Žene psihopate

Psihopatija je još uvek nedovoljno istraženo područje i još uvek se malo govori o njoj, a može napraviti puno štete. Zato je važno da se edukujemo i prepoznamo neke od karakteristika:

- Izraženi egoizam

- Uživanje u (psihičkom i/ili psihičkom) mučenju (naročito) dece i žena

- Izraženo licemjerje

- Lažljivost

- Manipulacija

- Neverovatna prilagodljivost

- Spletkarenje i sklonost zakulisnim igrama

- Snobizam i omalovažavanje svih

- Nemogućnost ostvarivanja iskrenih i dubokih porodičnih i ostalih veza

- Besramno i nemoralno ponašanje

- Hladno i proračunato razmišljanje

- Odlična elokventnost

- Savršena gluma

- Prebacivanje krivice na druge i nepriznavanje vlastitih grešaka

- Izvinjenje po potrebi

- Uživanje u stvaranju haosa i pometnje

- Nemogućnost osećaja ljubavi

- Seks zamenjuju ljubavlju

- Nedostatak empatije

- Nedostatak osećaja žaljenja i kajanja

- Fiksacija na ispunjenje vlastitih želja

- Nestrpljivost

- Netrpeljivost

- Prikazivanje sebe kao duhovnu i religiozne osobe

- Korišćenje politike za svoje ciljeve - dvolični političari, diktatori,…

- Sistematsko i plansko uništavanje svega što im stoji na putu ostvarivanje cilja ili želja

- Elitizam

- Bolesna ambicija

- Okrutnost

- Nadmenost

- Sklonost seksualnim devijacijama.
spisak ...vauuuu
a komentar :eek: dovoljno neistrazeno
dovoljno objasnjenje zasto su ljudi sami ....
 
pa sve su zene psyhho , one nikad stvari ne prikazuju niti shvataju stvari kakve jesu , maskiranje manipulacija umisljanje fantaziranje gluma , to ti je cista definiciija psyhice....
najveca greska momaka je sto racunaju da su one racionalne kao muskarci i posledicno padaju- to sve ludo bre buraz i tako tretirati !
 
http://www.alo.rs/prebila-muza-jer-ju-je-prevario-sa-komsijom/121737
- Da sam zatekla bilo šta drugo bilo bi mi lakše. Da me je varao sa nekom komšinicom, prijateljicom, ne bi se toliko ni naljutila. To su uobičajene stvari u braku. Ali da mi je muž homoseksualac, to nisam mogla da poverujem ni u najluđim snovima. Ovo je veliko razočarenje za mene. Miloš je za mene bio pojam muškosti, ali kada sam čula kako mu Perica viče "Maco moja" i mazi ga po glavi dok vode ljubav, u meni je izazvalo napad besa, i nisam gledala gde udaram - rekla je za Ar Info supruga Jovana S.
:mrgreen::heart:
 
Meni ovo šta si opisao ne deluje ni kao psihopata ni kao femme fatale, nego kao obična prostakuša koja je uspela da iziđe iz svog sela, ali selo nije uspelo da iziđe iz nje.

Psihopata se hrani tuđim emocijama i vrlo je opasna na dulje staze, ume da rastroji čoveka fizički, duhovno i emotivno.
Femme fatale ume da sludi muškarca, ali nikad se ne koristi ovako prizemnim metodama koje si naveo, nego je njena igra suptilnija, zavodnička.

Da li je psihopata zena (inace promiskuitetna i nemoralna) koja nakon vise godina pocne saletati bivseg frajera, samo jer je ljubomorna na njegov brak?
Cak i ako ima ona dobar brak i sve uredno.
 
Da li je psihopata zena (inace promiskuitetna i nemoralna) koja nakon vise godina pocne saletati bivseg frajera, samo jer je ljubomorna na njegov brak?
Cak i ako ima ona dobar brak i sve uredno.
Није, зато што психопате не могу да развију љубомору. Психопата је особа која или нема емоције или су емоције на јако ниском нивоу, неразвијене, да би неко био љубоморан, морао би имати висок ниво зависти и беса.
 

Back
Top