...

Cim razbijas glavu znaci da si sa muskarcem koji ti remeti mir. To je vise nego dovoljan razlog za kraj. I da ne misli tako, zasto provoditi vreme sa nekim ko zeli da te povredi...
 
Kako bi ste reagovale da od vaseg muskarca cujetw za drugu zenu njegovu prijateljicu .kaze
--( doduse .kao odgovor na vasu ljubomoru)
U polu ljutnji cujte ga da kaze..
Mi nismo u vezi.nemam.nista sem prijateljstva .i kada se vidimo mi uzivamo na poseban nacin- ne seksualno .Nismo u vezi ali ako ona odluci da budemo u vezi mi bi bili u vezi.
????

- - - - - - - - - -

Dal da ga obrisem.
Ili da ga lupim medju jaja i odem...

- - - - - - - - - -

Ili je to rekao ipak u ljutnji i isprovociran mojim glupostima...
dakle, da prevedemo pitanje
kako biste reagovali da vam muskarac kaze da voli drugu zenu i da bi vas odmah ostavio samo da ona hoce (ili kad bude htela)

urami ga i cuvaj, steta da izgubis takvog muskarca

stvarno ne mogu da ukapiram da neko ne shvata da to sto se zaljubio i voli drugu zenu ima mnogo vecu tezinu nego da ga seksualno privlaci i sa njom ima seksualne odnose

- - - - - - - - - -

Posle kada je malo popio
Rekao je..(vise za sebe)
Ma bas me briga sta ona kaze .i onako nemam.nista od nje..
i onda daj sta das...
 
Pa pitam jer nisam sigurna
Zena mi je dobacila ...jednom ociglednu laz kada sam sa njim pricala... Za koju mi on govori da nije laz.
Onda se izdesavalo svasta nesto i ja sam htela sesti sa njima za sto i pitati da ako im ja smetam ja cu se povuc ako imaju oni nesto.
On to nije doVolio rekao da nemaju ako se promeni da ce mi reci
Tako da sam ja pocela po fejsu traziti.i Mlada me provali
Onda krene da.mi.moralise
Kao da on je iskren prema.meni zasto.igram.igrice
..da ga ne mogu tako privuci
Oni imaju poseban odnos i da i ako hoce neko da ih posvadja ne.moze. da se ja trebam ispricati i njoj i njemu ..jer on zna.
Ka sam.joj odgovorila da ja se nikom.ne zelim.dopasti ja sam.to sto sam. Da jeste detinjasto i samo zbog toga se mogu ispricati.da nemam.pojma zasto izgovara kao pretnju da on zna..
Kad se postavis kao otirac, kao otirac ce te i tretirati

Pitas da li smetas?
Ako to treba da pitas, onda ti odgovor i ne treba.

Pristajes da budes sa njim dok on ne odluci da te zameni, a on ce biti dovoljno ljubazan da te licno obavesti?

Ne mozes ga privuci, rekao ti je istinu. Za sada ga ne privlacis i pomalo u je muka, a uskoro vise nece moci da te gleda. On zeli zenu koja drzi do sebe, koja mu se ne nudi i koja mu nije dostupna. Ne treba mu zameriti, nikoga ne privlace ljudi bez dostojanstva. Samo jos treba i da im se izvinjavas

btw, ti imas problem sa samom sobom vise nego sa njim, pa vidi da ako mozes resis to sto sebe ne postujes, da bi, kad te ostavi,sa sledecim mogla da startujes bolje
na ovaj nacin nije moguce ostvariti zdravu i normalnu vezu ni sa kim

- - - - - - - - - -

A to i jeste oko cega se dvoumim....
Ne provode vreme.puno zajedno
Ne stanuju u istom gradu
Kada god se vide ja to znam
...
A ja njemu apsolutno ne mogu zameriti nista u ponasanju njegovom.prema meni
Do kraja sam.ja ispostovana u bilo kpjoj situaciji da se radi
... Ali...sve ovo sa njom.skupa
Mi je nekako grozno za neki odnos...
Jakp.pogubno

- - - - - - - - - -

Sto ..jel glupo to?/ili sta?
Ako vec ona.misli da.mi preti kao time sto.on zna za.moje gluposti na fejsu..onda neka.joj on posalje to....??/bar mi se cinio dobar.fazon :)
njemu do tebe nije stalo jer da jeste, ne bi ti govorio da voli drugu zenu

sve ostalo nije bitno
 
Ne...on je to rekao tek kada sam.ka pocela na fejsu to..
Tj kada je ona poslala to njemu
...da mi.je to rekao pre..ili u nekom drugom.trenutku
Ne bi ja.razmisljala ni da raspravljam bilo sta
..

- - - - - - - - - -

A mozda on ne zna sta hoce??
..sada ste .mi pomogli da razbistrim glavu
...sada je pitanje samo
Da li da idem na more sa njim.ili ne?
on zna sta hoce samo sto za sad ne moze, ali se ipak nada

- - - - - - - - - -

eeee ....ovaj je potpuno nova prica. Mislila sam da je i zdravija prica....
Nije meni zbog mora. Ja mogu kada hocu na more.
Prvo obecala.sam.mu
A ono sto mi pada na pamet
Mogu ga ja na moru staviti u istu sotuaciju u koju je on mene stavio
toliko mu je stalo do tebe i mnogo ce da se potrese

(kazi molim te da je ova tema zezanje)

- - - - - - - - - -

Tebi izgleda treba jos i da nacrta.
Zasto mislis da muskarac i zena ne mogu biti samo dobri prijatelji ?

Msm, zene mnogo teze pronalaze prijateljice,
a i kad ih imaju, uglavno su dve protiv jedne.
Ja imam par dobrih zenskih prijatelja.
nacrtao joj je covek lepo
Nismo u vezi ali ako ona odluci da budemo u vezi mi bi bili u vezi.
????

- - - - - - - - - -

Ja to vidim ovako: Tvoj lik ima drugaricu s kojom ima čisto drugarski odnos - sex su već probali i shvatili da nisu na taj način privlačni jedno drugom.
Dakle, s te strane si potpuno bezbedna.
Ipak si mu pila krv na slamku, dok ti nije rekao da bi bio s njom u vezi kad bi ona to htela.
Tipična psihička tortura ljubomorne žene - terala si ga da prizna da je tvoj izmišljeni scenario istinit, dok on najzad nije popustio. Ljudi će sve da "priznaju" ako ih dovoljno dugo mučiš.
Koliko vidim, ovo tebi nije prva veza koja se odvija po istoj šemi.

Moj drugarski savet tebi je da uz pomoć psihijatra poradiš na svom kompleksu niže vrednosti, da nekako podigneš samopouzdanje i samopoštovanje.
Nema potrebe da raskidaš sa dečkom, ionako ćeš (ukoliko se ti sama ne promeniš) i sve sledeće veze na isti način da upropastiš, a ovaj te, kako sam zaključio na osnovu ovih par postova, voli i trpi, i iskren je prema tebi.

Ljubomora je mnogo gadna boles'
da, zanimljivo i rece za ovu drugu
Nismo u vezi ali ako ona odluci da budemo u vezi mi bi bili u vezi.

- - - - - - - - - -

Cim razbijas glavu znaci da si sa muskarcem koji ti remeti mir. To je vise nego dovoljan razlog za kraj. I da ne misli tako, zasto provoditi vreme sa nekim ko zeli da te povredi...
zato sto je iskrenost veoma cesto pogresno shvacena
 
Mislim da mlada zena,koja je skolovana,prirodno inteligentna i dobro nacitana,nema sta da trazi sa muskarcem.Brak,vezivanje zajednickog zivota sa muskarcem,moze se reci
da je "privilegija" neobrazovanih ,necivilizovanih zena,koje traze "zastitu",muskarca,jer same nisu u stanju da organizuju svoj zivot.Inteligentna zena,treba da izbegava koliko
god moze,muskarce.Muskarci su u principu,prljave "zivotinje".kojima je samo stalo,da kroz masnu hranu,velike kolicine piva,na zivotinjski nacin,istresu svoju zalihu sperme.
Mislim,da je za zenu velike intelektualne sirine,pored samo zadovoljavanja,bolji izbor,zajednicki zivot,sa zenom slicnih osobina,Dve obrazovane mlade zene,mogu da stvore
neverovatno lep,uspesan,harmonican zivot.Muskarci su u principu,znojavi,praznoglavi fic firici,koji ili se bave politikom,ili sportom.Dakle,svim onim,cega se obrazovane
emancipovane zene groze.!!! :heart::)
 
Hm .nisam ja htela da se sklonim zvog njih vec zbog sebe. NE trpim da me meko laze ilo da SE ja svaki drugi Dan pitam zasto nije onako kako je receno....
A onda kada. Pitam najprostije pitanje idu sati ubedjivanja
A meni to trosi energiju.PA da NE bi mislila .ja Sam lepo mislila da ib pitam.
 
Hm .nisam ja htela da se sklonim zvog njih vec zbog sebe. NE trpim da me meko laze ilo da SE ja svaki drugi Dan pitam zasto nije onako kako je receno....
A onda kada. Pitam najprostije pitanje idu sati ubedjivanja
A meni to trosi energiju.PA da NE bi mislila .ja Sam lepo mislila da ib pitam.

"sve što izgovoriš jesi ti" - Tako piše ispod tvog nicka
Hajde probaj za početak da se suvislo izražavaš.
Pročitaj šta si sve napisala na ovoj temi, a pritom se stavi u ulogu posmatrača - zamisli da je to pisala neka druga forumašica, pa onda razmisli kakav bi savet mogla da joj daš
 
Kako bi ste reagovale da od vaseg muskarca cujetw za drugu zenu njegovu prijateljicu .kaze
--( doduse .kao odgovor na vasu ljubomoru)
U polu ljutnji cujte ga da kaze..
Mi nismo u vezi.nemam.nista sem prijateljstva .i kada se vidimo mi uzivamo na poseban nacin- ne seksualno .Nismo u vezi ali ako ona odluci da budemo u vezi mi bi bili u vezi.
????

- - - - - - - - - -

Dal da ga obrisem.
Ili da ga lupim medju jaja i odem...

- - - - - - - - - -

Ili je to rekao ipak u ljutnji i isprovociran mojim glupostima...
:neutral:
 
mislis na moru..pa moze da se odvoji od njega i ide za sebe. mene pitas koja sam sposobna da putujem sama. :lol:

- - - - - - - - - -

znaci njuskalo, nema ti spasa.

Ma nemam pojima sta sam htela da kazem
Njuskalo me zbunila mislila sam da je muski nik na osnovu uvodnog posta posle shvatih da je zena u teskoj dubiozi
Uglavnom ste joj dali dobre savete samo jos da shvati i poslusa


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Znam..:aha: :lol:

- - - - - - - - - -

on zna sta hoce samo sto za sad ne moze, ali se ipak nada

- - - - - - - - - -

toliko mu je stalo do tebe i mnogo ce da se potrese

(kazi molim te da je ova tema zezanje)

- - - - - - - - - -

nacrtao joj je covek lepo

- - - - - - - - - -

da, zanimljivo i rece za ovu drugu

- - - - - - - - - -

zato sto je iskrenost veoma cesto pogresno shvacena

Da..Evo nap..Ja kad kažem, neću ti ništa, majke mi...niko mi ne veruje..a samo sam iskrena...:lol:
 
dakle, da prevedemo pitanje
kako biste reagovali da vam muskarac kaze da voli drugu zenu i da bi vas odmah ostavio samo da ona hoce (ili kad bude htela)

urami ga i cuvaj, steta da izgubis takvog muskarca

stvarno ne mogu da ukapiram da neko ne shvata da to sto se zaljubio i voli drugu zenu ima mnogo vecu tezinu nego da ga seksualno privlaci i sa njom ima seksualne odnose

- - - - - - - - - -

i onda daj sta das...
To je pitanje? :pljus:
 
Kako bi ste reagovale da od vaseg muskarca cujetw za drugu zenu njegovu prijateljicu .kaze
--( doduse .kao odgovor na vasu ljubomoru)
U polu ljutnji cujte ga da kaze..
Mi nismo u vezi.nemam.nista sem prijateljstva .i kada se vidimo mi uzivamo na poseban nacin- ne seksualno .Nismo u vezi ali ako ona odluci da budemo u vezi mi bi bili u vezi.
????

- - - - - - - - - -

Dal da ga obrisem.
Ili da ga lupim medju jaja i odem...

- - - - - - - - - -

Ili je to rekao ipak u ljutnji i isprovociran mojim glupostima...

chuvaj to neguj mazi i pazi , rara avis

ebt ko josh pishe ovakve stvari, a tek da pomisli , a tek da ih dozivi
 

Back
Top